Ūֲ | Ҳ | | |

: (14) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, гіркий досвід
vchaban
   11 2010, 19:04
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Настрою взагалі нема, хоть на форумі розкажу...

Поїхав сьогодні з другом кататися, планували по парку знесіння, але їхали через стрийський парк до центру і так далі.

В стрийському парку від "кінопалацу" є непоганий спуск, ми там собі гарненько розігналися до 47 км\год і так топили донизу, де-не-де обминаючи по широкій алейці пішоходів. Вже майже на кінці спуску, метрів за 200 бачу ідуть дві бабульки, одна з самого краєчку праворуч - друга з краєчку ліворуч, між ними відстань більше 2 метрів, тільки там де вони ішли алея була чиста (нова бруківочка) а між ними сніг\лід 10-20 метрів.

Та я щоб не ламати кайфу швидкість не скидаю, акуратненько тримаюся по центру і їду далі. Неповірите... в останній момент, ОСТАННІЙ, метрів за 5 мабуть (не знаю, може чуть більше, але здавалося дуже мало бо швидкість була велика) тіло що ішло праворуч обертається, бачить мене і починає РВАТИ І БІГТИ до тіла що ішло ліворуч, тобто прямо мені напоперек дороги. І розумієте, я їду під 50, під колесами сніг\лід. З ліва бабка ішла-іде, з права бабка рве на мене, в мене 2 секунди...

Я встиг тільки зажати гальма, відповідно на льоду велосипед моментально падає і ще до того як я впав, влітаю в ту паня...

no comments...

Не памятаю як то було і шо було, корочи лежить вона, за 5 метрів велосипед і за 5 метрів я, і за 5 метрів мій велокопмютер.

Я встаю, питаю її чи вона жива-здорова. Потім намагаюся довідатися ЧОМУ вона почала бігти на мене... виявилося що вона була божевільна...

Іду до велосипеда, задній ексцентрик розломався надвоє. Переднє колесо пробите, сідло поцарапане, сумка подерта, мобілка поцарапана, штани подерті, Бедро добряче забив і лікоть. Вилка якось почала тупо працювати, модуляція передніх гальм пропала - тупо різко гальмують. Рама в районі заднього ексцентрика поцарапана. Задній ротор погнутий. На колесах невеликі вісімки...

Корочи без настрою добрався додому, сиджу і зараз нічо не хочеться...

vchaban - 20 ѳ 2012, 11:42
Email PosterUsers Website
Lafaiet
11 2010, 19:25
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

: Львов
: 1136

не вішай носа! таке трапляється іноді.
я, щоправда, завжди пригальмовую біля пішоходів, тому що вони в більшості випадків губляться, бачачи велосипедиста. Ніколи не знаєш, в який бік вони побіжать.

Добре, що усі відносно цілі...
Email Poster
dyadya
11 2010, 19:26
Quote Post

зашел попялицца

: Львов
: 1258

Урок!
Всегда надо быть готовым,что ситуация будет развиваться по такому сценарию,чтоб успеть затормозить.И людей лучше заранее предупредить о том что ты приближаешся.На тротуаре пешеход-главный!
А насчет-проскочить,десять раз проскочишь,сто а на сто первый произойдёт.как выше написано.

P.S. Старушку не забудь на раме нарисовать...
westsider
11 2010, 19:30
Quote Post

город большой - чудаков много

: 1702

"Бабка" хоч жива?
По-моєму, те, що ти зробив - злочин. Це якщо сухо, і без переходу на особистості.
alex4alex
11 2010, 19:30
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Почнемо з того, що в Стрийському парку немає "Кінопалацу", а є забитий кінотеатр "Львів".

Ну і судячи із розповіді, винен велосипедист на 100%, оскільки на такій швидкості можна мчати (і то "з натяжкою") якщо пішохід тебе бачить. А якщо не бачить - то вже вибачай.

Та і взагалі по алеї парку така швидкість неприпустима. Ще й по снігу/льоду/слизькій поверхні.
Наступного разу будеш розумніший.

alex4alex - 11 2010, 19:35
Users Website
vchaban
11 2010, 19:32
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (dyadya @ нині, у 17:26)
Всегда надо быть готовым,что ситуация будет развиваться по такому сценарию,чтоб успеть затормозить.

Думка хороша і розумна, але це неможливо... якщо хочеться нормально покататися.

alex4alex
11 2010, 19:33
Quote Post

рокет Алекс

Летіння на швидкості понад 40 км/год біля пішохода, по дорозі, СПЕЦІАЛЬНО для нього відведеній, якого ТИ бачиш, а він тебе - НІ - це НЕ нормальне катання.

alex4alex - 11 2010, 19:35
Users Website
vchaban
11 2010, 19:37
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (westsider @ нині, у 17:30)
"Бабка" хоч жива?
По-моєму, те, що ти зробив - злочин. Це якщо сухо, і без переходу на особистості.

Ви всі тут на мене нагружаєте, як би я сьогодні вперше на велосипед сів.

Коли я бачу дітей, які бігають і можуть в будь який момент зробити щось непередбачене - я майже зупиняюся.

Коли я бачу молодих людей, які можуть пожартувати, штовхнути одне одного - я обережний.

Коли я бачу бабок, які ЛЕДВЕ ідуть по краю тротуару, я цілком логічно припускаю що вони не зроблять нічого непередбачуваного так швидко.

Сорі, ти хочеш сказати що збити божевільну - це злочин?
Як би я їхав під 10 і вона би кинулась під велосипед я би теж її збив - бо там був льодяний кусочок - і це би був злочин?!
alex4alex
11 2010, 19:39
Quote Post

рокет Алекс

Тут неважливо - хто божевільний, а хто ні. Але збити будь-кого на "його" території - це не злочин, але правопорушення.

Та й оцінювати психологічний чи психічний стан людини, а тим більше ставити діагнози не потрібно. Тебе точно так само можна назвати божевільним за такий вчинок.

alex4alex - 11 2010, 19:40
Users Website
vchaban
11 2010, 19:39
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Тим паче, повторю, інтервал був не малий. Вона БІГЛА (не зробила крок, а БІГЛА) під велосипед
vchaban
11 2010, 19:41
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:39)
Тут неважливо - хто божевільний, а хто ні, збити будь-кого це не злочин, але правопорушення.

Та й оцінювати психологічний чи психічний стан людини, а тим більше ставити діагнози не потрібно. Тебе точно атк само можна назвати божевільним за такий вчинок.

Блін, до чого тут оцінювати психічний стан.

Та друга паня, знала потерпівшу, вона і скзала що та божевільна, коли я запитав чому вона бігла під велосипед
vchaban
11 2010, 19:43
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Нє, мужики, ну ви вибачте, але якщо так, то в нас взагалі нема де кататися, якщо більше 40 кататися не можна... В будь якому парку, в будь-якому лісі можуть бути люди і непередбачувати обставини...

alex4alex
11 2010, 19:44
Quote Post

рокет Алекс

Притому, що діагнозів ставити не потрібно. Ти винен у першу чергу.

Я прекрасно знаю, що таке, коли пішохід кидається під колеса, я двох таких збив, але там була зовсім інша ситуація, він мене бачив і невірно оцінив ситуацію, при тому що я кричав йому (1ий випадок), і не подивився вбік, переходячи вулицю у непризначеному для того місці (2ий випадок).

Нє, мужики, ну ви вибачте, але якщо так, то в нас взагалі нема де кататися, якщо більше 40 кататися не можна... В будь якому парку, в будь-якому лісі можуть бути люди і непередбачувати обставини...

В нас є де кататися. На дорозі по місту обмеження 60, поза містом - 90. Автолюбителі поправлять, якщо я не правий.

А по алеї парку і взагалі в аналогічних місцях треба бути уважним і обережним. Ясно, що якби це було у тому ж парку, але не на алеї - тоді вже інша справа.

alex4alex - 11 2010, 19:46
Users Website
nrg78
11 2010, 19:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: 233

"бабка" - це непередбачуване за траекторією руху та реакцією створіння - аналогічно як і дитина
vchaban
11 2010, 19:46
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:44)
Притому, що діагнозів ставити не потрібно. Ти винен у першу чергу.

Я прекрасно знаю, що таке, коли пішохід кидається під колеса, я двох таких збив, але там була зовсім інша ситуація, він мене бачив і невірно оцінив ситуацію, при тому що я кричав йому (1ий випадок), і не подивився вбік, переходячи вулицю у непризначеному для того місці (2ий випадок).

Що значить небачив?

Подумай логічно, якщо би небачив - то би ішов далі своїм путем!!!

В тому весь прикол, що вона оглянулася, побачила мене і давай мене ловити
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (14) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll