РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зелений ланос, Андон року
Protected
  Дата 19 Грудня 2013, 20:43
Quote Post

Початківець
*

Сьогодні десь о 17й їхав додому велосипедом, входжу в поворот на право, поворот тільки направо, чую ззаду хтось розганяється. Розумію, що це не добре і швидше проходжу поворот та тулюсь до правого бардюру. В цей час чути як машина на тормозах юзом входить в поворот. Обернувся бачу в машині тєло, дуже похоже на бухого (ІМХО), яке хитається в кріслі. Машина в той момент погасила швидкість і стояла ну може повільно котилась і тут воно дає по газам (буквально тільки обернувся і десь пів секунди - секунда) а колеса не випрямлені (вивернуті вправо) і влетів мені в переднє колесо тим самим прижавши мене повністю до бардюри. Я ніц не встиг зробити, я стою в ахуї crazy.gif дивлюсь на нього а він дивлячись на мене викручує руль і уноситься в даль. Водій не прийняв ніяких мір по уникненню наїзду бо явно був заторможений, не вийшов і навіть не пробував і втік з місця пригоди. Ланос зеленого кольору, брудний, номера я не зміг розгледіти оскільки вже темніло і я був в шоковому стані, точно бачив що ВС і щось типу 19… Я був із заднім і переднім світлом, біла куртка та і ще тільки смеркалось і не замітити мене було тяжко. Тут справа в неадекватності водія, оскільки якби не я то все одно, переважно, тверезі люди не беруть бордюр на таран. В машині позаду чоловік не запам’ятав номера і в зустрічній нажаль теж. Зустрічний поцікавився що сталось і чи все в порядку і сказав, що шкода, що не має реєстратора. Я тоді бігло оцінив що з велосипедом ніби все добре, прикинув що номеру я не знаю і таки поїхав… unsure.gif а через метрів 500 перед Ж/Д переїздом тормозив переднім гальмом і тільки тоді замітив що колесо має вісімку. wacko.gif Добре хоч не пробите та і загалом що докотився до дому бо мені ще через пів Львова додому котити і я був без кошилька facepalm.png Будьмо обережні!
Email Poster
PlusOdyn
Дата 19 Грудня 2013, 21:10
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Корінні мешканці довколальвів'я та коренные львовяне сьогодні мают празник.
Трапився мені один на дорозі, добре фару хорошу мав, а то хз чи перестрибнув би.
Email Poster
_BuR_
Дата 19 Грудня 2013, 21:39
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Доганяти тре було, світлофори, затори, десь би його і нагнав
Protected
Дата 19 Грудня 2013, 22:42
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 21:39)
Доганяти тре було, світлофори, затори, десь би його і нагнав

Це було недалеко від МРЕО, там не було заторів зовсім. Він зірвався і пішов десь під 70 мінімум, я не мав шансів його догнати на велосипеді… Там ще й спереду за Ж/Д кільце. Взнати куди він поїхав було би дуже тяжко.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll