РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нарізка/підгін різьби каретки в рамі
umkaaa
Дата 22 Листопада 2014, 20:35
Quote Post

Друзі, доброго вечора, нещодавно на голову собі сам приніс купу геморою... Віддав раму на шліфування і покраску в Техмал. Все чудово, класно, гарно пофарбували, різьбу всю заклеєли. не позаливали, але коли чистили раму дробоструйкою, то майстер маюуть шо і по різьбі пройшовся, бо вона така з дрібними "коцками". Так ось, став закручувати нову каретку, йшла туго, трохи різьбу прочистив, думав нічо страшного, давай наново закручувати, короче десь 3мм різьби не докрутилося і стала намертво, ніяк не міг далі пройти... ледве відкрутив назадна чашці трохи різьбу з*їло, я ще з дуру трохи підшибник коцнув, коли вдарив трубою по валу sad.gif сам знаю, що начудив, з паніки не зав що робити((( в кінцевому результаті відкрутив каретку, але трошки чашкою згладив різьбу в одному місці(((( тепер мабуть що доведеться нову каретку купувати і шукати де можна прогнати різьбу на каретці((((
Порадьте де це можна зробити і скільки таке щастя може коштувати??? cray2.gif cray2.gif cray2.gif
Email Poster
_BuR_
Дата 24 Листопада 2014, 2:00
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

QUOTE (umkaaa @ 22 Листопада 2014, 21:35)
Друзі, доброго вечора, нещодавно на голову собі сам приніс купу геморою... Віддав раму на шліфування і покраску в Техмал. Все чудово, класно, гарно пофарбували, різьбу всю заклеєли. не позаливали, але коли чистили раму дробоструйкою, то майстер маюуть шо і по різьбі пройшовся, бо вона така з дрібними "коцками". Так ось, став закручувати нову каретку, йшла туго, трохи різьбу прочистив, думав нічо страшного, давай наново закручувати, короче десь 3мм різьби не докрутилося і стала намертво, ніяк не міг далі пройти... ледве відкрутив назадна чашці трохи різьбу з*їло, я ще з дуру трохи підшибник коцнув, коли вдарив трубою по валу sad.png сам знаю, що начудив, з паніки не зав що робити((( в кінцевому результаті відкрутив каретку, але трошки чашкою згладив різьбу в одному місці(((( тепер мабуть що доведеться нову каретку купувати і шукати де можна прогнати різьбу на каретці((((
Порадьте де це можна зробити і скільки таке щастя може коштувати??? cray2.gif cray2.gif cray2.gif

Фото давайте, ато згладити можна по різному))).
Вичистити дротяною щіткою добре, підмастити чимсь, взяти доброго ключа щоб не злітав із шліців, і плече можна більше - і нікуди ті 3 мм не дінуться.
Ром
Дата 24 Листопада 2014, 10:59
Quote Post

Велофанат

В Шведова мав бути різьборізний інструмент .
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll