Ūֲ | Ҳ | | |

: (15) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дискові гальма, (вибір, монтаж, налаштування)
slown
01 2006, 11:55
Quote Post

фісташко

: Львів
: 1042

QUOTE (Bidon @ нині, у 12:46)
"Проганять" - нужно долго держать тороза зажатыми чтобы они сработали.

а може їх треба просто почистити і змазати?
Greyhound
01 2006, 11:56
Quote Post

серый собак

: Lviv, Ukraine
: 2804

QUOTE (Bidon @ нині, у 11:46)
"Проганять" - нужно долго держать тороза зажатыми чтобы они сработали.

может они плохо отрегулированы?
Email PosterUsers Website
Bidon
01 2006, 11:58
Quote Post

: Львів, Майорівка Форева
: 8

Колодки я чистив але всерівно та сама фігня, може порадите якісь хороші колодки?
Email Poster
Leonid
01 2006, 12:34
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов

CoolStop
BlackSide
01 2006, 12:49
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Тролейбусна
: 290

що значить не відрегульовані?

таке враження що ви на вібряках по болоту і снігу не їздили. підрегульовуй не підрегульовуй (треба дуже часто, бо колодки стираються), чисти не чисти (всеодно замазуються після першого обороту колеса), але з них толку ніякого на мокрій погоді.

А на рахунок того чи дискові не мають таких проблем, треба питати у власників. Принаймні скіьлки разів я катався по болоті і снігу (у мене вібрейки), щоб затормозити, мені потрібно зажимати всьо на максимум (і всеодно він ледве ледве тормозить), а тіі хто на дискових спокійненько собі їдуть.
NiFle
01 2006, 13:32
Quote Post

Лапочка

: Lviv
: 790

З власного досвіду:

Катались на Високому Версі, попали в дощ і болото...

Спереду в мене дискові, ззаду вібрейки. Відмовили шо ті, шо ті... В дискових ручка провалилась по самі помідори, в вібрейках те ж саме. Спасало те, що гальмівний тросик заднього гальма йшов поверху рами, тож я його час від часу тягнула рукою і так пригальмовувала smile.gif Після того, як як не як помили байк в ріці, задній скрипів, шипів, пищав, але трохи гальмував, передній відмовлявся...

Не знаю, чи в мене тіко так, але в тій поїздці, задється, у всіх гальма вмерли...

Висновок, якщо дуже багато болота, то гальма не спасають... принаймі такі як в в мене і інших хто їздив smile.gif

Тоді певно треба гідравліка...
Leonid
01 2006, 13:38
Quote Post

ветеран броуновского движения

QUOTE (NiFle @ нині, у 13:32)
ЗВ дискових ручка провалилась по самі помідори, в вібрейках те ж саме.

Барышня, ну что за выражения? oops.gif

У меня МХ1 механика работала в любых условиях. В грязь колодки чуть быстрее стираются, но для этого есть регулировочный винт. Есть одно но, в МХ1 колодки металло-керамические вроде, а в более простых версиях пластмасса с чем-то.
Globetrotter
01 2006, 15:48
Quote Post

Велофанат

:
: 1225

QUOTE (Bidon @ нині, у 02:07)
... Зі звичайними гальмами зимою виникає одна запара - деколи відмовляються працювати...

Це тому, що сніг налипає на обід. В дискових таке малоімовірне, отже гальмують вони нормально. Буває, що болото налипає на колесо і з верхньої точки падає на диск. Трохи поскреготить і очищається. В цьому відношенні дискові гальма набагато кращі від V-брейків.
Email Poster
st_alk
01 2006, 16:10
Quote Post

Постійний учасник

: 326

З дисковими гальмами в будь-яку погоду майже ніяких проблем. На своїх МХ2, МХ1 катався і в сніг, і в дощ, і в болото, на Найнах в дощ - ніяких проблем.

Вібрейки в мокру погоду відразу перестають працювати.
energyonbike
01 2006, 17:39
Quote Post

Велофанат

: 374

В град ніхто не перевіряв? cool.gif
Email Poster
Bidon
01 2006, 21:07
Quote Post

: Львів, Майорівка Форева
: 8

В мене самий звичайний, дешевий вел (але не "торпедівсьий"), чи є сенс поставити на нього дискові гальма? І взагалі, де б ви порадили купувати запчастини?
Email Poster
Velomax
01 2006, 23:13
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

Сенс ставити дискові гальма є завжди, бо вони набагато практичніші. Але існують деякі технічні нюанси.
1) скільки ти важиш? Якщо 60-70 кг, то достатньо лише переднього. Для цього необхідно, щоби на вилці було кріплення для дискового гальма та втулка переднього колеса була розрахована на кріплення гальмівного ротора;
2) чи має твоя рама кріплення для заднього дискового гальма? Якщо ні, то див. п.1, якщо має, то втулка на задньому колесі також має бути "під диск".
Users Website
jurabike
02 2006, 8:18
Quote Post

мегачеловек

: Івано-Франківськ
: 1008

А на мою думку варто поставити ПРОСТО людські вібрейки - Шимано чи Авіди і все;
ЧОМУ????
1) ціна - за 100грн вел стане значно активніше гальмувати;
2) простота апгрейду - за якісь 5хв можна завершити всю процедуру;
3) сенс - досить часто вартість дискових гальмів в декілька разів перевищує вартість напів-базарного чи гуманітарного вела;
4) менінгітність апгрейду на диски - пошук-приварка вух, покупка та переспіцовка втулок, заміна спиць( на ALPINA чи DT); заміна баденів, тросів та таке інше...
5) збільшення ваги велосипеда - компоненти дискових гальм значно важчф за звичайні.

треба добре зважити чи варто вкладати стіки часу та грошей в таку процедуру, бо якщо не плануються екстремальні поїздки в Карпати , то нафіга ті диски??? huh.gif

jurabike
02 2006, 8:21
Quote Post

мегачеловек

: Івано-Франківськ
: 1008

QUOTE (Bidon @ вчора, у 21:07)
В мене самий звичайний, дешевий вел (але не "торпедівсьий"), чи є сенс поставити на нього дискові гальма? І взагалі, де б ви порадили купувати запчастини?

[QUOTE]
з\ч ТРЕБА купляти на ВЕЛОМАКСІ !!!! Це не "торпедо" і тим паче не "динамо"
rolleyes.gif cool.gif smile.gif
Velomax
02 2006, 14:36
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

smile.gif
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (15) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll