РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Ап-Хіл Високий Замок, наші змагання
Білийлис
Дата 18 Липня 2005, 14:17
Quote Post

любитель

Час настав! Настав час провести хоч якісь змагання серед наших членів, тобто серед членів ВелоМаксЛвівУа клубу. Ну хоча би псевдо змагання.

Пропоную наступну трасу: (Ап-хіл Високий замок)
Місцезнаходження: Львів, замкова гора, ділянка дороги, що веде з нижньої тераси до вежі телецентру (з північного боку горба). Покриття: асфальт 100%, стан добрий.
Протяжність: 600 метрів. Старт від повороту (з лінії примикання дороги до дороги парку), фініш на горі (два металевих вбетонованих стовпчики на горі)
Напрямок руху: вгору, перепад висоти: невідомий.
Старт: роздільний.

Я для проби взяв цю ділянку. Мій результат 16 липня склав 2 хв. 35 сек. Думаю, що я без особливих труднощів зможу його поліпшити. Проте, самотужки заміряти важко, потрібно відволікатися на цикання секундоміром, тому похибка до 3 сек.

Можна найближчим часом розпочати якусь покатушку із змагань. Взяти хороший секундомір, дві радіостанції і на старті та фініші фіксувати старт. При роздільному старті, навіть якщо змагунів буде 10 то займе не більше 40 хв. А далі можна продовжити прогулянку по Кайзервальду з виїздом на Погулянку або Майорівку.

Час помірятися силами! Непогана траса як для спринту, класне навантаження. Головне що вгору, у нас же гірські байки…

Прошу підтримати хорошу ідею!

Важливо вибрати час, коли там придурки на автах не шляються і людей поменше. Я катав у п’ятницю увечері – взагалі нікого не було. В неділю були люди косяками, але на сигнали голосом розступалися… авта на горі були, але коли я їхав з ними не розминався…

Спочатку проведемо між своїми, вивісимо результати на сайт. А там дивись і потягнуться люди аби звірити свої сили, хто організовано, хто самотужки. Не пройде і 5 – 10 років, як це змагання на Замковій горі набуде статусу Національного і буде місцем паломництва велосипедистів усіх часів і народів. :-)

Подъем 39м
Длина 473,66
Максимальный градиент 12%
Средний 8,24%

user posted image

Це повідомлення відредагував AB - 14 Вересня 2011, 14:01
Email PosterUsers Website
Greyhound
Дата 18 Липня 2005, 15:13
Quote Post

серый собак

А со временем нас назовут Нью-Васюки....
Эх, Тарас-Тарас.... Вот ты говоришь, что байки у нас горные, а предлагаешь устроить соревнования по апхилу на ровной, асфальтированной дорожке? crazy.gif
В таком случае я у Шкуратова шоссейник возьму и Opal`а выставлю вместо себя. bigsmile.gif
Opal
Дата 19 Липня 2005, 7:18
Quote Post

The Office-Samurai

Я вам переможця вже зараз можу назвати. Тарас Глобетроттер. Той хто замість сніданку бігає 10 км, порве всіх на шматочки.

Менше з тим ідея прикольна. Правда досить не традиційна. Справа в тому, що починати покатушку з розділки в гору - досить небезпечно. Для м'язів, суглобів, зв'язок та інше. Реально можна собі щось порвати. Той, хто має більше 30 років - шансів це зробити має вдвічі більше.

Якщо вже хочеться мірятись животами, пропоную почати з гіта з місьця на 1 км. Можна по рівному, можна в невелику горку. Якщо відчуєте азарт змагань, можно продовжувати. Дисціплін - купа.

Але без розмінки (а без велостанка, там не дуже получиться це зробити) там можно реально щось собі зробити.

Хоча якщо народ буде підписуватись - то і я теж.

За компанію жид повісився.
Email Poster
Greyhound
Дата 19 Липня 2005, 7:44
Quote Post

серый собак

Как всегда, пришёл поручик Опал и начался разврат! (с)

Ладно, так и быть, буду судьёй. bigsmile.gif
Sera
Дата 19 Липня 2005, 11:00
Quote Post

Велофанат

А чё, почему-бы и нет? И я бы поучаствовал... в качастве массовки bigsmile.gif
А ещё было-бы прикольней стартовать не по одному, а по несколько человек. Азарта будет больше.
Только на выходных меня не будет. Могу вечером в будни.
Білийлис
Дата 19 Липня 2005, 12:15
Quote Post

любитель

Щодо розминки. то з Петрушевича до Нижньої тераси Замкової гори сам раз нормально прогрітися (перепад висоти позитивний).

Я кілька разів вже заїзжав в цю горку (з максимальними зусиллями) і нічого собі не порвав... а мені вже більше як тридцять років. Порватися можна і на рівному у 18, якщо неуважно навантажуватися, для того і є голова, щоб ноги берегти.

Крім того, ніхто не заважає розімятися як слід внизу у парку. І ще, необовязково з першого разу ставити супер недосяжний рекорд, траса нікуди не втече, сьогодні вийде добре, завтра буде ліпше, а хто порветься буде вдома сидіти.

Щодо віку, то в мене є така думка: якщо Глобальний Троттер заїде скоріше від мене в цю горку (і в будь-яку іншу), то значить шо він молодший за мене... і ше багато за кого... а хто взагалі не заїде... той вже все... йому дорога в будинок пристарілих.

Найближчим часом поїду розмічати трасу. Треба для годиться лінії намалювати, де старт, де фініш, шоб культурно. Фарба і пензлик вже напоготові. Потрібно вибрати час, щоб не попастися якомусь блюдітєлю на очі...

Єслі Вам німнога за триццать, єсть надежда...
Globetrotter
Дата 19 Липня 2005, 12:30
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Opal @ сьогодні, у 08:18)
Я вам переможця вже зараз можу назвати. Тарас Глобетроттер.

Підлабузник cool.gif

Мушу кинути і свою пропозицію. А чому це не зробити на Погулянці від озер вгору до Майорівки. Там, на фініші, ще такий прикольний металевий мостик. І робити загальний старт треба, бо заочно не цікаво змагатися, і ціла імпреза не розтягується в часі. Динамічно все і максимально об'єктивно. І суддів не потрібно, тому "танцюють" smile.gif всі
Email Poster
Opal
Дата 19 Липня 2005, 12:48
Quote Post

The Office-Samurai

Попереджаю зазделегідь, на мостику всіх пороштовкую. Колись спеціально вчили. wink.gif
Email Poster
Greyhound
Дата 19 Липня 2005, 14:21
Quote Post

серый собак

QUOTE (Opal @ сьогодні, у 13:48)
Попереджаю зазделегідь, на мостику всіх пороштовкую. Колись спеціально вчили. wink.gif

Я вообще туда не заеду, так что не пугай, АЦКИЙ СОТОНА. cool.gif
Білийлис
Дата 19 Липня 2005, 15:04
Quote Post

любитель

Ну то шо? Може в цю неділю?

Розпочнемо на Замковій горі, а потім перемістимося на Погулянку на мостику штовхатися, продуктивний день може вийти, буде шо згадати...

Тільки я категорично за роздільний старт... якось плече не піднімається своїх з містка штовхати...

Збиратися потрібно раніше, десь на 10:00, бо ближче до обіду жарко... хто ЗА???

Підписуйтесь! Підписуйтесь!!!

чують мої суглоби, що Опал не дурно про порватися говорив
Greyhound
Дата 19 Липня 2005, 15:05
Quote Post

серый собак

rolleyes.gif А может лучше вниз на скорость съедем. На той же Погуляночке, а? unsure.gif
Globetrotter
Дата 19 Липня 2005, 16:50
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Тарас @ сьогодні, у 16:04)

Тільки я категорично за роздільний старт... якось плече не піднімається своїх з містка штовхати...

Наївний ... Ти спочатку заїдь на той мостик, а тоді замахуйся розштовхувати ... cool.gif

P.S. Я радикально за загальний старт smile.gif
Email Poster
Білийлис
Дата 19 Липня 2005, 16:57
Quote Post

любитель

QUOTE (Globetrotter @ сьогодні, у 16:50)
Наївний ... Ти спочатку заїдь на той мостик, а тоді замахуйся розштовхувати ... cool.gif

Юноша, Ви мене не пужайте, я хоч і старший за Вас а заїзджаю без особливих проблем, питання за скільки часу то вже інше.

Є один нуанс, їхання косяком не дозволить точно записати результати, не буде чим хизуватися... зникне весь антураж змагання. Ну приїде Опал скоріше за мене, ну і шо? А на скільки скоріше??? А може я скоріше за нього приїду поки він буде когось штовхати в бік...

В ідеалі має бути так (див. вище про Нові Васюки) Ми проходимо якусь трасу. Вивішуємо список змагунів і їх результатів у всесвітню павутину. Весь світ читає і офігіває. Окремі люди, заздрять нам білою заздрістю і їх тягне повторити... вони беруть секундомір і проходять ту ж трасу... їх результат херовий - вони йдуть додому їсти кашу... їх результат файний - вони вимагають у нас повторення акції, щоб офіційно довести що є ще порох в порохівницях і є ще ягоди у ... І свідомих адептів велосипедизму стає все більше і більше...

І Велосипедизм кріпчає !!!

Алілуййа! Харі рама! Алюмінь!
Sera
Дата 19 Липня 2005, 19:21
Quote Post

Велофанат

Ну Тарас ты и Фанат))) biggrin.gif
Что-ж будем смотреть результаты в сети...
alex
Дата 19 Липня 2005, 19:48
Quote Post

Велофанат

Щодо змагань на Високому Замку то я також за роздільний старт:

1. досить вузька дорога-не буде місця для обгону
2. короткий відрізок траси-не буде змоги розтягнути колону

На рахунок варіанту з Погулянкою, то краще стартувати всім одразу так як на місток одночасно всі не приїдуть, навіть якщо прикрутити гальма Глобетроттеру та Опалу. З іншого боку якщо набереться багацько люду, то можна стартувати в декілька заходів.

Тарасу за запропоновану ідею шана та повага від велогромадькості. bigsmile.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (13) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic