Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (22) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на велодоріжках
Spiner
25 2014, 6:15
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (demon @ вчора, у 23:17)
и чё? я вот, люблю, ухо телефоном чесать

І нічьо, заплатив штраф, чесати вухо трубкою дуже дороге задоволення і ірландії.
demon
25 2014, 9:17
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

думаю, без доказу від оператора, шо в саме цей час був зроблений дзвінок, цим штрафом можна підтертися
Spiner
25 2014, 9:40
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (demon @ нині, у 10:17)
думаю, без доказу від оператора, шо в саме цей час був зроблений дзвінок, цим штрафом можна підтертися

Звичайно, заплатити штраф, а потім ним можна і підтертися, ніхто обмежувати в цьому не буде.
Oleg132
25 2014, 10:51
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (Spiner @ нині, у 09:40)
Звичайно, заплатити штраф, а потім ним можна і підтертися, ніхто обмежувати в цьому не буде.

лайкнув laugh.gif
Ser Gio
03 2014, 12:03
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Автовокзал
: 313

Називається їздив на роботу завжди трасою, і от вирішив проїхатись велодоріжкою (Наукова). В районі 1001 дрібниці ні з того ні з сього ізза кіосків появляється чмо в навушниках і не дивлячись переходить собі дорогу. Так як швидкість у мене була 25-30, просто не встигаю відгальмуватись, перечепляюсь через це чмо і вилітаю через руль. Результат - погнута (або зміщена) ручка правого дуала, розбитий лікоть, порвана куртка і удар рулем під дих. Поки прийшов в себе і підвівся - чмо вже зникло, навіть не допомогло піднятися з асфальту. Дякую іншому чувакові, що поцікавився чи все добре і допоміг встати.

Тепер задумуюсь про покупку сигналу і такого, що попотужніше, щоб отакі педестріани зразу кірпічами клали.
Email Poster
ЧД_
03 2014, 12:37
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

А нащо так було швыдко ихаты? laugh.gif
Oleg132
03 2014, 12:47
Quote Post

Ветеран

: 2926

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:37)
А нащо так було швыдко ихаты? laugh.gif

Не розумію, навіщо їхати по велодоріжках?
Дорога цілком хороша!
Ser Gio
03 2014, 12:51
Quote Post

Постійний учасник

Та я б не сказав, що швидко. Як ЧД каже, неспишно smile.gif
Але то видимо для велодоріжки не той швидкісний режим, або вона дійсно спроектована так що багато закритих поворотів/ділянок, ну або в мене з байкхендлінгом не лади.
Хоча педестріани в навушниках, або які в телефон залипають - м*даки ще ті. Через дорогу так само переходять?
Email Poster
romakvadrat
03 2014, 12:52
Quote Post

той, шо в квадраті

: 582

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 13:47)
Дорога цілком хороша!

Так ПДР пише, Олеже, де є велодоріжка — там слід по ній їхати.
Email Poster
Ser Gio
03 2014, 12:54
Quote Post

Постійний учасник

Та да, я раніше їх використовував щоб об'їхати бруківку по Коперніка, коли шосером їду, або коли з дівчиною неспішно катаємся. Після таких експериментів, як сьогодні, напевно це для мене і лишиться найдоцільнішим варіантом використання велодоріжок.
Email Poster
PlusOdyn
03 2014, 12:58
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Я колись передбачав появу такої теми biggrin.gif Як завше я виявився правим. tongue.gif

Про сигнал, байкхорн, чи то пак Ейрзонд толку має мало, хіба діафрагму товстіше вставити, щоб як від тепловоза звук був, може тоді буде якийсь толк.

Email Poster
demon
03 2014, 13:19
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 12:58)
Я колись передбачав появу такої теми biggrin.gif Як завше я виявився правим. tongue.gif

может это Серджию, надо было предвидеть появление тела из-за угла, а не лететь как ч..?
ЧД_
03 2014, 13:31
Quote Post

sprzedawca materacow

Ser Gio ЧД неспишно едет, бо контролюе ситуацию.

Напрыклад: На Лыпынського биля школы де вхид, и всяки добри люды паркують авто, ростэ дерево. Дерево роздиляе пешу частыну и велосипедну. Так во идэ соби ЧД не спешно, и баче шо на зустрич идуть дивчата на роверах и так гарно идуть. Дивчата идуть одна биля однои. ЧД розумие, шо если будэ пхатыся по велодорожке, то мы не разойдемся. ЧД выришуе поступытся як выхована людына дивчатам и проихаты повз дерева по пешеходной частыни. И тыко прышла думка: зара якась блятьдобра людына выскочит из ворот не глядя. ЧД же экстрасенс. И тут выскакивает цьотка, причем так лихо, бо вона же запаркавало авто за велодорожкой. чё там по сторонам смотреть? Поеду прямо влуплю цьотку, поиду левише, влуплю дивчаток. В каркаломном заносе обхожу и цьотку и дерево по пешеходной части. Дивчатка посмихаются, машуть ЧД ручкой. ЧД машет ручкой в ответ и думает: шо из-за тых велодорожек покрышек не напасешся. laugh.gif

ПлюсАдин. ЧД за тему ранише тебе подумав. prankster2.gif

ЧД_ - 03 2014, 13:32
Ser Gio
03 2014, 13:41
Quote Post

Постійний учасник

Нє, ну я канєшна розумію що дай дорогу дураку, але, коли ізза повороту виринає тєло, якому пофігу чи його зіб'ють, то тут хз чи поможе, навіть якщо їхати зі швидкістю 15-20. Уборки б не було, але всеодно інцидент би був.

Бачу, що то тре записуватись до ЧД на уроки фігурного водіння laugh.gif

Ser Gio - 03 2014, 13:45
Email Poster
ЧД_
03 2014, 13:51
Quote Post

sprzedawca materacow

але, коли ізза повороту виринає тєло, якому пофігу чи його зіб'ють,

То Ваши особысти проблемы. Тре ихаты с такою швидкость, жебы ни у кого проблем не було. Тре ихаты за товстою сракою 5км/ч бо воно пхне по велодорожке, ЧД будэ ихаты. (за то встречный ветер не дует) laugh.gif

ЧД_ - 03 2014, 14:20
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (22) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll