Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Трохи фізіології., Дихання.
ЧД_
24 2011, 14:18
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

imAginary там не от чего гепатысь. Краще к Мастеру АВ на курсы, вин тебе навчыть. Шоссер в тебе вже е.

П,С. Если шановный пан АВ буде казаты тоби едем 100км, то знай: то без урахування ПДВ, laugh.gif
imAginary
24 2011, 14:34
Quote Post

Постійний учасник

: Новояворівськ
: 497

QUOTE (AB @ нині, у 12:03)

Нічогенький підйомчик..реально, завжди дивувалась,як вони в*їжають... blink.gif

ЧД, може нема і від чого але так-як я лише 2 рік на велосипеді (МТВ) то думаю в мене можуть виникнути проблеми laugh.gif
і капєц, то шо вже майже всі вкурсі шо я шосер придбала? rolleyes.gif

АВ, так ви не проти поділитись досвідом? wink.gif
Email Poster
ЧД_
24 2011, 14:57
Quote Post

sprzedawca materacow

imAginary После МТБ на шоссери трохи складно. Бо как правило с не привычки играет попко на спусках. А так натренеруешся все робыты медлено, то и быстро будет получатся. Мне шановный пан Ром в субботу казав. laugh.gif

ЧД_ - 24 2011, 14:58
imAginary
24 2011, 15:19
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:57)
imAginary После МТБ на шоссери трохи складно. Бо как правило с не привычки играет попко на спусках. А так натренеруешся все робыты медлено, то и быстро будет получатся. Мне шановный пан Ром в субботу казав.  laugh.gif

то шо буде не звично я не сумніваюсь..як кажуть - головне бажання!
Мені літом Паспорт казав на тренувальних трасах Проби: " впасти в лісі на листочки, на малій швидкості ти боїшся, а на трасі шось не хвулюєшся шо гепнешся на швидкості об асфальт"... до чого я веду..якось не маю страху на дорозі, може то і зле laugh.gif
Email Poster
MShaman
24 2011, 16:56
Quote Post

Доктор

: Львів
: 672

Марко Пантани интересно ездил - стоя держался за низ руля crazy.gif
Email Poster
ЧД_
24 2011, 17:05
Quote Post

sprzedawca materacow

imAginary Ты колы едеш по лису, дерева блызько, кажется шо швидко. По трассе дерева вид трасы далеко, а дякуваты тым панам шо прагнуть в ж...Европу, то взагали дерев нема, кажется что едеш медлено. От тоби и не страшно. laugh.gif

ЧД_ - 24 2011, 17:06
A.V
24 2011, 17:27
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (imAginary @ нині, у 14:34)
АВ, так ви не проти поділитись досвідом? wink.gif

всегда готов smile.gif

но я, по причине большого роста, крайне редко езжу стоя.
тут лучше Рома или Ивана задействовать.

кстати, этим летом наблюдал как Cheburek в межигорский перевал почти 10км стоя вкручивал

что за шоссер купила?
давай хвастайся smile.gif
Users Website
Ром
24 2011, 19:02
Quote Post

Велофанат

: 1649

Шосер звичайний - два колеса і кермо . Чим тут хвалитися . Шосер як шосер . Приїжджайте в гості на тренування , самі побачити . І дівчині не скучно буде самій кататися .
Їзду на ногах на шосе часто використовують при довгих поїздках щоб розімнятися . Того року їздив в Краків (проїхав 292км ) . Всупереч привичці їхати сидячи , часто ставав на ноги . Зато нічого не боліло і доїхав комфортно .
Тіко на передню педаль наступаю а задню витягую . Постійно руль тягнуть на роздільному старті - на лежаку впираєшся (тягнеш на себе ) а тим часом провертаєш сковородку ,( як любить п. Йосип) 53-11 . Я стараюся їхати на оборотах - менше навантаження на ноги і на серце (на 10-15 ударів менше).

Ром - 25 2011, 10:22
Email Poster
Cheburek
24 2011, 20:13
Quote Post

Постійний учасник

: 567

По темі. Якщо намічається довга дистанція, часто, навіть на рівній дорозі, включаю тяжчу передачку і крутю стоячи, шоб не затікала опа. Майже всі підйоми теж їду стоячи, бо так якось фізично і головне морально легше. Треба просто крутити педалі, а не махати тєлом зі сторони в сторону, бо досить швидко втомляться руки. Розмір передачі в положенні стоячи залежить від стану дихалки: чим важче дихається - тим важча передача і менші обороти. Але в порівнянні з їздою сидячи швидкість менша на 3-5 км/год, тому якщо би треба було виїжджати на час, я би обрав сидяче положення.
На Найт Меднесс вже на якомусь з останніх кругів через нехватку сил пробував кілька раз влетіти на торчки стоячи, і як результат просто плюхався на бік або пробуксовував на місці. Тому в КК, я думаю, слід гребти під гору тільки сидячи, давлячи опою на сідло, а шию тримати максимально близько до руля.
Якось так.
Email Poster
yaroslav21
24 2011, 20:46
Quote Post

в пошуках хал.ви

: 610

А як файно після такого педалювання затяжечку другу... mellow.gif
Email Poster
E-one
24 2011, 22:28
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (Cheburek @ нині, у 20:13)
На Найт Меднесс вже на якомусь з останніх кругів через нехватку сил пробував кілька раз влетіти на торчки стоячи, і як результат просто плюхався на бік або пробуксовував на місці. Тому в КК, я думаю, слід гребти під гору тільки сидячи, давлячи опою на сідло, а шию тримати максимально близько до руля.
Якось так.

Не так smile.gif
В КК більшість коротких торчків виїжджається стоячи і з розгону без скидування (або з мінімальним скидуванням) передачі і сильної втрати швидкості. Якщо взяти торчок на НМ, то його 8 раз виїхав стоячи, просто треба балансувати стоячи і перекидати вагу на заднє колесо, якщо відчуваєш, що буде пробуксовка.
На Мортіролу (реальну, а не ту, що за Ясниськами) виїжджав, як описав шановний ЧД, танцювати на градієнтах 20+ на протязі 13 км трохи не тойво smile.gif

E-one - 24 2011, 22:31
Email Poster
imAginary
24 2011, 22:35
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 15:05)
imAginary Ты колы едеш по лису, дерева блызько, кажется шо швидко. По трассе дерева вид трасы далеко, а дякуваты тым панам шо прагнуть в ж...Европу, то взагали дерев нема, кажется что едеш медлено. От тоби и не страшно.  laugh.gif

може і так..люблю кататись по лісі але так шоб медлєнно і увєренно laugh.gif

АВ, якшо трохи ви, трохи Ром, трохи Іван розкажете парочку своїх секретів щодо катання то я і 300ку поїду не задумуючись wink.gif

А шосер - не розкажу, приїжайте в гості, а то наші месні хлопаки взагалі кинули мене на призволяще... mad.gif
Email Poster
ЧД_
25 2011, 9:11
Quote Post

sprzedawca materacow

Можеш у недилю робыты каву, бо буду 100% на твоих ридных землях. Час не знаю, бо через лис буду от самисинького Львова. laugh.gif
imAginary
25 2011, 13:23
Quote Post

Постійний учасник

любиш ти бачу мої края laugh.gif
ти хоч приблизно скажи час, а то мене може тоже десь носити... laugh.gif
жду дзвінка wink.gif
Email Poster
MShaman
30 ѳ 2012, 20:35
Quote Post

Доктор

: 672

Возвращаясь к теме дыхания, хочется отметить и не совсем приятные моменты, связанные со спортом.
Бронхиальная астма и спорт.
Дабы не заставлять уважаемых велолюбителей вникать в подробности статьи, выделю цитату, которая, возможно, заинтересует любителей зимнего катания:
В основе патогенеза БАФН и БВФН лежат энергетические затраты дыхательной системы на нагревание и увлажнение воздушного потока. Вдыхание сухого холодного воздуха увеличивает вероятность развития БВФН, а теплого увлажненного – уменьшает. При вдыхании сухого воздуха происходит подсушивание и охлаждение слизистой оболочки дыхательных путей за счет избыточного испарения жидкости с ее поверхности. Вдыхание холодного воздуха усиливает охлаждение слизистой оболочки, что вызывает ее реактивную гиперемию, отек, обструкцию.
Поэтому не следует особо фанатично вкручивать в сухие морозные дни - всё хорошо в меру. А людям имеющим в анамнезе бронхиальный статус или другие проблемы с дыхательной системой вообще следует воздержаться от катания зимой.
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll