Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (25) 1 2 [3] 4 5 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topic

> Як запобігти крадіжці, (обговорення)
insnaz
28 2007, 15:28
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 201

crazy.gif biggrin.gif user posted image
Unsere Rettung
29 2007, 13:56
Quote Post

Zero Serotonin

: Львов
: 464

так что ж делать? организовывать стоянки для байков или требовать разрешения допуска с ним в здания?
Игорь
29 2007, 20:59
Quote Post

: 15

Уверен что ни то ни другое не поможет на 100% wink.gif
Unsere Rettung
30 2007, 8:55
Quote Post

Zero Serotonin

: 464

В том и дело...значит придется довольствоваться тем, что есть... mad.gif
Zeppelin
26 2007, 23:10
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 135

Однозночно, якщо джентельмени з головою конкретно полюють на машини то НІЧОГО не врятує-тільки не випускати машину з рук( я свою машину на руках заносив в готель Жорж по справах пів-дня, а колли до адміністратора дойшло що я не польско-німецький інтурист і мене розвернули, притулив в художній салон навпроти продавцю під нагляд)
А якщо припікає то від шальних страхує зняте сідло,заведені на різні края монетки і скинути ланцюг з Шестерень на каретку, або між шестернями, або на перекидці.
Velomax
15 2007, 15:54
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

Не пишите всякую ерунду про киловольты и толуолы.
Users Website
Zorila
18 2007, 13:33
Quote Post

: Дніпропетровськ
: 11

В Дніпропетровську майже у всі магазини і супермаркети куди я заходив пускають з велосипедом. А там куди не пускають досить спитати "А де у вас місце для паркування велосипеду? Немає? Щож ви не хочете щоб я в вашому магазині грощі витрачав?" Дуже часто після цього продавці вже непроти ровера в магазині.
Erazel
14 2007, 14:31
Quote Post

Зацікавлений
**

: Тернопіль
: 106

Блін, а у нас в Тернополі нема велостоянок біля супермаркетів. Хоча в одну сільпо в селі за 5 км від міста є досить непогана. Вічно сміємось з цього- якийсь сільпо не полінився організувати велостоянку, а супермаркети неможуть. В "Орнаві"(один з супермаркетів) велосипеди дозволяють залишати в тамубрі між дверима. А так як місце у всіх на виду то мало хто ризикне звідти викрадати велосипед, бо можна від охорони получити коли будеш перекусувати трос.
Особисто я всюди пристібаю велосипед ,причому через вилку, переднє колесо і раму, ну і звісно до якоїсь опори. Щоб не зняли колесо або вилку. Але й тоді стараюсь хоч би раз на 20 хв. виходити і дивитися(якщо я десь заходжу надовго.)
VeloZooM
01 2007, 22:09
Quote Post

('''\(o_o)/''')

: Львів, "Світоч"
: 567

Вичновок один не виходити на вулицю з веліком і тоді точно не буде проблем з водіями і іншими заразами...smile.gif
Leonid
02 2007, 15:48
Quote Post

ветеран броуновского движения

: 2804

QUOTE (VeloZOOM @ вчора, у 23:09)
Вичновок один не виходити на вулицю з веліком і тоді точно не буде проблем з водіями і іншими заразами...smile.gif

Если уж вышел - то катайся, нефиг по магазинам шастать wink.gif
Email PosterUsers Website
_elvis_
11 2009, 23:57
Quote Post

Постійний учасник

: пСихів
: 522

в Штатах з 1984 року існує національний реєстр велосипедів, де кожен може зареєструвати свій велосипед. З допомогою реєстру поліції легше віднайти крадені велосипеди. там же продають якийсь NBR Bike Registration Pack. шо за фішка вшарити не можу, бо туго з англійською)
кому цікаво, от сайт:http://www.nationalbikeregistry.com/
Danulko
13 2009, 11:31
Quote Post

Постійний учасник

: 299

до речі цікавий сайт з точки зору інформації!!!

http://www.nationalbikeregistry.com/proplock.html тут описано як запобічти крадіжці (навіть в такій країні як Гамерика, що вже про нас говорити, де кожен тільки норовить як би то сперти ровер)

сам намагаюся не заходити в ті магазини де нема мажливості безпечно залишити ровер
Griga
13 2009, 17:47
Quote Post

Активный лентяй

: Львов, ул.Кирова
: 1306

По сайту: ничего такого, что не было бы сказано в теме там нет, даже внятных рекомендаций по выбору велозамка sad.gif
NBR Bike Registration Pack - "подписка" на регистрацию вела в системе (платная), на 10 или 30 лет - существенно повышает шансы, что украденый вел вернут, поскольку к базе данных имеет доступ полиция во всей стране, а не только местная.
По сути рекомендации все те же: не оставлять без присмотра; всегда пристегивать, если таки где-то оставляешь; не скупиться на замок; пристегивать таким образом, чтоб было минимум свободного пространства между велом и тем, к чему пристегиваешь; замок не должен лежать на земле или другом упоре, который можно использовать как наковальню; пристегивать к объектам, которые нельзя легко сломать-перекусить-унести.
greenandy
26 2009, 17:23
Quote Post

лісовичок♧

: 698

QUOTE (Leonid @ 02 Грудня 2007, 15:48)
Если уж вышел - то катайся, нефиг по магазинам шастать wink.gif

не у всіх випадках по магазинах.Інколи треба в туалет заглянути.

Звичайно,безпечний варіант-в магазин чи ще кудись заходити з велосипедом(ставити біля охоронця наприклад),але в нас повага до велосипедистів на низькому рівні....

greenandy - 26 2009, 17:24
Danulko
29 2009, 10:48
Quote Post

Постійний учасник

: 299

це питання треба піднімати на рівні міської влади, щоб вона забезпечила спеціально відведені місця для парковки ровера на час коли треба зайти в магАзин чи той самий туалет!! А ті місця які існують зяраз то так чисто ініціатива закладів які самі того захотіли!!!

а є тема де будуть описані/сфотографовані такі місця де можна лишити ровер принаймні пристебнутим!!!!!
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (25) 1 2 [3] 4 5 ...  » Reply to this topicStart new topic