РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Де краще прикріпити/розмістити телефон/навігатор?, Ваші поради та рекомендації
Menestr
Дата 15 Жовтня 2013, 23:21
Quote Post

Постійний учасник

Сучасна велоіндустрія пропонує багато варіантів розміщення телефона/навігатора, це і кріплення на кермо, на руку, на пояс, на верхню трубу рами, у підрамній сумці, у кишені велофутболки\рюкзака.
Питання полягає в тому, де буде зручніше і безпечніше використовувати телефон/навігатор, якщо потрібно іноді прийняти дзвінок, а навігація здійснюється шляхом голосових підказок через дротову гарнітуру?
Email PosterUsers Website
pakolv
Дата 16 Жовтня 2013, 6:33
Quote Post

@У Team

QUOTE (Menestr @ нині, у 00:21)
у підрамній сумці, у кишені велофутболки\рюкзака.

перевірити, щоб не аипадало, користуватись в герметичним пакет, щоб не потрапляла волога

Це повідомлення відредагував pakolv - 16 Жовтня 2013, 6:34
Wertomaniak
Дата 16 Жовтня 2013, 8:55
Quote Post

Человек-руина

У мене вже більше ніж пів року на виносі є таке кріплення для телефону

user posted image

І не один велосипедист запитував як воно себе поводить чи не вилітає телефон і т.д. За весь час користування були випадки що я навіть раз приклався до асфальту на швидкості. Руль деформувало а телефон далі був у кріплені а кріплення на виносі.

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 16 Жовтня 2013, 8:56
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 15:53
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 09:55)

user posted image

І не один велосипедист запитував як воно себе поводить чи не вилітає телефон і т.д. За весь час користування були випадки що я навіть раз приклався до асфальту на швидкості. Руль деформувало а телефон далі був у кріплені а кріплення на виносі.

Кріплення це добре, але зачасту потрібно прийняти дзвінок не зупиняючись. Як тоді? Я використовую дротову гарнітуру, (бездротова садить батарею як дідько), але якщо телефон буде на виносі чи кермі то кожного разу коли мені треба буде злізти з велосипеда прийдеться виймати гарнітуру з телефону, іноді можна про це забути та порвати її

Це повідомлення відредагував Menestr - 16 Жовтня 2013, 15:56
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 16:00
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 09:55)

Доречі, телефон не псується від такої вібрації? А трястися на виносі він мав би дай боже smile.gif)
Ioan85
Дата 16 Жовтня 2013, 16:07
Quote Post

Постійний учасник

Можна ще сорочку вдягти з кишенею яка защіпається гудзиком. Дуже зручно витягувати телефон. Шкода що в спортивному одязі не роблять таких кишень...
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 16:10
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 17:07)
Можна ще сорочку вдягти з кишенею яка защіпається гудзиком. Дуже зручно витягувати телефон. Шкода що в спортивному одязі не роблять таких кишень...

На грудях? Я так подумав, напевно найкраще юзати сумку на пояс, але перекрутити її на спину. Ну або якусь куртку з гарно продуманою кишенею, щоб при їзді не заважав телефон, але куртка то хіба варіант коли холодно

Це повідомлення відредагував Menestr - 16 Жовтня 2013, 16:14
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 16:17
Quote Post

Постійний учасник

Та й якось не хочеться щоб телефон на грудях коло сердця знаходився, опромінення і т.д.

Це повідомлення відредагував Menestr - 16 Жовтня 2013, 16:17
Ioan85
Дата 16 Жовтня 2013, 17:31
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Menestr @ нині, у 17:10)
На грудях?
Та й якось не хочеться щоб телефон на грудях коло сердця знаходився, опромінення і т.д.

Так на грудях. Що до опромінень все одно десь опромінює, якщо не серце, то інше важливе місце...

Ще варіант в одну з бокових кишеньок рюкзака де баклашки кладуться. Дотягнутись рукою можна, але й загубити легко

Це повідомлення відредагував Ioan85 - 16 Жовтня 2013, 17:34
Wertomaniak
Дата 16 Жовтня 2013, 19:25
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Menestr @ нині, у 13:53)
Кріплення це добре, але зачасту потрібно прийняти дзвінок не зупиняючись. Як тоді? Я використовую дротову гарнітуру, (бездротова садить батарею як дідько), але якщо телефон буде на виносі чи кермі то кожного разу коли мені треба буде злізти з велосипеда прийдеться виймати гарнітуру з телефону,  іноді можна про це забути та порвати її

Не бачу жодної проблеми підключити провідну гарнітуру і їхати. Завжди так їзджу і нічого не заважає. Зручно. Телефону нічого. Задавали питання. Якщо тел. нормальний то йому тряски не страшні. А якщо китайфони то незнаю як їхні проводки витримають =) Але тряски як такої немає + паралон в кріпленні

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 16 Жовтня 2013, 19:26
Ром
Дата 16 Жовтня 2013, 20:38
Quote Post

Велофанат

Є спеціальні кишеньки з прозорою поверхнею на липучці на руку .
Email Poster
ihorKo-Stryi
Дата 16 Жовтня 2013, 21:36
Quote Post

Початківець
*

кишеня на веломайці на спині, телефон в герметичному кульку на зіпері... щодо провідної гарнітури то все добре поки нема дощу.. в випадку дощу , а ще гірше грози виключаю телефон повністю - страшно ;-) сам телефон, а точніше смартфон (навігатор ) тримаю в тканинному чохлі з замочком а поверха на велозаїзд одягаю прозорий целофановий гермочохол
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 23:17
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ioan85 @ вчора, у 18:31)
Так на грудях. Що до опромінень все одно десь опромінює, якщо не серце, то інше важливе місце...

Ще варіант в одну з бокових кишеньок рюкзака де баклашки кладуться. Дотягнутись рукою можна, але й загубити легко

Ну я думаю якшо телефон буде ззаду спини то там хіба хребет та дупа. Нирки по боках, тому опромінення менше на них буде.
Стосовно рюкзака - це дійсно нормальний варіант, але для тих хто юзає рюкзаки. Я от наприклад використовую багажник + сумка на ньому

QUOTE (ihorKo-Stryi @ вчора, у 22:36)
кишеня на веломайці на спині, телефон в герметичному кульку на зіпері... щодо провідної гарнітури то все добре поки нема дощу.. в випадку дощу , а ще гірше грози виключаю телефон повністю - страшно ;-)   сам телефон, а точніше смартфон (навігатор ) тримаю в тканинному чохлі з замочком а поверха на велозаїзд одягаю прозорий целофановий гермочохол

це все дуже гарно, але у мене навігатор важить 170грам, і в задній кишені на велофутболці та велокофті він сильно відвисає і тягне футболку вниз, а на ямах взагалі гойдається там, що дуже напрягає. Може у Вас легший телефон чи якась менш тягуча веломайка? biggrin.gif

QUOTE (Wertomaniak @ вчора, у 20:25)
Не бачу жодної проблеми підключити провідну гарнітуру і їхати. Завжди так їзджу і нічого не заважає. Зручно. Телефону нічого. Задавали питання. Якщо тел. нормальний то йому тряски не страшні. А якщо китайфони то незнаю як їхні проводки витримають =) Але тряски як такої немає + паралон в кріпленні

Так я і використовую дротову гарнітуру smile.gif але якщо телефон буде на виносі чи кермі то кожного разу коли мені треба буде злізти з велосипеда прийдеться виймати гарнітуру з телефону, іноді можна про це забути та порвати її

Це повідомлення відредагував Menestr - 17 Жовтня 2013, 14:56
Menestr
Дата 16 Жовтня 2013, 23:35
Quote Post

Постійний учасник

Можливо ще хтось знає якісь варіанти розміщення телефона/навігатора?
Wertomaniak
Дата 17 Жовтня 2013, 8:10
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Menestr @ вчора, у 21:17)

Так я і використовую дротову гарнітуру smile.gif але якщо телефон буде на виносі чи кермі то кожного разу коли мені треба буде злізти з велосипеда прийдеться виймати гарнітуру з телефону, іноді можна про це забути та порвати її

Ніколи не виникало такої ситуації, щоб я забув витягнути гарнітуру з телефону коли злажу з ровераsmile.gif хіба пяним би був laugh.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll