Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (4) 1 2 [3] 4  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Герметик для безкамерок
ЧД_
17 2013, 9:53
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Пако ЧД переобулся на 2013 в чесную ЮСТ. Без мыла и прочего, даже без герметика. Одну покрышку с легим напряжением натянул монтажками. вторую еле натянул, даже местами покоцал ленту. Скажу так. руками было бы не реально ни первую не вторую натянуть. Удивило то, что покрышки одинаковы, обода одинаковы. а размерность покрышек разная. По весне залью гермтик. С дури качнул 3 психа. Та что легче натягивалась даже не крякнула, та что хуже три раза щелкнуло. Переобувка заняла минут 10-15 на оба колеса. За ночь давление не упало. По итогу вел стал тяжелее на 100гр, но в тех условиях, что планируется ехать велики шансы пробится, потому герметик плюс чесная ЮСТ дает шансы безгиморного добирания к финишу. laugh.gif
П.С. Ай лов зе Дрюшки2 prankster2.gif
П.С.С. Проверю их на местности, так как рисунок протектора несколько отличается.
vchaban
17 2013, 14:08
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:53)
руками было бы не реально ни первую не вторую натянуть.

Значить я не один smile.gif
В мене взагалі складалось враження, що це шини на 25'
Email PosterUsers Website
ЧД_
17 2013, 16:19
Quote Post

sprzedawca materacow

Покрышки поставленые на обод на столько плотно на нем сидели, что пару качков насоса было достаточно, чтобы распрямить их на ободе. К примеру камерная версия этих покрышек, требовала установки вначале камеры laugh.gif

ЧД_ - 17 2013, 16:20
vchaban
17 2013, 16:28
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:19)
Покрышки поставленые на обод на столько плотно на нем сидели, что пару качков насоса было достаточно, чтобы распрямить их на ободе. К примеру камерная версия этих покрышек, требовала установки вначале камеры laugh.gif

не уявляю, як їх зняти в польових умовах.
тому полюбому герметик буду заливати...
pakolv
17 2013, 17:45
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:53)
Пако ЧД переобулся на 2013 в чесную ЮСТ. Без мыла и прочего, даже без герметика. Одну покрышку с легим напряжением натянул монтажками. вторую еле натянул, даже местами покоцал ленту. Скажу так. руками было бы не реально ни первую не вторую натянуть. Удивило то, что покрышки одинаковы, обода одинаковы. а размерность покрышек разная. По весне залью гермтик. С дури качнул 3 психа. Та что легче натягивалась даже не крякнула, та что хуже три раза щелкнуло. Переобувка заняла минут 10-15 на оба колеса. За ночь давление не упало. По итогу вел стал тяжелее на 100гр, но в тех условиях, что планируется ехать велики шансы пробится, потому герметик плюс чесная ЮСТ дает шансы безгиморного добирания к финишу.  laugh.gif
П.С. Ай лов зе Дрюшки2  prankster2.gif
П.С.С. Проверю их на местности, так как рисунок протектора несколько отличается.

буде час, зніму відео
все, що не швальбе від лукавого laugh.gif
на РоРо пробився 1 раз на асфальті, напевно арматура з плит стирчала, в лісі і в горах ні разу, латка ставиться не знімаючи колеса.
Фуріос фред ахтунг, тому його не аналізую,
але "...береженого Бог бережет..." (С)

pakolv - 17 2013, 17:49
ЧД_
17 2013, 21:16
Quote Post

sprzedawca materacow

Швальба это от Шайтана, в жизни не куплю. laugh.gif

vchaban Герметик 1апреля залью. Пока в миниконтейнерах с собой повожу на случай трафунка. prankster2.gif

ЧД_ - 17 2013, 21:17
demon
22 2013, 17:33
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

Ну никак не могу поставить на 28" колеса (шимано MT66 (безкамерные)), покрышки швальбы смарт-сэмы (стальной корд). Может кто то пробовал установить взрывом газа, как автомобильные?
П.С. Не нашел нужной темы, потому тут написал

типа так - звук убрать

demon - 22 2013, 17:37
pakolv
22 2013, 18:06
Quote Post

@У Team

На якому етапі проблема?
demon
22 2013, 19:00
Quote Post

Membёr

QUOTE (pakolv @ нині, у 18:06)
На якому етапі проблема?

Ну, як, на якому? Не накачуєтьсі! покришку, то я покишо ще в стані сам надіти laugh.gif
Stevens
22 2013, 19:12
Quote Post

Велофанат

: 1320

QUOTE (demon @ нині, у 19:00)
Ну, як, на якому? Не накачуєтьсі! покришку, то я покишо ще в стані сам надіти  laugh.gif

Був такий трабл
І тут на допомогу приходить колхоз в вигляді синьої ізострічки laugh.gif
Мотаєм на сам обод (2-3 шари буде достатньо), зверху фліпер швабровський (синій такий), тоді покришка буде сідати дуже важко. Може знадобитися 2-3 пари рук laugh.gif
Ну принаймні мені допомогло

Пес: можна і без фліпера

Stevens - 22 2013, 19:12
pakolv
22 2013, 19:37
Quote Post

@У Team

QUOTE (demon @ нині, у 20:00)
Ну, як, на якому? Не накачуєтьсі! покришку, то я покишо ще в стані сам надіти laugh.gif

Класично спочатку ставите з камерою, качаєте максимально допустимий для покришки тиск, залишаєте на ніч.
Розбортовуєте одну сторону (другу залишаєте на ободі), витягаєте камеру, руками попробуйте на скільки вийде вдягнути покришку на обід. Качаєте "напольним" насосом (милити само собою).
Якщо це вже пройдений етап, шукаєте вулканізацію для фур або з якісним компресором (біля Південного напр.) Дуєте. Герметик шприцем через викручений ніпель. Ніпель хай буде на 15-00 або 21-00. Щоб герметик стікав вниз і не вертався через дірку. Ізострічку прибережіть для електротехніки.
Stevens
22 2013, 19:45
Quote Post

Велофанат

Пако, я ж кажу- колхоз laugh.gif
demon
22 2013, 21:32
Quote Post

Membёr

Пако, опыт имеется. Перепробовал уже все способы, и даже был на том шиномонтаже (он напротив моего дома, эффекта не больше, чем от насоса).
С изолентой вообще ничего не понял, что за бред?
Я так понимаю, что никто не взрывал? laugh.gif
Stevens
22 2013, 21:50
Quote Post

Велофанат

QUOTE (demon @ нині, у 21:32)

С изолентой вообще ничего не понял, что за бред?

Можливо брєд, але працює, перевірено prankster2.gif
pakolv
22 2013, 21:57
Quote Post

@У Team

Як варіант, попробуйте викрутити "золотнік" перед накачуванням на вулканізації (там, доречі можуть бути залишки старого герметика, що зменшує прохідну здатність повітря). Шиномонтаж для TIR є на виїзді з Винник. Там так дує, що треба вважати, щоб кулко не трісло. Якщо Швабля 13 року, мусить стати.
Стів, якщо ви бачили 66 колеса, то висновок з ізострічкою, фліперами і іншою сільгосптехнікою напрошується сам.

pakolv - 22 2013, 22:04
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll