РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Тормозные колодки
PlusOdyn
Дата 28 Жовтня 2015, 18:28
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:00)
crazy.gif Ну якщо однакова ціна, то немає різниці)

Кулко тре перешпицьовувати.
Email Poster
Taiwo
Дата 29 Жовтня 2015, 13:19
Quote Post

road sage

QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 18:28)
Кулко тре перешпицьовувати.

індикатор є, обода не з найдешевших. замовив таки ВВВ довші а там побачим як себе покажуть
Email PosterUsers Website
PV
Дата 29 Жовтня 2015, 17:30
Quote Post

Unregistered

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 14:00)
crazy.gif Ну якщо однакова ціна, то немає різниці)

Це лише Alex4Alex може здогадатися ставити дорогі колодки на дешевий обід, або навпаки, так щоб їх ціна була однаковою. Я правило клас обладнання повинен бути приблизно однаковий. Та при будь-яких обставинах колодки повинні стиратися швидше. Тоді не прийдеться постійно міняти обода. Колодки замінити набагато легше.
PV
Дата 29 Жовтня 2015, 17:37
Quote Post

Unregistered

QUOTE (Lexus @ 30 Квітня 2015, 15:31)
Коли в мене були вібрейки, то дуже сподобались келлісовскі колодки - працюють тихо і довго, на той час вони коштували 25 грн. пара.

Як можна рекомендувати колодки тої чи іншої фірми. Серйозний виробним має лінійку продукту, елементи якої вирішують ті чи інші потреби, у тому числі і наявність грошей. Для кожного обода свої колодки, для кожної погоди, покриття та рельєфу також свої колодки. Для прикладу: той келіс, що був у мене стирався в момент.
alex4alex
Дата 30 Жовтня 2015, 8:37
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (PV @ вчора, у 17:30)
Та при будь-яких обставинах колодки повинні стиратися швидше. Тоді не прийдеться постійно міняти обода. Колодки замінити набагато легше.

Та невже? А ми й не знали. Будемо знати наступного разу.

QUOTE (PV @ вчора, у 17:30)
Це лише Alex4Alex може здогадатися ставити дорогі колодки на дешевий обід, або навпаки, так щоб їх ціна була однаковою.

Якщо не зрозумів, про що я написав, то краще не вставляй свої п"ять копійок, щов вчергове не зганьбитися. Маєш персональну резервацію, де тобі виділили місце для писанини - там і пиши свої опуси. А в серйозних темах не потрібно смітити. Якщо щось не в порядку із психікою, не варто перетворювати форум на звалище власного недогумору. Якби була нормальна модерація, вже давно отримав би довічний бан за свої "художества".

Це повідомлення відредагував alex4alex - 30 Жовтня 2015, 8:38
Users Website
PV
Дата 04 Листопада 2015, 11:22
Quote Post

Unregistered

QUOTE (alex4alex @ 30 Жовтня 2015, 8:37)

Та невже? А ми й не знали. Будемо знати наступного разу.

Якщо не зрозумів, про що я написав, то краще не вставляй свої п"ять копійок, щов вчергове не зганьбитися. Маєш персональну резервацію, де тобі виділили місце для писанини - там і пиши свої опуси. А в серйозних темах не потрібно смітити. Якщо щось не в порядку із психікою, не варто перетворювати форум на звалище власного недогумору. Якби була нормальна модерація, вже давно отримав би довічний бан за свої "художества".
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll