Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

Reply to this topicStart new topic

> www.backmy.bike, База вкрадених велосипедів
bata
30 2014, 11:38
Quote Post

офісний планктон

:
: 1457

Привіт! Коротко про проект:
Невелика ІТ-фірма з Івано-Франківська у свій вільний час і на некомерційній основі зайнялася розробкою сайту з переліком викрадених велосипедів.

Найближчим часом буде оновлення сайту - новий пошук/фільтр, сторінка з корисною інформацією, також сторінка "друзі" для підтримки та реклами.

Поки можемо зайнятися наповненням, хоча там вже є певна кількість повідомлень, тому бажано перевіряти)))

З.І. готові до нових ідей, приймаємо зауваження та пропозиції.

user posted image

Долучайтеся до ініціативи, шукаємо велосипеди разом!
Скоро на сайті буде розділ з корисними порадами.

www.backmy.bike - База викрадених велосипедів

На сьогоднішній день мало не кожен велорайдер стикається з крадіжкою свого байка . Забігли "на хвилинку" в магазин? Залишили в під'їзді? Деколи навіть якісні велозамки не врятують від зловмисника з тросорізом...
Перше, що спадає на думку: "Руки би повідривав!" І тут ми з вами цілком солідарні .
http://backmy.bike це некомерційний соціальний проект, покликаний об'єднати людей у боротьбі з викрадачами "сталевих коней".
Для кого він може бути корисним ?
1. Для тих, хто вже став жертвою крадіжки велодруга, і має надію його повернути.
Реєструйте свій велосипед у нас на сайті, вказуйте його дані і чекайте, доки Вам повідомлять про знахідку.
2.Для тих, хто тільки планує придбати велосипед "з рук" і хоче переконатись, що він "чистий". При покупці зверніть увагу на номер рами, колір та інші особливості. Потім зайдіть на наш сайт та перевірте, чи не числиться запропонований Вам транспортний засіб серед викрадених.
Email Poster
bata
03 2014, 12:24
Quote Post

офісний планктон

:

4 липня о 21 00 у велокафе РАДЛЕР https://www.facebook.com/radler.lviv відбудеться презентація офіційного промо сайту http://backmy.bike/
Будемо трохи розповідати про проект, переглядати відео та пити пиво.
На вечорі будуть присутні організатори проекту та знімальна команда ролика - тому ви зможете поспілкуватись та задати питання .
Велкам !

user posted image

user posted image
Email Poster
ЧД_
28 2014, 12:38
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Радлера больше нет. scare.gif
Oleg132
28 2014, 12:50
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:38)
Радлера больше нет. scare.gif

Чому?
ЧД_
28 2014, 13:02
Quote Post

sprzedawca materacow

Пане Олеже, виноваты кляти москали, Садопомищь и т.д. шо у нас там модно на форуме. Если серьезно, то не знаю. Лишили ЧД и детей лучшей картошечки фри в Львови. Детей делать снимки татковых напоив. Було досыть пристойне темне пыво. Прыемни офицанки (кроме одной). Бармен який знав справу, але много базикав. то сыльно утомляло, если сидиш поруч с барной стойкой. Но коктейль прапор, мне в Радлере нравился больше всего по Львову. Если хтось скаже зара за Дзыгу, то там ослинная моча. Лышили бы картошечку и темне пыво. выгнали бы тих всих наркоманив на роверах, досыть бы не погано бы зароблялы. laugh.gif

ЧД_ - 28 2014, 13:03
bata
28 2014, 13:13
Quote Post

офісний планктон

:

Писали що на зиму закриваються, думаю сніг зійде і все буде добре!
Email Poster
ЧД_
28 2014, 13:15
Quote Post

sprzedawca materacow

bata Там на ролетах высыть напыс Аренда пид ресторан и телефон, то есть вже все пи...а. Внутри нема жодного стола. laugh.gif
Oleg132
28 2014, 13:20
Quote Post

Ветеран

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:02)
Пане Олеже, виноваты кляти москали, Садопомищь и т.д. шо у нас там модно на форуме. Если серьезно, то не знаю. Лишили ЧД и детей лучшей картошечки фри в Львови. Детей делать снимки татковых напоив. Було досыть пристойне темне пыво. Прыемни офицанки (кроме одной). Бармен який знав справу, але много базикав. то сыльно утомляло, если сидиш поруч с барной стойкой. Но коктейль прапор, мне в Радлере нравился больше всего по Львову. Если хтось скаже зара за Дзыгу, то там ослинная моча.  Лышили бы картошечку и темне пыво. выгнали бы тих всих наркоманив на роверах, досыть бы не погано бы зароблялы.  laugh.gif

Я ще любив чіпси з лаваша.
Але останній раз помінялася кухня...
Ай, я ще їм завжди по 10 грн. чайових лишав, а вони закрилися...

Oleg132 - 24 2015, 12:04
bata
28 2014, 13:29
Quote Post

офісний планктон

:

Шкода((( будем надіятися може просто переїжають... Зара в них в групі спитаю.

bata - 28 2014, 13:32
Email Poster
ЧД_
28 2014, 13:36
Quote Post

sprzedawca materacow

Пане Олеже, я знаю шо Вы вично всяку херню полюбляетэ. В мене в дома е два профессийных дегустатора картошечки фри. Если Радлер переплюнул Мак. то значить було досыть круто. Доречи и кетчуп до картошечки був правильным. Правда мои дегустаторы не люблять, бо одной то не остро, а другий то взагали не исть. ЧД же як бувший ученик кулинарного техникума (голосом Хазанова) отметил. что вин правильный. То ЧД за все життя у Львови зробыв два раза. Ще в одной из шашлычных на Левыцького був правильный кетчуп. laugh.gif

ЧД_ - 28 2014, 13:37
Lanz
28 2014, 13:37
Quote Post

Постійний учасник

: 637

Ходять чутки що заклад має просто переїхати. Так що чекаєм.
Email Poster
Oleg132
28 2014, 14:55
Quote Post

Ветеран

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:36)
Пане Олеже, я знаю шо Вы вично всяку херню полюбляетэ.

user posted image
Spiner
29 2014, 11:41
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

Відкриваю вчора тему "www.backmy.bike" і читаю останнє повідомлення:

"Ходять чутки що заклад має просто переїхати. Так що чекаєм"

Подумав, що сайт прикрили, і ті люди, які зробили його, переїздять в інше приміщення. Але прочитав ще одне повідомлення вище:

"Пане Олеже, я знаю шо Вы вично всяку херню полюбляетэ. В мене в дома е два профессийных дегустатора картошечки фри. Если Радлер переплюнул Мак. то значить було досыть круто. Доречи и кетчуп до картошечки був правильным. Правда мои дегустаторы не люблять, бо одной то не остро, а другий то взагали не исть. ЧД же як бувший ученик кулинарного техникума (голосом Хазанова) отметил. что вин правильный. То ЧД за все життя у Львови зробыв два раза. Ще в одной из шашлычных на Левыцького був правильный кетчуп. laugh.gif"

Народ, це наглий офтоп, фрітки, кетчупи і чергові забігайлівки в цій темі це просто ппц, навіть не просто ппц, а повний ппц facepalm.png
Невже так важко створити на Кухні тему "Де у Львові дешево і "качественно" набити пузо, конусльтіруєт випускнік кулінарного технікуму - ЧД". То офтопні чебуреки в одній темі, то аджика в іншій, тепер картопля і кетчуп в цій.
ЧД, справжній кетчуп укр. виробництва, я бачив останній раз 2 роки назад, влітку. Після цього їх нестало. Все решта - Г, а для того, щоб розбиратись в сортах Г, не обов"язково закінчувати кулінарний технікум.
Без образ, просто цей кулінарний черговий офтоп вже трохи дістав.
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topic