РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нічний велоквест, квест вело нічний
westsider
Дата 30 Квітня 2008, 20:30
Quote Post

город большой - чудаков много

Пропоную накінець провести велоквест, про який стільки говорили. Правила такі:
Обираємо на мапі міста кілька точок, через які треба проїхати, щоб дістатися фінішу. Порядок їх проходження значення немає, спільні лише старт та фініш. Діставшись до однієї з точок, учасник крейдою пише на асфальті порядковий номер та свій нікнейм (оскільки буде ніч, точки краще визначати перед освітленими вітринами магазинів). Якщо пропозиція дістане відгук, можна проробити деталі.
Набереться пятеро бажаючих - можна спробувати.
_BuR_
Дата 30 Квітня 2008, 21:19
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Я ЗА!!!
Як контролювати в такому випадку один одного на кп
westsider
Дата 30 Квітня 2008, 23:58
Quote Post

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 19:19)
Як контролювати в такому випадку один одного на кп

Після того, як всі учасники фінішують, всі разом їдемо на КП дивитись на записи крейдою, фоткаємо їх на память smile.gif.
Diak
Дата 05 Травня 2008, 8:41
Quote Post

we own the road

Може краще перед стартом за пів години хтось проїде по точках і намалює там щось фарбою. а кожен учасним усить сфоткатись біля знаку, так і легше і краще як на мене...
Email Poster
westsider
Дата 05 Травня 2008, 10:47
Quote Post

QUOTE (Diak @ нині, у 06:41)
Може краще перед стартом за пів години хтось проїде по точках і намалює там щось фарбою. а кожен учасним усить сфоткатись біля знаку, так і легше і краще як на мене...

Малювати краще крейдою - ми ж не вандали smile.gif. Можна й фотки, але коли є записи, учасник "відчуває" суперників, бачить, яким він їде, хто на КП побував до нього. Так цікавіше, по-моєму. А заздалегідь зробити напис типу "Велоквест. КП N" вартує.

Помнится, что то вроде этого первоначально задумывали ночные покатушки, но вышли просто ночные матрасы. Идея хорошая, но требует развития и обдумывания некоторых нюансов. А насобирать человек 5-6, дамаю не проблема.

Так какие нюансы? Я обдумывал уже и подробности, просто сразу все надуманое решил не выкладывать. Например, на старте все участники тянут жребий, чтоб определить, для кого какое КП будет первым (чтоб сразу разбить групу). Квесту можно придумать тематику - например, "Банки", то есть все КП будут возле банковских отделений (к тому же, их витрины славно светяться ночью smile.gif )
Влодко
Дата 06 Травня 2008, 11:04
Quote Post

Початківець
*

О, це вже цікавіше!
Але класно було б розвинути ідею, зробити щось типу автоквесту, який регулярно у Львові проходить. Щоб не просто їхати по чітко визначеному маршруту, а й спершу здогадатися, куди тобі їхати треба smile.gif

А на разі, я за. Так що, якщо буду у Львові, обов'zзково приєднаюся
westsider
Дата 06 Травня 2008, 12:34
Quote Post

Влодко, 100%

Ідею можна розвивати безкінечно, але не треба забувати і про практику. Помітив, що на цьому форумі люди люблять конкретні пропозиції з місцем, часом зустрічі та маршрутом smile.gif.
Пропоную найближчим часом (краще серед тижня, вихідні залишити для романтичних мандрівок Карпатами) провести велоквест на запропонованих вище умовах, а по результатам вносити зміни та доповнення.

Час квесту пропоную обмежити 3-ма годинами (з 3 до 6) для умовно найслабшого учасника (це я). Моя середня швидкість 15 км/год, відповідно кілометраж квесту 45-50 км. Старт біля памятника Шевченку Т.Г.
Зараз сідаю за карту міста і спробую накинути маршрут.

З.і. Зявилась ще така ідея - давати за приїзд першим на проміжне КП певний бал. Це урізноманітнить і ускладнить задачу. Тобто приїхавший першим на фінішний КП не обовязково буде переможцем.
Влодко
Дата 06 Травня 2008, 12:46
Quote Post

Початківець
*

Тоді, цього тижня найоптимальніший варіант - ніч з четверга на п'ятницю, заодно велоквест може бути тематичним (до дня "Побєди") smile.gif. Як вам така ідея?

Це повідомлення відредагував Влодко - 06 Травня 2008, 12:47
westsider
Дата 06 Травня 2008, 13:02
Quote Post

я раніше суботи не зможу - хорий sad.gif.
westsider
Дата 06 Травня 2008, 17:55
Quote Post

Отже, пропозиція провести велоквест 9 травня, в ніч з четверга на пятницю. Збір о 3.00 біля памятника Шевченку.

Правила.
Значить так. Потрібно дістатися зі старту на фініш, відмітившись на усіх контрольних пунктах (КП). Перші 10 КП розташовані в центрі міста, решта 10 КП – в нових районах. На КП відмічаємось, записуючи крейдою порядковий номер (в порядку приїзду на КП) та власний нікнейм під попередньо підготовленим написом на асфальті «Велоквест. КП N». Порядок проходження КП, крім першого, довільний.

