РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Електрогенератор (динамо-машина)
com
Дата 10 Вересня 2015, 23:38
Quote Post

Зацікавлений
**

У вас є?

Мені попався AXA HR. досить непоганий.
Тільки довелося ремонтувати декілька разів (не врахував габарити ротора).
http://pro-radio.ru/repair/13370/

Інша проблема - стерлася пластмаса, що притискається до колеса.
Знайшов пластмасову шестерню від чогось (міксер чи що) і прикрутив зверху двома шурупами.

А! Ще нижню кришку скотчем приклеїв.

Це повідомлення відредагував com - 10 Вересня 2015, 23:40
Email PosterUsers Website
Sunrise
Дата 12 Вересня 2015, 15:02
Quote Post

Постійний учасник

Вони своє віджили, набагато ефективніше взяти фару на cree и 18650.
Email Poster
com
Дата 12 Вересня 2015, 20:08
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогодні зробив робочим один генератор. Там був закороткий один вивід котушку. Допаяв трохи дроту. Зігнув кріплення біля пружини (щоб було нормально зчеплення з колесом). Працює. Принаймні поки що. Це сусідський.

Світлодіодну фару також можна живити від генератора. Але я на радіо-майстер. Два дроти запаяти докупи можу. А різні складні схеми - це не для мене.

Хіба що - якщо ліхтар заряджається від розетки 220 вольт, то замість 220 підключити вело-генератор змінного струму. Але є ризик спалити світлодіоди та перетворювач напруги з 1,5 на 4,5 вольт, якщо такий там є. Тому на ваш ризик. Або брати щось перевірене.

Деякі сучасні генератори дають постійний струм. Тому що в них вже змонтовані випрямлячі змінного струму. Або випрямлячі змонтовані окремо на рамі - сам ще не розібрався.

На нових велосипедах вже нові фари і габарити. Габарити світлодіодні, фари - не знаю які, ще не розбирав. Працюють від того ж класичного генератора.

Ще я підозрюю, що в електровелосипедах генератор (якщо включений) заряджає тяговий акумулятор. Особливо, коли з гори вниз їдеш.

Це повідомлення відредагував com - 12 Вересня 2015, 22:25
Sunrise
Дата 17 Вересня 2015, 20:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (com @ 12 Вересня 2015, 21:08)
Сьогодні зробив робочим один генератор. Там був закороткий один вивід котушку. Допаяв трохи дроту. Зігнув кріплення біля пружини (щоб було нормально зчеплення з колесом). Працює. Принаймні поки що. Це сусідський.

Світлодіодну фару також можна живити від генератора. Але я на радіо-майстер. Два дроти запаяти докупи можу. А різні складні схеми - це не для мене.

Хіба що - якщо ліхтар заряджається від розетки 220 вольт, то замість 220 підключити вело-генератор змінного струму. Але є ризик спалити світлодіоди та перетворювач напруги з 1,5 на 4,5 вольт, якщо такий там є. Тому на ваш ризик. Або брати щось перевірене.

Деякі сучасні генератори дають постійний струм. Тому що в них вже змонтовані випрямлячі змінного струму. Або випрямлячі змонтовані окремо на рамі - сам ще не розібрався.

На нових велосипедах вже нові фари і габарити. Габарити світлодіодні, фари - не знаю які, ще не розбирав. Працюють від того ж класичного генератора.

Ще я підозрюю, що в електровелосипедах генератор (якщо включений) заряджає тяговий акумулятор. Особливо, коли з гори вниз їдеш.

Ще раз повторюю - це пройдений етап, простіше взяти ліхтар на 18650, якого вистачить на 12год світла. Динамки самі "ефективні" - це ті, які вмонтовані у втулку передню, але навіть і вони гальмують їзду, а отже зменшують ккд велосипеда. Для матрасників таке може і добре, але для велопоходів це ідея безглузда.
В електромоторах на елбайках є режим рекуперації, який по суті нічого корисного не робить, так як його ефективність близька до 0, так як для того, щоб зарядити акб на 5хв їзди - потрібно годину з гори їхати, і взагалі режим рекуперації зменшує ресурс батарей.
P.S. Для постійного і рівномірного світла існують повишаючі, або понижаючі драйвери, які стабілізують не струм, а ток.
P.P.S Такі захоплення як у Вас, в мене були років 25 тому, коли мав тису із заводським "динаміком", і вже навіть тоді мене дуже напрягало тратити додаткові сили при педалюванні на те, щоб воно працювало і "світило"
Email Poster
com
Дата 17 Вересня 2015, 21:11
Quote Post

Зацікавлений
**

В моєму Curtis-у рекуперації немає - підозрюю. Тому що електродвигун з планетарним редуктором та обгінною муфтою, напевне, - точно ще не знаю. В цих двигунах трохи кращий ККД та тяга (але менша швидкість). Добрий накат колеса, немає гальмування від двигуна.
Якщо є передача на цеп (або кардан або коробка передач) з двигуна з перемиканням швидкостей (в мене немає) - то ще краще, більший вибір режимів та швидкості.

Різні генератори мають різні параметри. Мої 2 штуки мене не навантажують. Світять - навіть коли ідеш пішки та ведеш велосипед. Звичайно, що світлодіодна фара на Куртису світить краще.

Якщо вам не подобається - користуйтеся ліхтариками. Я 2 шт. маю в сумці (але їх ненадовго вистачить обох).

Це повідомлення відредагував com - 18 Вересня 2015, 10:10
Spin Doctor
Дата 17 Вересня 2015, 22:38
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Sunrise @ нині, у 21:50)
не струм, а ток.

Це одне і те ж, тільки перше рідною, а інше - російською

Шановний com, якщо вже електровелосипед, то навіщо вже тоді динамо для ліхтаря?
Email Poster
com
Дата 17 Вересня 2015, 22:40
Quote Post

Зацікавлений
**

Підозрюю, що тягового акумулятора може не бути - як, наприклад, в мене. А їхати то треба. Або вкрали, розбився при падінні, стоїть на зарядці і так далі.

Там в задньому габариті Куртиса стоїть міні-акумулятор розміром з п'ятак. Світить навіть після зупинки (тільки задній габарит, якщо їхав з включеним генератором). Поки не розрядиться. Час не засікав. Декілька хвилин. Можливо, до 10. Залежить від часу зарядки від генератора.

Це повідомлення відредагував com - 17 Вересня 2015, 22:47
Spin Doctor
Дата 17 Вересня 2015, 22:54
Quote Post

Постійний учасник

А Ви, шановний, знаєте толк в збоченнях.
На такий випадок дістаньте з кишені один з тих двох, яких вам не хватає.

Якщо і їх не хочете доставати - бо динамо не треба заряджати,, її не вкрадуть, бла-бла-бла...
Вона може просто перестати працювати в будь-який момент. Фара перегоріти. Пропасти контакт... Та що завгодно може статися з чим завгодно.

Якщо Ви просто хочете похвалитися, то Вам пряма дорога або в "Колхоз" або в "ZOO-парк".
Email Poster
com
Дата 17 Вересня 2015, 23:00
Quote Post

Зацікавлений
**

Один з двох - такий
user posted image
http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=15239

А другий ще гірший, на таблеточних батарейках, довго не протягне. Живлення 4,5 вольт.

Є ще третій, китайський за 27 гривень з гумовою стрічкою на голову, на 3 пальчикових батарейки. Також можна в сумку кинути. 4,5 вольт.

Це повідомлення відредагував com - 18 Вересня 2015, 9:33
com
Дата 12 Січня 2016, 23:27
Quote Post

Зацікавлений
**

Зламав свій генератор. Так його натиснув рукою, що генератор відламався від кріплення - там пластиковий корпус.
Ніщо під місяцем не вічне....
Може поки що зняти новий з Куртіса?

Це повідомлення відредагував com - 12 Січня 2016, 23:31
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll