Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (3) 1 2 [3]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, для чого велосипедисту шолом
ЧД_
12 ѳ 2012, 15:35
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

demon
вкурсе сколько бы заплатил водила, если бы grotes настоял на вызове гайцов?

Ничего. Читай темы в Кухне. Там есть парочку ДТПешников. laugh.gif

Писал я к тому. Хочеш ездить быстро. к AV на Бреветы. Зачем своей ездой пугать мирных граждан? Едь спокойно и нормально и будет тебе счастье. laugh.gif

ЧД_ - 12 ѳ 2012, 15:38
_BuR_
12 ѳ 2012, 20:54
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

І городоцька тепер швидкісна стала, поробили дороги, тепер тільки гальма палити,бльо)
vchaban
12 ѳ 2012, 21:29
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

QUOTE (demon @ нині, у 15:23)
если с авто вылез обосраный водила - действуй. если вылезли жулики - "цензура" пока они тебе твой вел в "цензура" не вставили.

Ти не правий. В будь-яких ситуаціях треба залишатися людиною і старатися вирішувати проблеми цивілізовано. Який би водій не був поганий, від того, що ти його обматюкаєш і вибєш пару гривень він кращим не стане, просто наступного разу, як попадешся йому під колеса - закатає тебе в асфальт. Хочеш щоб до тебе нормально ставились - стався нормально до інших.

А "обосраный водила і жулики" це просто no comments...
Email PosterUsers Website
demon
12 ѳ 2012, 22:48
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 15:35)
demon

Ничего.

Вопросов больше не имею. а ты точно не из этой страны))) возможно где то в татарстане и можно безнаказанно сбить человека, но даже у нас большинство людей за это наказывают.
demon
12 ѳ 2012, 22:54
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (vchaban @ нині, у 21:29)

А "обосраный водила і жулики" це просто no comments...

вибач. дійсно погарячкував...зараз виправлю "обосраного воділу" (я сам би був такий, чесслово, якшоб збив людину), на "звичайного воділу". А "жуліків" випраалю на "депутата". не судіть про мене по моїм висловам, це в мене така дурна манера спілкування на форумі...
ЧД_
13 ѳ 2012, 10:12
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

demon Ага, Татарстан вспомнил. Телек посмотри. Тут насмерть давять и безнаказано живут, причем еще высокие должностя занимают. Думаю у тебя в Украине гугл работает, сам найдеш. Хоть поиском по Кухне поройся.

Пане Бур, прыидеш ущипни меня, а то тут кажуть ЧД при коммунизме вже живет. laugh.gif
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll