Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (14) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, гіркий досвід
westsider
11 2010, 19:47
Quote Post

город большой - чудаков много

: Львів
: 1702

В тебе такі питання, ніби ти не те, що на велосипед вперше сів, а таке враження, що народився сьогодні smile.gif.
Можливо, в тебе просто шок ще не пройшов від пережитого.
Таке може трапитись з кожним. Просто дивує, що ти за собою не бачиш ні крихти вини, у всьому винна бабка, яка спокійно шла по парку, озирнулась, почувши незвичний для неї звук, і побачила за собою снаряд на швидкості за 30 км/год. Якби вона померла на місці від страху, це теж була би твоя вина.
Радій, що все обійшлось.
vchaban
11 2010, 19:48
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (nrg78 @ нині, у 17:45)
"бабка" - це непередбачуване за траекторією руху та реакцією створіння - аналогічно як і дитина

Згоден. Тільки по своїй природі в 10 разів повільніша... мала би бути... особливо при спокійній прогулці в парку
Email PosterUsers Website
alex4alex
11 2010, 19:48
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

А де я написав "небачив"? Чи, якщо вже правильніше, "не бачив"?
Users Website
vchaban
11 2010, 19:49
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:33)
Летіння на швидкості понад 40 км/год біля пішохода, по дорозі, СПЕЦІАЛЬНО для нього відведеній, якого ТИ бачиш, а він тебе - НІ - це НЕ нормальне катання.

тут
alex4alex
11 2010, 19:51
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Наскільки зрозуміло з твого тексту, вона побачила тебе за пару миттєвостей до зіткнення, і побігла туди, куди їй наказав її баб"ячий інстинкт.

А бачити - в даному випадку означає заздалегідь побачити (метрів так за 20-30) велосипедиста, що стрімко наближається і встигнути прийняти рішення.

Та й зрештою, якщо би вона не обертаючись, перетнула траекторію твого руху, що б ти зробив?

alex4alex - 11 2010, 19:52
Users Website
vchaban
11 2010, 19:54
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Шоку в мене не було.

Я не говорю про те що моєї вини нема... але ви не можете до кінця зрозуміти якою була ситуація, а тільки кидаєте репліки.

Я розумію що 50 км\це швидко...

але блін, я не втратив керування над велосипедом.
Я не врізався в людину, яка ішла по тротуарі...

йпрст, це могло статися будь-де інакше, хоч на дорозі - і тоді моєї вини би не було, бо я їхав згідно правил? - так формально це так! Але ж наслідки ті самі...

vchaban
11 2010, 19:55
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:51)
Наскільки зрозуміло з твого тексту, вона побачила тебе за пару миттєвостей до зіткнення, і побігла туди, куди їй наказав її баб"ячий інстинкт.

А бачити - в даному випадку означає заздалегідь побачити (метрів так за 20-30) велосипедиста, що стрімко наближається і встигнути прийняти рішення.

Та й зрештою, якщо би вона не обертаючись, перетнула траекторію твого руху, що б ти зробив?

Я би її обїхав з правого боку!

Або на крайняк просто би злетів з стежки на траву, лиш би не задіти нікого!

vchaban - 11 2010, 19:56
nrg78
11 2010, 19:58
Quote Post

Зацікавлений
**

: 233

Правила дорожнього руху України

ст 12. ШВИДКІСТЬ РУХУ

12.5. У житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год.
dyadya
11 2010, 20:18
Quote Post

зашел попялицца

: Львов
: 1258

Кажется это очевидно,что парк на территории города место прогулки людей,причем как по дорожкам так и по тропкам и надо ездить сответственно.

Насколько я представляю для того чтоб Вам развить 50 км/ч пришлось начать разгоняться в закрытом S-ом повороте что совершенно недопустимо.Там и женщины с колясками подымаются и дети...

dyadya - 11 2010, 23:20
yaroslav21
11 2010, 20:23
Quote Post

в пошуках хал.ви

: 610

Реально Ти неправий на 200%,якщо вищенаписані пости тебе не переконали,то оціни ситуацію з іншого боку:
1.Щоб зрозуміти,що в людних місцях їздити зі швидкістю 47,не можна спробуй на такій швидкості лупнутись в стінку,і ти зрозумієш як було тій (божевільній бабці).
2.Уяви,що на її місці міг бути будь хто з твоїх родичів
(тьфу-тьфу),і неправильно зреагував(наприклад можна одночасно з велосипедистом відскочити в одну і ту ж сторону щоб уникнути зіткнення),або ще гірше це могла бути дитина...Особисто я б нагодував цього велосипедиста його ж ровером
3.рухаючись на транспортному засобі прочитати уважно,в недозволеному місці ти неправий незалежно від обставин(навіть якщо вона сама б бігла за тобою і кидалась під колеса).
4.Уяви в кращому випадку "жертва" отримала складний перелом,важкий забій і т.д.(Втрата працездатності більш ніж на 21 день-кримінальна відповідальність),а якщо б у неї відірвався тромб,чи вдарилась скронею об бордюр...Подумай чи готовий нести відповідальність?
5.Ти поїхав,бабка мішла в міліцію,накатала заяву,зняла побої,свідки є ...шо мєнтам ше треба,от і є пара рублів.А на форумі Ти сам підписався,ще й телефони твої є... далі розуму багато не треба.
6.Позитивним в даному випадку є те,що Ми ще раз переконались в необхідності велодоріжок.
Друже,не ображайся,але щоб тебе не назвали бараном,будь обережніший і відповідальніший.
Email Poster
vchaban
11 2010, 20:25
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Спорити не хочу і доказувати нічого не хочу.
Хоч парк, як не як не житловий майданчик, і не пішохідна зона, а місце для відпочинку... і велосипедисти теж мають право кататися в парку, не завдаючи збитків іншими.

Я розумію і визнаю що їхав швидко. Хоч бачив людей і був свідомий того, що вони можуть почати рухатися в іншому напрямку - я був готовий зїхати куди-небуть, але нікого не зачепити.

Але старша жінка яка чимчикує з краєчку дороги і тут раптом, ПОБАЧИВШИ тебе щодуху біжить поперед колеса - це аж ніяк не можна передбачити.

vchaban
11 2010, 20:29
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (yaroslav21 @ нині, у 18:23)
Реально Ти неправий на 200%,якщо вищенаписані пости тебе не переконали,то оціни ситуацію з іншого боку:
1.Щоб зрозуміти,що в людних місцях їздити зі швидкістю 47,не можна спробуй на такій швидкості лупнутись в стінку,і ти зрозумієш як було тій (божевільній бабці).
2.Уяви,що на її місці міг бути будь хто з твоїх родичів
(тьфу-тьфу),і неправильно зреагував(наприклад можна одночасно з велосипедистом відскочити в одну і ту ж сторону щоб уникнути зіткнення),або ще гірше це могла бути дитина...Особисто я б нагодував цього велосипедиста його ж ровером
3.рухаючись на транспортному засобі прочитати уважно,в недозволеному місці ти неправий незалежно від обставин(навіть якщо вона сама б бігла за тобою і кидалась під колеса).
4.Уяви в кращому випадку "жертва" отримала складний перелом,важкий забій і т.д.(Втрата працездатності більш ніж на 21 день-кримінальна відповідальність),а якщо б у неї відірвався тромб,чи вдарилась скронею об бордюр...Подумай чи готовий нести відповідальність?
5.Ти поїхав,бабка мішла в міліцію,накатала заяву,зняла побої,свідки є ...шо мєнтам ше треба,от і є пара рублів.А на форумі Ти сам підписався,ще й телефони твої є... далі розуму багато не треба.
6.Позитивним в даному випадку є те,що Ми ще раз переконались в необхідності велодоріжок.
Друже,не ображайся,але щоб тебе не назвали бараном,будь обережніший і відповідальніший.

Я всім вдячний за коментарі.

І я ще раз повторю дві речі:
1) я не виправдовую себе
2) коли бачу дітей. калясок і.т.д, або коли видимість недостатня - я так швидко не їду.

Видимість була за 300 метрів.
Люди з краю дороги шириною більше за 3 метри.

ніхто нікому не заважав...

Пані мої координати має.
yaroslav21
11 2010, 20:32
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (vchaban @ нині, у 20:25)
Спорити не хочу і доказувати нічого не хочу.
Хоч парк, як не як не житловий майданчик, і не пішохідна зона, а місце для відпочинку... і велосипедисти теж мають право кататися в парку, не завдаючи збитків іншими.

Я розумію і визнаю що їхав швидко. Хоч бачив людей і був свідомий того, що вони можуть почати рухатися в іншому напрямку - я був готовий зїхати куди-небуть, але нікого не зачепити.

Але старша жінка яка чимчикує з краєчку дороги і тут раптом, ПОБАЧИВШИ тебе щодуху біжить поперед колеса - це аж ніяк не можна передбачити.

Ти як водій транспортного засобу зобов"язаний передбачати всі варіанти,щоб принаймі потім пояснити,що ти зробив для того аби уникнути зіткнення.Я ж написав,що Ти будеш неправия навіть якщо вона сама кинеться під колеса,ти мав зменшити швидкість настільки,щоб при винекненні подібної ситуації,можна було зупинитись злізти з байка і тоді хай кидається скільки хоче(я не жартую-тільки так Ти формально невинен).
Дякуй Богу,що бабка ціла.
Email Poster
vchaban
11 2010, 20:34
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Народ, я не доказую що я був правий.

І взагалі, написав пост просто щоб розказати як то було.
А всі зразу спритно почали про правила розказувати, і говорити мені що я на 1000% не правий. Дякую, це наснажує!

yaroslav21
11 2010, 20:34
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (vchaban @ нині, у 20:29)

Пані мої координати має.

А ти її ?
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (14) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll