Ūֲ | Ҳ | | |

: (6) 1 2 [3] 4 5 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fixed Gear, обговорення...
Velomax
10 2011, 12:13
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

QUOTE (JeD @ нині, у 11:42)
... на іншому сайті про переваги фікса в міському потоці...

Попрошу вопросы, заданные на іншому сайті, там и обсуждать. Не надо сюда перетаскивать всякое бэ заниматься переносом пыльцы oops.gif
Очевидно, что в потоке городского транспорта фикс не будет иметь преимуществ.
Более того, соваться на такой технике в поток транспорта опасно.
Вероятно, некое удовольствие можно прочувствовать, едучи на фиксе по прямым, широким асфальтированным дорогам.
Лично меня привлекает стильный внешний вид этих велов и некоторое родство с шоссейниками. Впрочем, если я когда-нибудь решу завести себе что-то подобное, то это будет только синглспид.

Velomax - 10 2011, 12:24
Users Website
JeD
10 2011, 12:21
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

QUOTE (Velomax @ нині, у 12:13)
Попрошу вопросы, заданные на іншому сайті, там и обсуждать. Не надо сюда перетаскивать всякое бэ oops.gif

Я так розумію через неможливість абсудіть вапроси на іншому сайті ти вирішив це зробити тут? cool.gif
Email Poster
Velomax
10 2011, 12:37
Quote Post

неутомімый командор

Я не делаю чего-то "у себя" из-за невозможности сделать это где-то ещё.
Я просто делаю "у себя" то, что считаю целесообразным.
smile.gif
И к тому же этот раздел появился "у меня" раньше.

Посетители форума могут принимать участие в обсуждении темы односкоростных велосипедов или могут воздержаться от её обсуждения.
Поскольку тема позиционируется как "кружок по интересам", то скорее она рассчитана на общение людей заинтересованных.
Ведь было бы странным, прийдя на занятия шахматного кружка, рассуждать о преимуществах волейбола?
Users Website
ЧД_
10 2011, 12:38
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Сосайтники, ну шо за проблемы? От оно Вам счастье:

user posted image
Be_Out_of_System
10 2011, 12:44
Quote Post

LIVESTRONG

: Новояворівськ
: 534

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:38)
Сосайтники, ну шо за проблемы? От оно Вам счастье:

crazy.gif новый колхоз от ЧД_ ? laugh.gif

придумано досить цікаво cool.gif
Email Poster
Velomax
10 2011, 12:47
Quote Post

неутомімый командор

Это бородатый баян с бироты.
Users Website
дядя тренер сан
10 2011, 12:49
Quote Post

Постійний Чак Норріс

: Льwів апасний
: 968

я ж просто задал вопрос - ЗАЧЕМ??? мода???

пример из жизни
Модно было с широким рулём ездить на триале - но зачем 750 мм на триал никто ответить не мог, нобля зато круто и модно. А хватает 680-710мм.
Дальше, моднобля ногу засовывать в вилку на БМХ чтобы притормозить с ухуеть какого спуска, шузы ж не жалко ради модыёпт.
Ещё, снял я както раз ради моды передний тормоз на стритбайке. бля, да я пока на работу доехал, зафигарил бампера 2-м маршруткам и машине, пох, зато модно) oops.gif
А насчёт того ездил ли я на фиксе - ездил, но быстро на нём ехать в нашем городе нереально!!!!!
Velomax
10 2011, 12:53
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (Velomax @ нині, у 12:13)
...
Более того, соваться на такой технике в поток транспорта опасно.
Вероятно, некое удовольствие можно прочувствовать, едучи на фиксе по прямым, широким асфальтированным дорогам.
Лично меня привлекает стильный внешний вид этих велов и некоторое родство с шоссейниками...

Хм...
В последней строчке?
Users Website
Elephant
10 2011, 13:00
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 779

я вже майже рік як катаю на глухарі і коли собі його збирав (дядя трейнер, дякую за допомогу), то планував згодом другий ровер мтб який мав би стати першим... так от через місяць на глухарі (я тоді лише опановував специфіку керування) я твердо вирішив, що мені точно не потрібен мтб і що мій Рекорд не замінить мені жоден ровер.
так от, якщо кому цікаво, то можна зарахувати мій особистий досвід як "за"
Be_Out_of_System
10 2011, 13:00
Quote Post

LIVESTRONG

дяденька тренер, а быстро ездить не надо, едте с такой скоростью, от которой будете получать удовольствие laugh.gif
Email Poster
JeD
10 2011, 13:02
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

Я щось не дуже розумію специфічний фіксовий гумор, виявляється тепер, що фікс не дозволяє їхати швидко і не має переваг у порівнянні з тим же сінглом?
Email Poster
alex4alex
10 2011, 13:02
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Тут сейчас придет большой Титановый Олимп и спросит: "а каденс?".
Users Website
Elephant
10 2011, 13:03
Quote Post

Постійний учасник

: 779

QUOTE (Velomax @ нині, у 12:37)
И к тому же этот раздел появился "у меня" раньше.

особисто мені всерівно де тема з"явилась раніше, головне щоб всюди було про що поговорити. я дописую і на харківський, і на київський, і на московський форуми...
для порівняння: це ж добре коли у місті є більше ніж один паб де наливають темний ель і можна зустріти цікавих людей...
Be_Out_of_System
10 2011, 13:25
Quote Post

LIVESTRONG

QUOTE (JeD @ нині, у 13:02)
Я щось не дуже розумію специфічний фіксовий гумор, виявляється тепер, що фікс не дозволяє їхати швидко і не має переваг у порівнянні з тим  же сінглом?

а що, десь тут пише, що фікс чимось кращий за інший велосипед і має якісь дуже переваги ?...не розумію для чого його порівнювати з іншими велосипедами і шукати якісь переваги...
особисто для мене, фікс це ровер для їзди в задоволення і не обов*язково ним їздити в час пік по переповнених машинами вулицях...
Email Poster
Leon
10 2011, 13:52
Quote Post

Постійний учасник

: 620

Оскільки вже почалися розбіжності між поглядами самих фіксоводів, то я відповім лише за себе:
Перевага фікса в першу чергу у швидкості (може хтось і не може) і легкості. На тротуар на ньому ліпше не пхатися (в першу чергу там діти), тому їжджу лише по дорозі. Саме завдяки швидкості бруківка не відчувається, а завдяки НАЙГОЛОВНІШІЙ ДЕТАЛІ НА ВЕЛОСИПЕДІ - ПЕРЕДНІМ ГАЛЬМАМ(!!!) маневренність у потоці транспорту вища, ніж наприклад у 26" сінглспіді, на якому я їжджу зимою. А завдяки легкості можна піднятися на будь-який підйом(напр. на вул. Олеся).
Я небуду наводити цифри, я їх і не памятаю, але з усі мої звичні маршути у Львові на фіксі я проїжджаю швидше ніж на чомусь іншому.
Для мене фікс це ровер для найшвидшого пересування по місту, яке ще й до того має класні відчуття. У фіксі основне задоволення від того що ти на світдофорі стартуєш один з перших, а доганяють тебе аж за 100 метрів. Ну і без сумніву віражі, напр. у Стрийському парку)
Доречі, Андрій, я скідити вмію вже і без тукліпсів.

Але так сталось що я віддаю перевагу пролетіти сходи на своєму звичному апараті ніж обїжджати їх на фіксі, хоча це й швидше)

Фікс у Львові: я пояснюю це тим що "воно до нас прийшло", а моде-немода думайте що хочете. Я фікс хотів спрорбувати ще кілька років тому, коли дивися відео про курєрів у штатах. Але поштовхом до цього стало те що я побачив Андрія на велодень.
Email PosterUsers Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (6) 1 2 [3] 4 5 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll