Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

Closed TopicStart new topicStart Poll

> Підбір шосейних контактних педалей
Arustokrat
23 ѳ 2015, 13:11
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 302

Всім доброго дня.
Зламались старі шосейні контактні педалі в знайомої. Треба купити нові під ті ж туфлі. Підкажіть будь ласка, хто в тому розуміється: як правильно підібрати потрібні педалі під старі туфлі. На що слід звертати увагу окрім технічного стану педалей?
Наперед дякую.
Email PosterUsers Website
Rogalik
23 ѳ 2015, 14:48
Quote Post

: Львів-Варшава
: 26

Теоретично всі шосейні туфлі сумісні зі всіма шосейними педалями. Несумісність може бути між шипом і педаллю. Зазвичай в комплекті з новими педалями йде комплект відповідних шипів. Можете викласти тут фото шипа, так можна буде визначити які педалі підійдуть під них.
Email Poster
alex4alex
24 ѳ 2015, 13:33
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Rogalik @ вчора, у 14:48)
Теоретично всі шосейні туфлі сумісні зі всіма шосейними педалями.

Не зовсім так. Лише "теоретично".

Питання до автора - там на взутті кріплення на три болти? Викладіть фото підошви.

Якщо щось таке, то більшість сучаних педалей (Look, Shimano) під це підійдуть.

user posted image

Ос, наприклад, Shimano:
user posted image

Look Delta:
user posted image

Look Keo:
user posted image

alex4alex - 24 ѳ 2015, 13:58
Users Website
Arustokrat
24 ѳ 2015, 19:41
Quote Post

Постійний учасник

Велике дякую за відповіді.

На вищенаведених фото форма шипів різниться в більш широкій їх частині. На що це впливає? І чи це може бути причиною несумісності купленої педалі і старої туфлі?

Ось фото шипа туфлі і старої педалі під неї.
xxx

user posted image
user posted image
user posted image
alex4alex
24 ѳ 2015, 21:33
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Arustokrat @ нині, у 19:41)
Велике дякую за відповіді.

На вищенаведених фото форма шипів різниться в більш широкій їх частині. На що це впливає? І чи це може бути причиною несумісності купленої педалі і старої туфлі?

Спробуємо з"ясувати декілька понять.

Сумісність велосипедного взуття і шипів полягає у наступному: шосейні шипи кріпляться на ТРИ точки. Це кріплення є стандартизованим (за аналогіє до SPD), тому якщо ви скажете продавцю, що у вас черевики на "трьохточкове кріплення", він скаже вам, чи його педалі/шипи туди підійдуть, чи ні. У 95% випадках підійдуть.

На фото три дірки на підошві, на вашому фото - три болта. Більшість сучасних шипів (а відтак і виробників педалей) вам підійдуть. Тому можете звернути увагу на:
* Shimano (105, або PD-540 - саме шосейні, не плутати з МТБ-шними 540-MD),
* Look (Keo або Delta),
* Exustar (більшість з педалей цього виробника робляться під Look"івський шип).

Зараз не йдеться про сумісність шипа і педалі, тому що при виборі педалей ви швидше за все в комплекті отримаєте шипи, які до них підходять. А якщо не отримаєте, то просто докупите необхідні шипи до вже відомої на той час моделі педалей.

Які саме вибрати - це вже ваша справа, що можете собі дозволити. Скажу лише, що користувався і Шімано, і Лук, вони дуже різні, і не можу сказати, які "кращі".
Тут була дискусія на цю тему. Ось лінк на розділ "продам педалі" на Пелотоні. Вперед smile.gif

P.S. якщо ж є необхідність ідентифікувати педалі, що на фото, то швидше за все це педалі якогось сторонного виробника (типу Wellgo, Exustar тощо) під шип Look. Якщо я добре побачив, то під шип Look Delta. Але можу помилятися.

P.P.S. якщо ж відповісти прямо на ваше запитання про більш широку чи вузьку верхню частину, то вона в межах однієї моделі впливатиме на люфт, вільний хід шипа у педалі. У виробників є декілька видів шипів в межах одного стандарту. Так, наприклад, у Шімано, Жовті шипи дають, якщо не помиляюся, 6 градусів вільного ходу (вправо-вліво), а червоні - не мають вільного ходу. Пруф. У інших виробників кольори означають інше: Look Keo червоні дають до 9 градусів, сірі - 4.5, а чорні - 0. Пруф. Звісно, у вашому випадку, краще брати ті, які забезпечують вільний хід.

alex4alex - 25 ѳ 2015, 12:46
Users Website
Arustokrat
25 ѳ 2015, 22:24
Quote Post

Постійний учасник

Зараз не йдеться про сумісність шипа і педалі, тому що при виборі педалей ви швидше за все в комплекті отримаєте шипи, які до них підходять. А якщо не отримаєте, то просто докупите необхідні шипи до вже відомої на той час моделі педалей.

Велике дякую за те, що все розтлумачили. =)
Педалі будуть братись вживані.
Поки розглядаю оці варіанти:
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic....f=2683&t=223666
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic....f=2683&t=230509
shukatka
25 ѳ 2015, 23:01
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів/Сихів
: 164

маю Look Arc б/у, без шипів, (візуально потерті але технічно все ок, без люфтів), не планую використовувати, тому можу вам продати. якщо цікаво то скину фото.

P.S. не переплатите на доставці, бо я зі Львова))

shukatka - 25 ѳ 2015, 23:02
Email Poster
Arustokrat
25 ѳ 2015, 23:23
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (shukatka @ нині, у 00:01)
маю Look Arc б/у, без шипів, (візуально потерті але технічно все ок, без люфтів), не планую використовувати, тому можу вам продати. якщо цікаво то скину фото.

P.S. не переплатите на доставці, бо я зі Львова))

Фото? Ціна? =)
alex4alex
25 ѳ 2015, 23:33
Quote Post

рокет Алекс

Вставлю ще своїх 5 копійок - до луків, мені здається, простіше дістати шипи, ніж до Кампи. Але на Єбеї цього добра купа. І китайці з китайсьими шипами теж виручають smile.gif
Users Website
shukatka
25 ѳ 2015, 23:38
Quote Post

Зацікавлений
**

ціна думаю 150грн буде розумною.
тел. О63 35 І44 9І Андрій
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Email Poster
Arustokrat
25 ѳ 2015, 23:47
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (shukatka @ нині, у 00:38)
ціна думаю 150грн буде розумною.

Забираю.
Перетелефоную завтра =)
shukatka
25 ѳ 2015, 23:49
Quote Post

Зацікавлений
**

візьму завтра на роботу, а там подзвоните і домовимся.
Email Poster
Arustokrat
26 ѳ 2015, 18:04
Quote Post

Постійний учасник

Велике дякую всім, хто відгукнувся.
Тему можна закривати.
0 (0 0 )
0 :