Старт/фініш памятник Т.Г. Шевченку, пр. Свободи
КП1 відділення «Укргазбанк», вул. Б. Хмельницького, 5
КП2 відділення Київська Русь, вул. Гнатюка, 11
КП3 Львівська філія Райффайзен Банк Аваль, вул. Матейка, 8
КП4 відділення УкрСиббанк, вул. Герцена, 9
КП5 відділення Демарк, вул. Куліша, 39
КП6 регіональне управління «Родовід Банк», вул. Коперніка, 20
КП7 регіональне управління «Надра», вул. Пекарська, 7
КП8 головний офіс «Львів», вул. Сербська, 1
КП9 відділення Укрсиббанк, вул. Личаківська, 46
КП10 філія «Південний», вул. Ген. Чупринки, 11

КП11 філія Брокбізнесбанк, вул. Вітовського, 35
КП12 дирекція «Правексбанк», вул. Чорновола, 99
КП13 відділення «Райффайзен банк Аваль», вул. Липинського, 54
КП14 філія «Укрпромбанк», вул. Личаківська, 181
КП15 відділення «ВТБ», вул. Бузкова, 2
КП16 філія «Укргазбанк», вул. Стрийська, 98 (на мосту направо)
КП17 філія «Синтез», вул. В.Великого, 52
КП18 відділення «Електрон Банк», вул. Виговського, 100
КП19 відділення «Індексбанк», вул. Городоцька, 167
КП20 філія «Біг Енергія», вул. Сяйво, 10

На старті учасники тягнуть жереб, визначаючи, на який КП кожному з них їхати першим (в жеребкуванні приймають участь лише перші 10 КП).

Перше місце на фініші – 30 балів
Друге місце на фініші – 20 балів
Третє місце на фініші – 10 балів
Перше місце на КП - 3 бали
Друге місце на КП – 2 бали
Третє місце на КП – 1 бал
Останнє місце на КП – 0,5 бала rolleyes.gif

Переможцем велоквесту стає той, хто набере найбільшу кількість балів biggrin.gif .
Учасник, який дістанеться на КП останнім, зобовязанний зфоткати записи усіх учасників та пізніше предявити фото для підрахунку балів. За потрачений час учасник отримує 0,5 бала (див. вище).

Необхідна допомога в організації:

1. Підрахувати приблизний кілометраж.
2. В день перед змаганнями зробити записи на КП «Велоквест КП N»
3. Придумати приз (варіант – переможець виставляє пиво smile.gif )
4. Дістати крейду

Прошу критикувати як правила, так і розташування КП oops.gif

З.і. А, ну і легенда - ми тіпа грабуєм банки smile.gif.

Це повідомлення відредагував westsider - 06 Травня 2008, 18:43
Diak
Дата 06 Травня 2008, 18:28
Quote Post

we own the road

Банківська охорона так і подумає що грабують банк і вночі по Львові будуть ганятись охоронці за велосипедистами
Email Poster
westsider
Дата 06 Травня 2008, 18:45
Quote Post

QUOTE (Diak @ нині, у 16:28)
Банківська охорона так і подумає що грабують банк і вночі по Львові будуть ганятись охоронці за велосипедистами

Ага, і треба запастись чулками laugh.gif
andriy_z
Дата 06 Травня 2008, 22:29
Quote Post

Початківець
*

Westsider,молодець! Ідея і організація на 5+! Не обов"язково біля самого банку робити фотки, можна на декілька метрів збоку. 3 ночі, як на мене трохи погано, бо одна половина проспить, а інша половина проспить фініш smile.gif Я за 00:00.
Влодко
Дата 07 Травня 2008, 9:38
Quote Post

Початківець
*

Так, як то кажуть, "Я в деле"! smile.gif.

Впринципі, я за те, щоб поміняти час старту на 00:00, так можна буде виспатися (якщо лягти в 3:00). Ще маю прапазіцию. Замість того, щоб писати крейдою, можна просто зафоткатися на "Чекпоінті". Потім предявити фоки. Хоча, це вже за бажанням учаснегів.
Тому, народ, реєструємось, і висловлюємся на рах. часу старту.
westsider
Дата 07 Травня 2008, 9:57
Quote Post

Нарахунок фотографування на КП - пропозиція слушна.

Щодо часу - сам я досвіду катання вночі не маю, орієнтувався на дописи в цьому підфорумі. Аргументи за 3.00:
1. Народ до цього часу заспокоїться, навіть таксі буде рідкість, не кажучи вже про нетверезих пішоходів.
2. Після такого заїзду вам навряд чи вдасться заснути до ранку (якщо збиратись на 24.00).

Щодо погоди - схоже, нам підфартило. Дощу не обіцяють, мало того, хмарність буде помірна - місяць і зорі нам світитимуть smile.gif.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll