Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (5) «  ... 3 4 [5]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Выбор бюджетного велосипеда от 300 до 500 долларов, обсуждение статьи
Varvar
01 2011, 18:51
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 372

QUOTE (Uri2 @ нині, у 18:50)
Вы не в доллары, вы в золото пересчитывайте.

перерахувати в кілограмогречки smile.gif і побачити як ровери впали в ціні
_BuR_
07 2013, 23:03
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

Взято звідси

Следующий камень приткновения - раз уж все стоит так "дешево", то я еще чуть-чуть добавлю к своей штуке баксов и куплю самый крутой аппарат на карбоновом рекорде.
Желание это в корне неверно!

Уважаемые, такие группы как Campagnolo Record и Shimano Dura-Ace создаются для достижения высочайших результатов, для людей с таким здоровьем, о которого ни вам ни мне, к сожалению, не светит. Простой смертный просто не способен ощутить разницу между Велоче и Рекордом, между 105 и Дюр-Эйс! Высшие группы оборудования проверяются за пределом человеческих способностей: на подъемах под 14%, на финишных спуртах со скоростями хорошо за 70 км\ч, на часоте педалирования за 200 оборотов в минуту, на этапах протяженностью в 240 км, на разделках со СРЕДНЕЙ скоростью под 50 км\ч. Сколько секунд вы выдержите такую скорость? Одну? Две? Может три. А если ехать на ветер?

Минимальный вес, максимальная жесткость - все на пределе в крутой оборудке, чрезвычайно сложные технологии изготовления требуют нехилых денег. Сэкономленные граммы при этом становятся действительно драгоценными, часто в ущерб надежности. Ресурс самой крутой оборудки может не превышать пары-тройки гонок. Но зачем большой ресурс, когда и велосипед и оборудка нужны только для победы в одной гонке, для результата, к которому человек шел всю свою жизнь, когда ни деньги ни то, что будет после пересечения финишной линии в расчет просто не принимается. И начинается - карбоновые втулки, спицы, обода, системы шатунов, титановые кассеты, даже карбоновые ведущие звезды. Все это выкидывается после гонки без тени сожаления как пустая фляжка перед финишем.
vl11m
06 2013, 14:58
Quote Post

: Дрогобич-Левандівка
: 25

Вже скільки часу планую купити велосипеда, перечитав кілька статтей на цю тему (включно з тою, що в першому повідомленні), все в них ніби зрозуміло, але голова від тої інформації йде обертом. Тому прошу поради у бувалих, бо все таки я не збираюсь купляти гумку для трусів... smile.gif .
Бюджет на велосипед в районі $400, хоча то мабуть максимум для мене. Взагалі коли дома почули про ціну - сказали, що я хворий, але не суть важливо. Збираюсь кататись на ньому, як по асфальтованих дорогах (ну по тих асфальтованих ямах), так і по ґрунтових. Часто їздити мабуть не зможу, так як зараз студент і часу не зовсім багато, лише на вихідних. Проте планую і далекі (ну як на мене) поїздки, на 80-100 км (то вже як вийде).
Щось конкретно поки не вибирав, серйозно задумуюсь над тим, що краще для новачка: б/у чи новий з магазину. Цікаво почути думки за і проти (крім того, що б/у може бути краденим, то і так зрозуміло, читаючи цей форум). Чи може взагалі взяти щось, ще дешевше на перший час, як порадите?.
Говорив зі знайомим, той радить брати новий, якийсь з відомих марок, бо б/у, то є б/у. Навіть конкретно назвав модель Bianchi Kuma 4400. Але по ціні трохи кусається (я міг би назбирати і до 4000 грн і купити таке, але чи є сенс).
А згідно статті, то за таку ціну все воно майже однакове, лише в з різними назвами.
Хто, що може порадити? Можна навіть якусь конкретну модель, так навіть простіше буде.
Email Poster
romgoo
05 2013, 17:05
Quote Post

Unregistered

Схиляюся до нових речей. Класичний МТБ 26, проконсультуватися з кимось на рахунок навіски та зловити знижку кінця сезону.
Приклад того що влазить в 400 зелених - Giant Rincon
pakolv
06 2013, 8:16
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

QUOTE (_BuR_ @ 08 Березня 2013, 0:03)
Взято звідси

абсолютно не погоджуюся з наведеним витягом
alex4alex
06 2013, 9:25
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (pakolv @ нині, у 09:16)
абсолютно не погоджуюся з наведеним витягом

+1
Users Website
Velomax
11 2015, 8:03
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Снова стала актуальной тема выбора велосипеда ценой от $100 до $250.
Привет, хромольки! smile.gif
Users Website
Dr.Alex
18 2015, 8:10
Quote Post

Постійний учасник

: Saskatoon, Canada
: 346

QUOTE (Velomax @ 11 Березня 2015, 6:03)
Снова стала актуальной тема выбора велосипеда ценой от $100 до $250.
Привет, хромольки! smile.gif

Шановні Друзі велосепидисти!
Моя особиста теорія проста: всім хто дійсно рішив займатися кататись велосипедом вибирає велосипедний магазин, повторую спеціалізований магазин, а не Walmart, чи "Метро" на Україні(не знаю чи вони продають велосипеди- але не має значення) іде і розказує що він збирається робити і продавець, особливо якщо він їздить теж, зможе правильно підібрати велосипед по даній ціні. Марка, може має різницю , але більшість велосипедів які продаються через спеціалізовані магазини добрі.
Остальне , просто крути педалі, май задоволення від того, і тд і тп.
Email Poster
Рост
18 2015, 8:56
Quote Post

Постійний учасник

: 353

QUOTE (Dr.Alex @ нині, у 09:10)
Шановні Друзі велосепидисти!
Моя особиста теорія проста: всім хто дійсно рішив займатися кататись велосипедом вибирає велосипедний магазин, повторую спеціалізований магазин, а не Walmart, чи "Метро" на Україні(не знаю чи вони продають велосипеди- але не має значення) іде і розказує що він збирається робити і продавець, особливо якщо він їздить теж, зможе правильно підібрати велосипед по даній ціні. Марка, може має різницю , але більшість велосипедів які продаються через спеціалізовані магазини добрі.
Остальне , просто крути педалі, май задоволення від того, і тд і тп.

При такому підході нема гарантії, що покупець придбає не те, що потрібно купити йому, а те, що потрібно продати магазину.
Тому певний рівень обізнаності потрібен.
makanmel
09 2016, 15:10
Quote Post

: 7

Всім привіт!

Хто може, прокоментуйте, будь-ласка цей ровер і його ціну: http:// drive - sport . com . ua/goods/51516/848245.html

Підшукую заміну свому старенькому Specialized Hardrock Sport 2004 з Shimano Acera, RST Gila T4, V-Brake і т.п.

makanmel - 09 2016, 15:11
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (5) «  ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll