Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (4) «  ... 2 3 [4]  ( ) Poll OnlyStart new topicStart Poll

> 200km LIFT ВІДГУКИ

Чи варто проводити LIFT у 2017 році?
: : 0

A.V
03 2016, 5:56
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

http://lvivbicycle.club/online/

LIFT 2017: бути чи не бути?

У вересні 2016 Lviv Bicycle Club за підтримки Ternopil Velomarathon та Velo-Stalker, провів експериментальний марафон LIFT 200 км з одночасним стартом учасників з трьох міст (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль) і спільним КП у Бережанах. Формат був придуманий експромтом, ми оганізували все дуже швидко - і були приємно здивовані тим, що вдалося зібрати понад 80 учасників, навіть не зважаючи на співпадіння у датах проведення з Київською Соткою і перегонами Тур де Жовква.

Наразі стоїть питання - чи варто робити цей марафон щорічним? Залишити такий самий формат - чи внести у нього зміни? Ми будемо вдячні за ваші думки і пропозиції smile.gif

https://apps.facebook.com/my-polls/form/lift-2017
Users Website
dejavu
08 2016, 17:41
Quote Post

Початківець
*

: Івано-Франківськ
: 51

Накатав і я мемуар:
https://www.facebook.com/slavik.soroka/posts/994996193944177

п.с. Краще запастися чаєм і печеньками. Звіт великий))
Email Poster
Spin Doctor
09 2016, 13:29
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 272

Як проїхати 200км просачкувавши весь сезон.
Покрокова інструкція.

1. І найважливіше. Знайди компанію.
ЛІФТ вирішив цю проблему одразу.

2. Вийди на старт.
Погода прекрасна, компанія обіцала бути душевною. Жодних сумнівів тут не виникло.

3. Підбери групу по своїх силах.
А які сили можуть бути, якщо ти не їздив майже весь сезон? Вирішив не рвати, не гнати, їхати незадихуючись.
Вельмишановному Доку з його "буду матрасити", як завжди неповірив (хоча цього разу це чи не вперше було так по відомих причинах).
Виїхавши за місто пелотон звичайно ж порвався на менші групки і сформувалися вони +/- по силах.
Доволі великою групою весело доїхали майже до самих Бережан.

4. Не забувай про харчування та відпочинок. Враховуй свій метаболізм.
На КП смачно поїли, заправились ізотоніком biggrin.gif, трохи відпочили та й рушили далі.
Спочатку їхалось непогано але тільки спочатку.
Дарма я заглядав на пульсометр, ЧСС скакала як їй заманеться. Від навантаження це мало залежало.
Через це групу відпустив, згодом кілька раз добираючи її на тех. зупинках.
Остаточно відстав в Бібрці. Причина, як виявилось, банальна - мало цукру в крові. Шоколадний батончик врятував. Але було запізно. Вже був сам.
Так от, краще взяти зайвий батончик, шоколадку, цукерки (необхідне підкреслити) і привезти додому. З солодощами краще, ніж без них)

5. Не втрачай мотивації.
Поглянь навколо, відволічись від думок про "ще ххх залишилось", їдь в своє задоволення.
Так і доїхав майже до Львова. Догнав Сєргмана. В нього батарейки вже сіли, а в мене включився резерв. Як виявилось згодом, після бібрки я йшов непоганим темпом і мав всі шанси наздогнати свою групу.
Але залишився з Сєргманом. Так і докотилися до фінішу нікуди не поспішаючи.
Марафон - не гонка, допоможи товаришам (хоча б компанією), як і тобі допомагали.

6. Фініш - місце де не все закінчується.
Це чудове місце для компанійських зібрань та обговорень.
Я нікуди не поспішав, тому часу там провів багато.
Хоча б заради тих емоцій, які вирують на фініші, варто брати участь в подібних заходах.

Дякую LBC за осінню 200-ку, учасникам за компанію, волонтерам за чудовий настрій.
До нових зустрічей!

Spin Doctor - 09 2016, 22:09
Email Poster
Spin Doctor
09 2016, 17:16
Quote Post

Постійний учасник

В якості обговорення - зміна тернопільського маршруту (і/або часу старту) для корекції прибуття на спільний КП.
Як один із варіантів: Тернопіль-Зборів-Поморяни(Глинна)-Бережани(~75км)-Підгайці-Монастириська-Бучач-Тернопіль.
Email Poster
sergman
   09 2016, 22:01
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

QUOTE (Spin Doctor @ нині, у 14:29)
Догнав Сєржмана.

Правильнее будет - Сергман. tongue.gif
И еще раз спасибо за помощь. wink.gif
А также огромная благодарность всем причастным к проведению этого замечательного бревета.

sergman - 09 2016, 22:12
Email Poster
Spin Doctor
09 2016, 22:12
Quote Post

Постійний учасник

oops.gif Сподіваюсь не образив
Email Poster
mr.gk
10 2016, 21:55
Quote Post

: 19

QUOTE (emus @ 07 Вересня 2016, 18:54)
Це на кого , ви натякаєте, шановний? Я так скажу, чудовий був собі марафончик, головне, що він ні на, що не впливав і можна було собі їхати як заманеться. Я, особисто їхав по компасу. Правда, довжина вийшла трохи більше та набір висоти також, але для скаженної корови сто км. не гачок?

Подарую тобі новий компас tongue.gif
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) «  ... 2 3 [4]  Poll OnlyStart new topicStart Poll