РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зимове катання, Як підготувати ровер до зими
Gordon_Freeman
Дата 23 Жовтня 2007, 13:34
Quote Post

Початківець
*

Шановне панство, в різних джерелах є ціла купа інформації про те, як підготувати ровер до катання взимку. Хотілось би почути думку живих людей: що ви про це думаєте?
Звичайно, їздити в будні дні не виявляється можливим, оскільки на дорогах робиться казна що. Але багато разів мені в мукачівці траплялися люди з роверами, що їхали кататися кудись в гори. На Тростян, наприклад.
Одним словом, думка бувалих: зимове катання на ровері: як, куди, на чому.
Unsere Rettung
Дата 23 Жовтня 2007, 15:02
Quote Post

Zero Serotonin

QUOTE (Gordon_Freeman @ нині, у 14:34)
Шановне панство, в різних джерелах є ціла купа інформації про те, як підготувати ровер до катання взимку. Хотілось би почути думку живих людей: що ви про це думаєте?
Звичайно, їздити в будні дні не виявляється можливим, оскільки на дорогах робиться казна що. Але багато разів мені в мукачівці траплялися люди з роверами, що їхали кататися кудись в гори. На Тростян, наприклад.
Одним словом, думка бувалих: зимове катання на ровері: як, куди, на чому.

Зимнее катание - это жесть! Я каждый год езжу по гололеду такому, что машины бояться проехать... прикол в том, что по льду ехать - это фигня, а вот по рыхлому снегу проехать - нереально. Поэтому если снег рыхлый, то кроме заносов ничего не выйдет. И фишка в том, что заносы эти неуправляемые... Ну и еще один очень дельный совет к этому делу - это подспущенные шины... Чем мягче она будет тем лучшее сцепление с дорогой ты получишь... Ну и конечно же неотъемлемая часть - это дисковые тормоза... а при морозе ОДНОЗНАЧНО только дисковые тормоза, так как вибряки просто обледеневают и КПД торможения абсолютно равен нулю... Ну и конечно же, управление - тормозить на льду можно ТОЛЬКО задним тормозом, так как если заблокируется переднее колесо, то в 70% ты просто смачно гахнешься, в то время как блокировка заднего колеса ни к чему страшному в большинстве случаев, тем более если ты умеешь управлять велом в заносах, не приведет.
Gordon_Freeman
Дата 24 Жовтня 2007, 9:28
Quote Post

Початківець
*

А як стосовно гуми? Що краще поставити? Я читав десь статтю про шипування покришок, хтось пробував? Чи може є якісь дієвіші методи?
Unsere Rettung
Дата 24 Жовтня 2007, 10:05
Quote Post

Zero Serotonin

QUOTE (Gordon_Freeman @ нині, у 10:28)
А як стосовно гуми? Що краще поставити? Я читав десь статтю про шипування покришок, хтось пробував? Чи може є якісь дієвіші методи?

гума не поможет если не уметь ездить....да, есть шипованные шины, ну и цена на них тоже колючая...
Gordon_Freeman
Дата 24 Жовтня 2007, 13:56
Quote Post

Початківець
*

гума не поможет если не уметь ездить

Не можу не погодитись
Erazel
Дата 14 Листопада 2007, 13:27
Quote Post

Зацікавлений
**

От є такий хлопака, назва йому - Ромка, в народі просто - Цибуля... Так от він за одну годину зробив у себе в підвалі зимову резину із стальними каленими шипами із шурупів

Технологія до біса проста: берете дві старі камери, жменю шурупів і покришку базарну за 15-30 грн. Вгвинчуєте шурупи у покришку, потім це все з середини закриваєте старими камерами. І обрізаєте шурупи на стільки на скільки хочете.
Виняток: технологія якраз на даному етапі тестується! Рекомендую дивитись за станом тиску у колесі, бо ще не протестували як себе колесо поводить при малих атмосферах
Є незначний недостаток: на асфальті дуже чути таку резину. А при гальмуванні з заносом залишаються їдкі сліди..

Звідси: http://shpryha.te.ua/forum/index.php?topic=262.0
З.І. Не порахуйте за рекламу ресурса
Termit
Дата 26 Листопада 2007, 0:02
Quote Post

Початківець
*

Ну и еще один очень дельный совет к этому делу - это подспущенные шины... Чем мягче она будет тем лучшее сцепление с дорогой ты получишь...
Ефект від приспущених шин замітний, але переважно нема смислу їх приспускати так як колеса накачуються обично дома, а як вилізиш на мороз, то при охолодженні повітря в камері зжимається, і досагається тиск бажаного результату, ще головним незамінним елементом зимньої їзди є болотники, без них всяка слякоть з колеса летить на раму передні зірочкі, перекидку і наморожується, після чого цепка починає проскакувати, або непереключатимуться передачі, ну канешно ті болотники мають покривати колесо в стилі як на веліку "Україна","Аіст" а не та всяка бутафорія від якої результату ніякого

Email Poster
stone
Дата 30 Листопада 2007, 1:36
Quote Post

ride or die!

колюча - не колюча. а мені айс-спайк конкретно допомогає.

от думаю дівчині поставити. вона хоч і рідко катає...

а взагалі, в таку погоду на такій ковзанці краще на каток ходити або нарти-дошка і в гори. я сам то по дошкам wink.gif
а то це не їзда а суцільне самогубство. авто так носить...
вчора одна мене мало не розчавила. занесло її так метри на два. шо ж тоді говорити коли вони поряд їздять.
ну його...
Erazel
Дата 21 Грудня 2007, 14:44
Quote Post

Зацікавлений
**

Позавчора добряче навернувся. Зїзджав з гірки від "Літака"(хто був в Тернополі той знає, а для інших поясню: йде земляний схил довжиною метрів 10, і кутом градсів 40, який впирається в асфальтову доріжку і сходи за нею). Ну й занесло мене трохи на ньому, а точніше заднє колесо закинуло на горбку. І я взлетів акі птіца, а приземлився акі мішок із сталью(хто скаже мішок з гівном - обіжусь biggrin.gif ) , причоум головою вниз. Добре що у шоломі був. І трохи проїхався на животі. Так що я зиму зацінив. Чому? А тому що якби це було літом то я б був весь зараз подертий об асфальт і побитий(на сніг мягше падати чим на асфальт ) wink.gif . Так що зима відкриває нові грані вело-пригод.
Greyhound
Дата 21 Грудня 2007, 19:09
Quote Post

серый собак

QUOTE (Termit @ 26 Листопада 2007, 0:02)
ті болотники мають покривати колесо в стилі як на веліку "Україна","Аіст" а не та всяка бутафорія від якої результату ніякого

А как такие болотники на двухподвес заколбасить??? unsure.gif
Email PosterUsers Website
Termit
Дата 26 Грудня 2007, 0:39
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Greyhound @ 21 Грудня 2007, 19:09)
А как такие болотники на двухподвес заколбасить??? unsure.gif

Як то кажуть польот фантазій... Купляєш чорні бляшані болотники, далі на задній підвісці внизу біля каретки, є перегородка в якій просвердлена дирка, вкручуєш там болотник аналогічно як в веліку "Україна", і заді де кріпиться втулка колеса чуть вище є одна або дві пари дирок , береш в ті дирки вкручуєш дріт в вигляді скоби під кутом 50градусів нахилений назад від веліка, і до тої скоби вкручуєш зверху болотник, ну аналогічно як в веліку "Україна", далі щоб болотник не сідав на колесо під час прижків, то ще тобі треба вкрутити другу скобу, але нахилену під кутом 50-60 градусів в напрямку сідла, і до неї також вкручуєш болотник, тобто получається фіксація болотника в трьох місцях, якщо в тебе там стоїть ззаді дисковий тормоз то буде вже проблематично поставити, напевно вище того тормоза прийдеться робити з бляхи обхват до якого кріпитиметься скоба.

Щоб до вилки прикріпити, то є зверху на дузі дирка (де кріппляться вібрейки), вкручуєш туди, але болотник важкуватий і для нього прийдеться ще створити другуточку кріплення, якщо в тебе є спереді дисковий тормоз і кріплення для вібрейків незадіяні, то тоді вигінаєш 4мм дріт у вигляді скоби, або відпилюєш два вушка від того дрота, що входить в комплект болотників, далі на кінцях нарізаєш різьбу М4 і протягуєш ту скобу через диркі для кріплення вібрейків, і на кінцях закручуєш гайками, тоді після того до тої скоби можна кріпити болотник
Email Poster
Leonid
Дата 26 Грудня 2007, 13:06
Quote Post

ветеран броуновского движения

Я себе СКС НайТрек прекрасно прилепил на двухподвес. (Не нравятся мне болотники на подседелку)
Email PosterUsers Website
Termit
Дата 27 Грудня 2007, 0:11
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Leonid @ вчора, у 13:06)
Я себе СКС НайТрек прекрасно прилепил на двухподвес. (Не нравятся мне болотники на подседелку)

тут навіть не то що неподобається від рахітського вигляду, а те що від тої пласмасової бутафорії ніякого ефекту нема.
Забув сказати що до металевих болотників, то ще можна зпереді наростити резиною котра збільшує ширину і радіус болотника, після чого можна спокійно та уверенно їхати в дощ з швидкістю 20-30 км/год невимазуючи собі штани та велік, і головна ще перевага що збільшився ресурс експлуатації тормозних колодок, як дискових так і вібрейків, за 13000км міняв тільки один раз колодки
Email Poster
Diak
Дата 27 Грудня 2007, 16:57
Quote Post

we own the road

Хазяїн барін

Це повідомлення відредагував Diak - 19 Серпня 2010, 18:07
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll