Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (13) «  ... 2 3 [4] 5 6 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Идеальный телефон для велосипедиста
SUPERUNKNOWN
01 ѳ 2012, 21:42
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: Львов
: 866

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 19:09)
Якість зборки у СЕ на висоті. Хто користувався ними, особливо їхніми андроїдами мене зрозуміє.

лично гонял се arc . у флагмана, на тот момент, люфтила задняя крышка и спустя месяц стало отклеиваться стеко в левом верхнем углу, причем с сервиса он вернулся абсолютно такой же.
Wertomaniak
02 ѳ 2012, 9:18
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ вчора, у 19:42)
лично гонял се arc . у флагмана, на тот момент, люфтила задняя крышка и спустя месяц стало отклеиваться стеко в левом верхнем углу, причем с сервиса он вернулся абсолютно такой же.

скло там не може відклеюватись. це скоріш за все захисна плівка (вона така ж груба як скло). На рахунок люфта кришки-все залежить від юзера, який часто міняє сімки і акуми. Тепер скажу про своє враження від користування х10. Апарат у мене вже більше року, юзаю безжалісно (постійний інет, фільми, музика, ігри). Апарат жодного разу в ребут не пішов. Йдем далі. Брав телефон в Карпати, там він валявся кругом і навіть потрапив зі мною в лютий дощ. Думав, що девайс помре, бо був такий ніби в відро з водою упав, але все ок. Телефон ношу завжди в кишені з ключами, копійками - жодноі царапини ні на склі ні на корпусі. Одне лиш що кнопки 3 передніх потерлися. Акум тримає довго, в планах купівля батареі на 3500 мамп. Везуть іх 3 тижня, але потім девайс безсмертний
Email PosterUsers Website
SUPERUNKNOWN
02 ѳ 2012, 11:15
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: 866

чудной человек, там стекло посажено на двухсторонний спец скотч, так что естессно оно может отклеиваться - что собственно и произошло. да там была плёнка классно приклеена но с ней всё гут,а вот само стекло,вернее уголок,ходил с люфтом 2мм.
не нужно делать культа, надо смотреть на вещи реально
Wertomaniak
02 ѳ 2012, 13:50
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 09:15)
чудной человек, там стекло посажено на двухсторонний спец скотч, так что естессно оно может отклеиваться - что собственно и произошло. да там была плёнка классно приклеена но с ней всё гут,а вот само стекло,вернее уголок,ходил с люфтом 2мм.
не нужно делать культа, надо смотреть на вещи реально

ніхто культу не робить, просто не люблю коли люди обгаджують те з чим вони не знайомі як слід, так само і не люблю коли люди хвалять дійсно повне г... я неможу зрозуміти як там скло може відклеятись. Просто абсурд. mad.gif
mimino
02 ѳ 2012, 13:52
Quote Post

неуловимый

: Lviv, Ukraine
: 659

Я за СЕ Актив.

mimino - 02 ѳ 2012, 20:53
vchaban
05 ѳ 2012, 9:53
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Другий день користуюся вищезгаданим SE Active, позичив у знайомого.
Трохи пізніше напишу свої враження. Сьогодні хочу спробувати його з пульсометром (Garmin ANT+)
Wertomaniak
05 ѳ 2012, 22:35
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (vchaban @ нині, у 07:53)
Другий день користуюся вищезгаданим SE Active, позичив у знайомого.
Трохи пізніше напишу свої враження. Сьогодні хочу спробувати його з пульсометром (Garmin ANT+)

Ну що там, як враження
vchaban
05 ѳ 2012, 22:45
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Отож...

Sony Ericson Active

У Інтернеті вже є немало обзорів цього апарату, в Youtube купа відео, тому всього цього я повторяти не буду, розповім лише про свої враження від апарату на ділі. Користувався телефоном три доби.

Після 4,3' гуглфона SE Active з 3' екраном видався досить компактним. Єдине що несподобалося в перші хвилини - це дрібний шрифт. Хоч за два дні до нього звик, та все ж трохи дрібний. Зате чудово лягає в руку, легко лізе в кишені. До телефону йде чудовий чохол з ліпучкою на руку - зручно!

До якості збірки (made in China) претензій немає. Все супер.
Молотком по екрані стукати не ризивував, але у ванній топив - працює без відказу. До швидкодії теж претензій не виникає. Full HD відтворюється без конвертування. Правда розмір екрану (3') не як у кінотеатрі.

На апараті штатно встановлені програми для занять спортом. Мені не сподобались, встановив Garmin Fit (синхронізується з Garmin connect, що дуже зручно) і Sports Tracker, крім цього GPSies, Orux map. SE Active підтримує датчики ANT+ (в тому числі і Garmin HR monitor, який я пробував). Є крокомір і компас (працює незалежно від GPS)... дрібничка, а приємно.

GPS супутники ловить миттєво. Година навігації Sygic 8-10% батареї. Година тренування із Garmin fit і датчиком пульсу 6-7% батереї.

Кілька фоток у порівнянні з Garmin EDGE
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Одним словом, мені телефон сподобався. Головне при покупці правильно зрозуміти його призначення. Це телефон-партнер для ведення активного способу життя, або для тих, кому потрібний функціонал в "екстремальних" умовах. Все! Дивитися фільми, сидіти в інтернеті, читати книжки бавитися ігри на ньому не надто зручно, якщо взяти до уваги наявність на ринку потужних 4' гуглфонів.

Батарея тримає 1 день активного користування, тому для садомазо багатоденного туризму телефон не годиться.

Як телефон (дзвонилка) у користуванні зручний.

Моя загальна оцінка 8,5\10 (хотілось би більшого ресурсу батареї і чуть-чуть більшого шрифту). Все решту - один позитифф. Подешевшає - куплю! smile.gif Доречі, на даний момент за бугром, без гарантії новий SE Active можна взяти за 304$
Wertomaniak
06 ѳ 2012, 10:27
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (vchaban @ вчора, у 20:45)
Отож...

...розповім лише про свої враження від апарату на ділі. Користувався телефоном три доби...
...Моя загальна оцінка 8,5\10...

Друже, зявилися підсилены батареї для СЕ. Не знаю чи вийшли для Актіва, але на Х10 і АРК дано вже є. Ємність 3500 Міліампер. До батареї додається інша кришка (бо сама батарея дуже товста). В мене товариш таку поставив. Вже пів року живе і акума хватає на 4 дня активного юзання. Якщо цікавить можу скинути адресок інет-магазину де можна замовити таку штуку. Доставка біля місяця.
Wertomaniak
06 ѳ 2012, 10:31
Quote Post

Человек-руина

Ще одне, хотів би уточнити, він що дійсно фулл ХД читає? Тобто розділку 1920 на 1080? На скільки я знаю одноядені гуглофони не вміють коректно читати 1080р. Може ти мав на увазі ХД 720р, тобто 1280 на 720?

П.С. Юзав недавно СЕ ST 15. По залізу той самий АКтів. Девайс літає. Тобто претензій до швидкості немає (а які можуть бути проблеми, якщо процесор 8255 1GHZ). Чесно кажучи спочтатку я з призрінням глянув на нього, бо на фоні мого 4 дюймового х10 він виглядав як запорожець біля мерса, але коли я поюзав, то зрозумів, що мій Х10 це мерс 1960 року,а st 15 Ланос biggrin.gif Тому вибір за вами що краще взяти - топовий девайс минулого покоління чи бюджетник сучасності.

Загалом Х10 уступає по швидкості ST15 через старіший, хоть і тоже гігагерцовий процесор. Але все рівно глюків на свому девайсі не замічав і все літає, хоча в ST15 приріст швидкості замітний.

І ще одна приємна новина для всіх хто має апарати СЕ 2011 року - їх оновлять до Андроїд 4.0, чого не буде ані в ХТЦ перших 2 кварталів 2011 року ані ЛджІ. Основна проблема ХТЦ в тому, що виробник неспішить оновляти ОС на них. Виробник просто клепає новий топовий девайс і з новою ОС. От замітьте, що в ХТЦ топові апарати виходять кожного місяця. А ОС на попередніх не оновлюють. Таким ином купивши топовий девайс від ХТЦ через місяць ви зрозумієте що він вже не топовий, а через пів року взагалі устарівший. Яскравий приклад Дізаєр, Дізаєр ХД, Сенсація і т.д. Але тим не менше ХТЦ роблять якісну техніку, хоча якісну роблять в наш час всі.

МИКОЛА - 06 ѳ 2012, 10:48
alex4alex
06 ѳ 2012, 11:00
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Users Website
A.V
06 ѳ 2012, 11:02
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (vchaban @ вчора, у 22:45)
Батарея тримає 1 день активного користування

у меня за 1,5 дня Актив скушал четверть батарейки (было около часа вайфая, музыка, ант+, гпс)

аппарат отлично понимает все гарминовские датчики (пульс, скорость/каденс)
Users Website
alex4alex
06 ѳ 2012, 11:06
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Рискну предположить, что ты вай-фай не использовал при этом.
Users Website
A.V
06 ѳ 2012, 11:13
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

Краткий отчет.

Land Rover S8

с 24/12/2011 по сегодняшний день аккум израсходовал только 50% емкости.
я его еще НЕ ЗАРЯЖАЛ.

каждый день 10-30 минут разговоров, слушание радио, моргание фонариком.

несколько раз был брошен в стену.
Users Website
Velomax
06 ѳ 2012, 12:14
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

А у СЕ актив в солнечный день на улице на экране что-то видно?
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (13) «  ... 2 3 [4] 5 6 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll