РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> дірка в камері..., пробився (
RAN
Дата 11 Червня 2008, 22:49
Quote Post

Початківець
*

типова ситуація: ідеш по Карпатах, пробиваєш камеру, запасну теж..... неприємно.... (добре що не реальність)
хто поділиться досвідом що в такій ситуації робити, чим клеїти проколи щоб заклеїти і одразу їхати далі?

в домашніх умовах клею китайські латки "Резиновим" водовідштовхуючим клеєм, затискаю камеру в лещатах
в кого інші методи?

наперед дякую
Email Poster
Diak
Дата 12 Червня 2008, 8:44
Quote Post

we own the road

Велоаптечка продається в багатьох місцях.

Клеїш чекаєш 10-20 хв і їдеш.
Тим більше якщо пробив колесо і міняєш на запаску, то пробиту камеру зразу клеїш, і їдеш, якщо пробився на протязі перших 10 хв, то 80% ймовірності що щось не те з покришкою.

Це повідомлення відредагував Diak - 12 Червня 2008, 8:45
Email Poster
thefir
Дата 12 Червня 2008, 13:25
Quote Post

Постійний учасник

Одного разу, коли ше візи до поляків були на шару, махнули ми з колєгою до Перемишля. Ну там електричкою до Шегині, а далі своїм ходом. Я трохи легковажно і без досвіду (ровера тільки купив) не взяв запаски. Ну і як завжди в таких випадках буває (западло воно завжди западло) - пробиваю камеру заднього колеса і то так злосно об гострий край бордюра - стукнуло так шо думав обід погнеться.... А була то неділя і в поляків всі магазини буквально закриті. В одному супермаркеті були камери, але не було мого розміру.... Треба було брати більший, але шось не догнав... В друга був в принципі якийсь клей і кусок резини, але заклеєти так і не получилось - дірка була ше та... Корочше як ми вертались - сниться мені у страшних снах biggrin.gif ... Спочатку їхали і постійно підкачували, а до останньої електрички лишалась година з чимось, а ше попереду перехід кордону, тому по дорозі звернули на обочинуі з ідіотськими виразами обличчя почали рвати суху траву та набивати нею порожнину покришки - самим не вірилось шо таке витворяєм! biggrin.gif , але тоді було не до сміху, ясно шо з того нічого доброго не вийшло,бо в дорозі та суха трава збилась до купи в одному місці і смачним шльопком супроводжувала кожен поворот колеса smile.gif ...На поїзд встигли в останній момент - за хвилину до відправлення smile.gif
Velomax
Дата 14 Червня 2008, 21:07
Quote Post

неутомімый командор

Надо обязательно проверять покрышку изнутри на посторонние предметы - бывает, что осколок стекла или жилка от троса застревают в покрышке, а потом прокалывают все камеры, которые в эту покрышку вставляют.
Камера заклеивается за 1 минуту, тиски не нужны.
Users Website
RAN
Дата 15 Червня 2008, 0:54
Quote Post

Початківець
*

З осколками та тросиками в шині зустрічався smile.gif вже знаю що то таке.
Чи потрібно у всіх латках якими клеїш камеру використовувати клей, чи може є деякі вже з нанесеним клеєм?
Email Poster
Erazel
Дата 15 Червня 2008, 9:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Особисто я в далекі поїздки раніше завжди ставив камеру з герметиком. Щоб вона спустила треба досить солідний прокол. А мілкі вона затягує за секунд 5. Відкатав на такій камері з місяців 8 без проколів. Ну може проколи і були, але ніразу не зауважував того.
У мене ще й дурацбка звчика возити з собою в рюкзаку весь необхідний інструмент, тому завжди возив з собою ДВІ запаски. Бо був один випадок коли у друга пробило одразу два колеса на одному місці. Таке нечасто трапляється але від гріха подальше возив з собою запаску до запаски wink.gif .
Дома я клею резіновим клеєм, і на пару годин під пресс з енциклопедій. А в дорогі суперклейом. Але дорожчими марками. Хоча й кажуть що він нелюбить згинів, але пару раз ним клеїв, і ніби нічого, латка після того жила довго і щасливо.
З.І. На рахунок камер з герметиком. Я чогось зауважив що резіновий клей нелюбить того герметика. Як тільки геремтик виступить з камери то клей в тому місці одразу втрачає клеючі здатності.
RAN
Дата 15 Червня 2008, 21:07
Quote Post

Початківець
*

сорі за необізнаність, що за герметик?
Email Poster
Erazel
Дата 16 Червня 2008, 8:42
Quote Post

Зацікавлений
**

Є камери з геремтиком всередині. Це така густа речеовина яка при проходженні через отвір набуває волокнистої структури, і відповідно застрягає в отворі і закриває його. Вся внутрішня поверхня камери вкрита ним. і коли утворюється отвір то навколишній герметик засасує в нього, таким чином отвір закривається. В описі написано що має затягувати дірки до 2 мм в діаметрі.
Velomax
Дата 16 Червня 2008, 23:06
Quote Post

неутомімый командор

crazy.gif

камеры с герметиком?

Что касается латок - я слышал про латки с нанесенным клеем, но ни разу их не видел.
Users Website
meako
Дата 31 Травня 2009, 12:34
Quote Post

Зацікавлений
**

Пам’ятаю коли в юності катав в секції на шосейниках, мікропроколи (такі що спускають поступово, впродовж декількох хвилин і більше) можна було наскору лікувати водою. Для цього в старий радянський ручний насос заливали воду, і накачували так колесо. (води трішки, не потрібно всю покришку нею заливати, достатньо, щоб при обертанні вона утворювала плівку на камері)

Також, чув що в якості герметика можна в екстренних ситуаціях заливати в камеру машинне масло (мабуть потрібно ніпель розкрутити) такий варіант дає можливість їхати, підкачуючи колесо раз на декілька кілометрів, в залежності від проколу.

Також існують балончики з герметиком, такого плану. Метод застосування — на сайті.
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 01 Червня 2009, 8:05
Quote Post

sprzedawca materacow

Герметик для камер видел в продаже. Возить латки на однодневные поездки как то ломает. Латки что продаются, мне не нравится, что с клеем, что без. Эти латки находятся в не сферы моего понимания процеса. Я друзякам клеил, резиной от шоссейной трубки, последний кусок на прошлой недели ушел. Надо будет к шоссером пойти побиратся. Почему мне нравится такой способ: Латка из шоссейной трубки, а в данном случае были еще советские, очень тоненькая, легкая, и удобная в клейке, то есть края латки мертво клеются, а не задираются. Латки что я видел, получается такая хрень, а ля прыщ. не феншуй. laugh.gif
JeD
Дата 01 Червня 2009, 10:31
Quote Post

Постійний учасник

фішка латок в тому, що не треба заморочуватися задерті краї чи ні. після накачки колеса, латку притискає до покришки, вона остаточно вулканізується і мертво трмається. Я клеїв лонгусами і якоюсь хрінню зі спорттоварів в зеленій картонній коробці. Вага латки десь 1-0,5 г))) А ше є самоклейки, але в продажу таких не бачив.
Email Poster
meako
Дата 01 Червня 2009, 13:55
Quote Post

Зацікавлений
**

Віддаю перевагу шматкам старих камер в якості латок.
pavlo
Дата 01 Червня 2009, 14:31
Quote Post

Зацікавлений
**

А чим шматок старої камери ліпити до пробитої камери? Яким саме клеєм?
meako
Дата 01 Червня 2009, 22:05
Quote Post

Зацікавлений
**

Методологія не найзручніша, але провірена роками і перейнята у олдового велотренера Ігора Михайловича (зараз в „Локомотиві“ можна зустріти)

Вирізається шмат камери — латка, сторона яка буде клеїтись зашкурюється наждачкою або на точильному станку(за наявності такого).
Також зашкурюється камера-пацієнт в місці проколу (на площу, трохи більшу за латку) Потрібно щоб поверхні стали не-гладкими.
Потім обидві поверхні змащуються хорошим польским каучуковим клеєм (марки не знаю ,бо Михайлович при собі зазвичай тримає відлиту маленьку баночку без етикетки) Трішки підсихають (2 хв) в відокремленому стані, і різко зліплюються. В момент склеєння бажано сильно притиснути чимось, або як мінімум добре поприжмакувати пальцями.
Штатно клей повинен сохнути впродовж 15 хвилин, але як показує практика — достатньо 3-5. Після чого камера перевіряється у воді(при наявності) на присутність проколів/дефектів, ставиться на місце і накачується.
Латки тримають ідеально і роками(з двохлітньої практики їзди на шосейних трубках (так, їх також можна клеїти)).
Оскільки їзду на велосипеді я відновив недавно, купивши собі сякий-такий MTB, то за перший місяць катання заробив 4 проколи на задньому колесі, три з яких були результатом налетів на бордюр в темних парках, та невдалими спробами зробити bunny-hop на сходинки. Камера-страждалець зараз відійшла в якості запаски, але будучи надягнутою на колесо, при їзді не видає жодних ознак залатаності.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll