РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зимове спорядження (одежа), хто що юзає, і в кого які враження?
BlackSide
  Дата 16 Листопада 2006, 13:08
Quote Post

Постійний учасник

Зима уже близько (дехто вже встиг відкрити сезон, а я тільки закупляюсь smile.gif)

Стоїть питання. Ваші враження від одежі конкретних фірм які можна найти у нас у Львові (Hannah, Campus, Commandor, ітд). Хто чим користується? Що не варто брати (якість, ціна). Що дійсно варто взяти\спробувати\подивитись.

А то кататись у джинсах і шубі не дуже зручноsmile.gif. А взяти щось наобум не завжди щастить. Тим більше в магазині тобі навряд чи розкажуть про недоліки своєї продукції.

І ще одне питання на рахунок рюбзака, на який можна вчепити дошку. Хтось таким користується? якої фірми? і чи бувають такі куди можна вчепити (засунути всередину) черевики (звичайні черевики).

Хочеться почути всі конструктивні думки (не просто hannah або щось інше - рулить), навіть предвзяті (людина спробувала тільки одну фірму і дійсно знайшла в ній щось хороше)

Наперед вдячний.

jurabike
Дата 18 Листопада 2006, 10:49
Quote Post

мегачеловек

Бренд как таковой , в принципе , не важен вАще, это чисто имиджевая фишка. И так все лучшие америкосовские и европейские бренды шьются на Тайване, а худшие в Китае.Важно то как и из какой ткани пошита вещ. То есть нужна ткань , которая не буде пропускать влагу( воду , снег) внутрь и одновременно она должна иметь мембрану которая будет сохранять тепло и отводить пот наружу. Чем выше цифровое значение мембраны тем лучше, но тут уже вступают в силу экономические показатели. Обрати внимание что чем дороже куртка тем она тоньше. Если на бирке есть значок GORE TEX , то это вобще ЖИР.
Если же куртка пошита из НЕМЕМБРАННОЙ ткани , то после 5 минут катания ты хорошо пропотеешь, а постояв еще 5 минут можеш гарантировано идти на больничный... sleep.gif
мембранные ткани от всего этого спасают, правда если купить самую дешевую даже мембранную вещь, то от продолжительного активного потовыделения мембрана забивается и всеравно вспотеваешь. Так что на САМОЕ дешевое вестись не надо. Лучше купить что-то стоковое 5-, 6-го года , но с большим значением мембраны, чем самое дешевое от известного бренда.
Я покупал и TRESPASS и BURTON и KILLY.
Видел у нас в магазине вельветовые штаны от ROSSINOL, классная штука, тоже с мембраной rolleyes.gif .
За рокзаки не знаю, катаюсь на лижах, но ,скорее всего, что их шьют сновбордовые канторы.
shopen_21
Дата 25 Листопада 2006, 22:43
Quote Post

Спробуй штани Ханнах - з DryMax -це не мембрана, а поліуританове ппокриття. Штани швидко сохнуть і в них досить комфортно. Хороший вибір за 250 грн.

Але я ю не рекомендував з власного досвіду їх верхній одяг - якість китайська.

Кампус - середнячок. В знайомого наприклад в найдорожчій моделі за декілька місяців розлзлись шви на кишенях...

Якщо тільки починаєш катати і не маєш багато грошей - звернись на секонд.
Потім по ходу визначиш, що тобі підходить.

Але в жодному разі не купуйся на кит. Спайдер і курточки з мембраною Горе-текс за 300-500 грн. Насправді куртки з цією мембраною коштують від 3000 грн.!!! Якщо матиму вільний час, зможу навіть помогти у виборі - вже маю достатній досвід.

Старайся брати німецькі, швейцарські куртки. Вони хоч поюзані, зате на 90% якісніші за новий ханнахівський ширпотреп.
Email Poster
jurabike
Дата 26 Листопада 2006, 12:25
Quote Post

мегачеловек

на секонді є досить багато НОВОГО одягу минулих сезонів, там можно недорого і нормально екіпіруватись...
etreyo
Дата 30 Листопада 2006, 10:40
Quote Post

Кінь педальний короткошерстний

Зайди сюди Волоцюга
Email Poster
BlackSide
Дата 30 Листопада 2006, 13:29
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (etreyo @ нині, у 10:40)
Зайди сюди Волоцюга

щось там абсолютно нічого немає....
Diak
Дата 30 Листопада 2006, 15:18
Quote Post

we own the road

Хазяїн барін

Це повідомлення відредагував Diak - 19 Серпня 2010, 17:03
Email Poster
Immoral
Дата 30 Листопада 2006, 21:07
Quote Post

Зашол попялицца

В Команчері, принаймі минулого сезону були класні Ханнахи(куртки) ~ 500+-100грн з Драй Максом - класні,сезон юзав без проблем.

Кампус як сказано вище - *погане* враження від замків справляє - перевіряв,
і ше Ханах на відміну від нього з зовнішньої сторони в середині кишень має підкладку яка класно виручає коли нема рукавиць

Командор - маю таку шапку - нормальна

А про китайську якість: якшо плече мокне (ТО SHOPEN!!!: яка причина намокання????), і закльопка відпала в куртці за 1500грн то це мабуть неудачний екземпляр, бо моя дешевша і надьожно носиться (або в мене дуже удачний)
Email Poster
Lubko
Дата 04 Грудня 2006, 19:24
Quote Post

Початківець
*

на початок можна дійсно непогано юзати секонд... (сам юзаю секондівські штани, при чому не тільки на лижах, вже купу разів вони мене рятували від вітру і холоду в походах (і в нічному Раховозі теж буває зимно smile.gif)).
тепер взяв собі в Команчеро минулорічну ханнахівську куртку за 1100 грн з їхньою мембраною climatic extreme 25000 - відношення ціна/якість мені видалася прийнятною, на відміну від цьогорічних Бергсонів з 5000-мембраною або безмембранних "прогрунтованих" Ханнахів (вони тепер логотип змінили, досить незвично виглядає) за 500 ~ 700грн...

Між іншим, "гортексові" кутрки в них від 1400 грн (за їхніми словами).
shopen_21
Дата 05 Грудня 2006, 20:45
Quote Post

Взагалі то ця тема широко обговорюється на форумах www.skier.com.ua - там купа ттем про зимову спорягу.
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll