РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Велокроссы на Погулянке, с 29 октября, три уикенда
Velomax
  Дата 25 Жовтня 2011, 12:21
Quote Post

неутомімый командор

По соообщению заместителя главы федерации велоспорта по Львовской области Набойщикова В.М. в парке Погулянка на выходных будут проводится велокроссы.
Даты проведения: 29-30 октября, 5-6 ноября, 12-13 ноября.
Начало:
- по субботам с 16:30 11:00 гонки с раздельным стартом;
- в воскресеньям с 11:00 групповые гонки.
Приглашаются все желающие: поучаствовать и поглядеть.
Показ трассы в 10:30.

Це повідомлення відредагував Velomax - 26 Жовтня 2011, 10:13
Users Website
Yosyf
Дата 25 Жовтня 2011, 18:11
Quote Post

ветеран

Та нє, треба їхати...нє взірая на пагоду
Email Poster
Yosyf
Дата 25 Жовтня 2011, 18:13
Quote Post

ветеран

Щоправда, після Закарпатського чемпіонату з апхілом включно в Хусті, Погулянка це сємєчкі
Email Poster
Yosyf
Дата 25 Жовтня 2011, 18:21
Quote Post

ветеран

В Хусті я так продихався, що минулої суботи в Чернівцях на всеукраїнську 3 кілометрову страшилку під назою село Валя Кузьмін просто залетів і позбирав ще пачку юніорів, які стартували на 30 секунд раніше. До фінішу в мене на колесі не вижив ніхто з них. Отже - моя перемога.
Email Poster
Thomas
Дата 25 Жовтня 2011, 18:48
Quote Post

Початківець
*

На всі гонки поїхати незможу.Тому хотілося б вибрати одну,головну ветеранську.А яка з вищеназваних буде головною?Може декого з Ужгородців загітую(';)')
Email PosterUsers Website
Genesis
Дата 25 Жовтня 2011, 23:00
Quote Post

ШОСЕ

Головною буде та на якій вип'ють найбільше горілки wink.gif
Email Poster
Thomas
Дата 26 Жовтня 2011, 8:14
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Genesis @ вчора, у 23:00)
Головною буде та на якій вип'ють найбільше горілки wink.gif

Саме на неї хотілося б потрапити.
Email PosterUsers Website
Ser Gio
Дата 26 Жовтня 2011, 22:06
Quote Post

Постійний учасник

А скажіть, будь ласка, яка довжина траси індивідуальної/групової гонки? і де буде збір для показу траси?
Email Poster
Velomax
Дата 27 Жовтня 2011, 10:59
Quote Post

неутомімый командор

Собираются все обычно "наверху", ближе к общежитиям мединститута.
Длину трассы скажут во время показа, она невелика.
Users Website
Yosyf
Дата 28 Жовтня 2011, 11:49
Quote Post

ветеран

QUOTE (Ser Gio @ 26 Жовтня 2011, 22:06)
А скажіть, будь ласка, яка довжина траси індивідуальної/групової гонки? і де буде збір для показу траси?

довжина траси 2 км приблизно, може 2,200. Траса суха накатиста, місцями швидкісна, місцями з розворотами на 180, підйоми короткі, не затяжні, затяжні довгі спуски і рівнина з віражами, хто вміє стрибати - є два трампліни, але треба міцний шолом. smile.gif
Email Poster
rosen
Дата 29 Жовтня 2011, 0:44
Quote Post

суровый

QUOTE (Thomas @ 26 Жовтня 2011, 8:14)
Саме на неї хотілося б потрапити.

Обычно, эта та что посвещается памяти заслуженых тренеров!

Буду 5-го ноября
Dok62
Дата 29 Жовтня 2011, 9:28
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Yosyf @ 25 Жовтня 2011, 19:21)
В Хусті я так продихався, що минулої суботи в Чернівцях на всеукраїнську 3 кілометрову страшилку під назою село Валя Кузьмін просто залетів і позбирав ще пачку юніорів, які стартували на 30 секунд раніше. До фінішу в мене на колесі не вижив ніхто з них. Отже - моя перемога.

Вітаю пане Йосиф.
Email Poster
E-one
Дата 30 Жовтня 2011, 21:39
Quote Post

троль ще той

Пройшов перший "етап" велокросу.
Коротке резюме призерів в "нашій" категорії чоловіки-ветерани:

День перший, розділка:
1-ше місце Філь Роман (Ром)
2-ге місце Пономаренко (спортсмен-збірник по шосе)
3-тє місце Шулак Іван (E-one)

День другий, групова гонка:
1-ше місце Пономаренко
2-ге місце Філь Роман (Ром)
3-тє місце Чепіль Роман (Spirit)

Ну і пару слів. Куяльник дався легше, ніж то ригалово в 7.5 км.
Про розділку писати не буду, вона і в Африці розділка. Стартуєш з інтервалом в 30 сек і крутиш. Групова гонка була веселішою. Стартували три категорії разом юніори, чоловіки і ветерани. На старті сказали: чоловіки їдуть 4 кола, інші по 3. Ніяких бонусів із вчорашньої розділки не було - майже всі встали в одну лінію. Наступного разу можна не напрягатись в суботу, бо потім в неділю їхати набагато важче.
Дали старт, прогнозований затор, я попав в другу частину групи. Потім прийшлось добирати народ. Спортсмени-шосери сінглтреки їздять гм... не дуже. Зато в горку валять як має бути. Після першого підйому Пономаренко вирвався вперед. Ще двоє спортсменів за ним, потім Ром, Рябцев, я і Спіріт ззаду. Але на сінглах ми їх легко догнали. На другому колі на підйомі якось вдалось вийти на другу позицію. На третьому колі на сінглтреку Ром кричить мені обходити лідера, але якось не дуже получається. Потім підйом, на вершині Ром мене обходить і Спіріт з ним за компанію. Ну я думаю: нехай, мені все одно ще коло їхати, а в них вже фініш. Фінішну лінію перетнули одною групою з розривом в секунду: Пономаренко, Ром, Спіріт, я за ним. Ром і Спіріт сходять. А я кидаюсь в догонку за лідером.
На сінглі доганяю. Потім підйом. З останніх сил ригаю на винос, але не відпускаю. І тут... його підштовхують. Фігасє... Ну ладно, +3 до ярості, а на сінглі не втікне. Початок сінгл-трека, в нього швидкість падає. Можу обійти, пробую, а він мене зіштовхує. Мда... вот що значить спортивні разборкі, то вам не аматорський фейр-плей. Мушу притормозити, щоб в дерево не в"їхати. Наступні дві спроби були такими ж. До фініша 50 м, в горку. Встаю на ноги, пробую обійти, досить широка ділянка, вже не потисне. Зрівнююсь з ним. Але фінішна лінія наступила на півколеса швидше для мого суперника.
Саме цікаве було потім: виявилось, що мене записали в ветерани (!), а четверте коло було "по-бажанню" (!!). Фігасє (!!!) Коли поміняли правила - хз. Ну але програти півколеса збірнику України (хоч і по шосе) думаю на перший раз нормально. Ще два вихідних попереду.

Це повідомлення відредагував E-one - 30 Жовтня 2011, 21:44
Email Poster
imAginary
Дата 30 Жовтня 2011, 22:08
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ нині, у 19:39)
Ну але програти півколеса збірнику України (хоч і по шосе) думаю на перший раз нормально. Ще два вихідних попереду.

Іване не рви збірників, так не гоже laugh.gif

Мої вітання переможцям та призерам!!!

А шо категорії жінок не було? smile.gif
Email Poster
E-one
Дата 30 Жовтня 2011, 22:14
Quote Post

троль ще той

QUOTE (imAginary @ нині, у 23:08)
А шо категорії жінок не було? smile.gif

була. Але з "наших" там нікого не було, одні спарцмєнкі. Тому можна вважати, що не було (нет ручек - нет конфеток laugh.gif)

Це повідомлення відредагував E-one - 30 Жовтня 2011, 22:15
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic