Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Брюховичі, або спонтанна поїздка...
alex4alex
30 2008, 0:28
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Сьогодні, 29.10.2008, в день автомобіліста, я вирушив у вечірню подорож містом. Всі, до кого звертався з пропозицією поїздити, якось відморозились, і тому вирішив їхати сам. Спочатку заїхав до Макса, потім - на автомийку: нарешті помити велосипед після дводенної подорожі до Синевира. Доречі, це найдешевша мийка, яку я знаю (наскільки я розумію, це вулиця Миколайчука. Якщо їхати з боку вулиці Липинського, то по правій стороні десь через 200 метрів після кінцевої трамваю №6 друга за рахунком автомийка, доречі працює цілодобово). Сьогодні з мене взагалі не хотіли брати грошей, але 5 гривень я, звісно, заплатив. Далі вже на чистенькому веліку я вирушив до рогу Варшавська - Замарстинівська.

І ось саме там мене переклинило поїхати по темній трасі в сторону Брюховичів. Початок дороги був освітлений, але як тільки виїхав за адміністративні межі рідного міста, стало темно, "як у казці". Моя диво-фара буде лише у п'ятницю, тож їхав з таким освітленням: слабенька галогенка на дві батарейки рулі і діодний ліхтарик на шоломі. За останній перехожі мене нерідко називають мене "шахтарем" smile.gif

Підйом в горку був дуже цікавим, адже нічого не було видно - і ще не було точно ясно, де той підйом закінчився. На диво для самого себе (раніше я на тому підйомчику дуже повільно рухався), я їхав стабільно 21 км/год. Фари попутних машин дуже допомагали, але виникали "смєшаннийе чуфства", адже невідомо, чи вчасно побачить мою задню червону мигалку водій такого авто. Дорога вниз - це просто казка, треба бути просто доволі уважним, а швидкість до 40 навіть у повній темноті - це непередаване відчуття.

Доїхавши до Брюховичів, побачивши озеро, я і вирішив написати цей звіт. Але мусив підкріпити його світлинами smile.gif

Мій байк на фоні вогнів біля озера:
user posted image

Саме озеро. Вийшло не дуже: повторюся, фотографував з телефона:
user posted image

Далі дуже знайома дорога до залізничного переїзду, потім трохи вліво - і до вокзалу.

Вулиці дорогою до вокзалу у Брюховичах:
user posted image

user posted image

Вид на вокзал у Брюховичах:
user posted image

Після цього всім знайома дорога в сторону вулиці Шевченка повз ліс і військову частину. Тут мені подзвонили і довелося повільно їхати, аби шум вітру у гарнітурі не заважав мене чути. Далі вулиця Шевченка, Левандівська, левандівський міст. З нього декілька світлин:

"Чайна" (і тут китайці до нас добралися laugh.gif)
user posted image

Вид на головний вокзал
user posted image

Тоді без жодних пригод, але із великим задоволенням з'їхати вниз вулицею Антоновича, повернувся додому.
Загальний кілометраж: 39.5, загальний час у дорозі - 2 години і 11 хвилин. Максимальна швидкість: близько 40 км\год (темно все-таки).

Покатався дуже непогано, сподіваюся, наступного разу (ще й з новою фарою) до мене хтось-таки приєднається у таких от "обєзбашенних" поїздках.

alex4alex - 30 2008, 0:56
Users Website
E-one
30 2008, 0:52
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (alex4alex @ нині, у 00:28)
Підйом в горку був дуже цікавим, адже нічого не біло видно - і ще не біло точно ясно, де той підёом закінчився. На диво для самого себе (раніше я на тому підйомчику дуже повільно рухався), я їхав стабільно 21 км/год.

Я теж зауважив, що коли їхати в темноті, то підйоми/перевали легше даються: крутиш-крутиш і опа - вже вершина.
Email Poster
Desperado
30 2008, 1:01
Quote Post

настоящій мєдвед

: Львів
: 685

прикольно класна подорож) wink.gif
alex4alex
30 2008, 12:08
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Сьогодні у когось є бажання щось таке здійснити?
Users Website
E-one
30 2008, 15:10
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Бажання є, можливості нема... sad.gif
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll