РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (16) « Перша ... 13 14 [15] 16  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поїзд Львів-Мукачево, Радикальні зміни
zipper
Дата 30 Серпня 2015, 10:49
Quote Post

Початківець
*

Вчора йіздив, правда без ровера, бачив що переважна більшість з чохлами була, хоча двоэ було і без чохлів і йіх пустили, думаю залежить від настрою провідника і загруженості вагона.
Email PosterUsers Website
Dok62
Дата 30 Серпня 2015, 11:09
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (zipper @ нині, у 11:49)
Вчора йіздив, правда без ровера, бачив що переважна більшість з чохлами була, хоча двоэ було і без чохлів і йіх пустили, думаю залежить від настрою провідника і загруженості вагона.

Дякую за інфу.
Email Poster
concorde
Дата 30 Серпня 2015, 17:15
Quote Post

Постійний учасник

Сьогодні брав квитки на Мукачівку і запитав чи можна із запакованим велосипедом без додаткової оплати. Касир повідомила, що залежить від провідника - тобто вони керуються не правилами, а своїм "можна-не можна". Згідно правил платити не потрібно, якщо вел запакований - треба апелювати до розділу 15, 5 пункт.
vykh
Дата 31 Серпня 2015, 9:05
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

QUOTE (concorde @ вчора, у 18:15)
Сьогодні брав квитки на Мукачівку і запитав чи можна із запакованим велосипедом без додаткової оплати. Касир повідомила, що залежить від провідника - тобто вони керуються не правилами, а своїм "можна-не можна". Згідно правил платити не потрібно, якщо вел запакований - треба апелювати до розділу 15, 5 пункт.

сварився за додоткову оплату з ровером в чехлі.

аргумент провідника "я так вирішив" після фраз прошу надати нормативно правовий акт який підверджує ваші слова + подальші сопри ми будемо вирушвати в судовому порядку - провідник якось приунив, говорити вже не хотів....
Dok62
Дата 31 Серпня 2015, 17:57
Quote Post

Старий волоцюга

Сьогодні ранковою мукачівкою їхав у Воловець. Чохла не брав, але разом з квитком взяв багажну квитанцію аж за 3грн 24коп smile.gif Проканало. Тільки провідник мяко порадив возити ровер у чохлі або пакувати в сміттєві пакети...
Email Poster
kiep
Дата 14 Вересня 2015, 6:37
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Dok62 @ 31 Серпня 2015, 15:57)
взяв багажну квитанцію аж за 3грн 24коп smile.gif Проканало.

ти раніше писав що просто заходиш і їдеш. вони тебе російським телебаченням настрашили?
Email Poster
PlusOdyn
Дата 19 Квітня 2016, 13:18
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Має бути зустріч зі керівниками Львзалізниці і решта.
В четвер, час/місце уточнюється. На скільки зрозумів - 5-й парк.
Мають рішати за веловагони. Наразі рухаються не зовсім правильно як на мене.
Приходьте як маєте конкретні пропозиції, бажано їх між собою узгодити, щоб роверисти не виглядали феєричними довбойобами, як це зазвичай є.
Спробую сьогодні таки вродити концепцію до кінця, шкода кава скінчилася. unsure.gif
Email Poster
bata
Дата 19 Квітня 2016, 16:24
Quote Post

офісний планктон

Та вже шось рішали, нє?

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...203230789693695
Email Poster
Sabrat
Дата 19 Квітня 2016, 20:50
Quote Post

Зацікавлений
**

Як на мене, найкращий і простіший варіант просто зняти декілька лавок для зручного розташування певної кількості роверів чим робити спеціальне кріплення на конкретну обмежену кількість велосипедів.
Dok62
Дата 20 Квітня 2016, 8:30
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Sabrat @ вчора, у 20:50)
Як на мене, найкращий і простіший варіант просто зняти декілька лавок для зручного розташування певної кількості роверів чим робити спеціальне кріплення на конкретну обмежену кількість велосипедів.

+1
Email Poster
PlusOdyn
Дата 20 Квітня 2016, 16:40
Quote Post

От вам концепція, яку наразі пишу, коментуйте її там, в гуглодоку, пропозиції приймаються до 12:00 21.04.2016.
Певні зміни до структури будуть.

Бо на 13:45 , вул. Курмановича 7а здибанка, приходьте й ви, як часом, чи то прикочуйтесь.

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 20 Квітня 2016, 16:40
Email Poster
zipper
Дата 17 Травня 2016, 20:48
Quote Post

Початківець
*

Сьогодні був на вокзалі, питав про веловагон і в касі і в довідковій всі дивились на мене великими круглими очмима, нічо не знають нічо не чули, хоча в експересі якась партія рекламувалась що вже всьо рішено ще десь тиждень чи два назад, ніхто не знає як там справи, може хто їздив мукачівкою?
PlusOdyn
Дата 18 Травня 2016, 12:18
Quote Post

QUOTE (zipper @ вчора, у 21:48)
Сьогодні був на вокзалі, питав про веловагон і в касі і в довідковій всі дивились на мене великими круглими очмима, нічо не знають нічо не чули, хоча в експересі якась партія рекламувалась що вже всьо рішено ще десь тиждень чи два назад, ніхто не знає як там справи, може хто їздив мукачівкою?

Партія УГП зветься.
І відділ туризму ОДА.
І Veliki.ua.
Email Poster
riverscuomo
Дата 18 Травня 2016, 15:14
Quote Post

Зацікавлений
**

їздив Мукачівкою 3 тижні тому в Славське:

1. після питання"про веловагон" касир подивилась на мене покерфейсом.
ні, не чули.

2.було 3 велосипеди. Зайняли місце біля дверей вагону, два байки до купи приставили,третій над ними за сідло на поличку зачепили.

3. назад їхали зі Сколе, сидячих місць не було, стояли з байками в тамбурі.
Email Poster
zipper
Дата 18 Травня 2016, 15:29
Quote Post

Початківець
*

Може той вагон в тій електричці Львів - Мукачево що відправляэться о 9:00 що колись називалась Львів - Лавочне і зупиняэться біля кожного стовпа.

Короче за партію УГП поки не голосуэм ))). Третину сторінки в експерсі себе нарекламували з веловагоном, а ніхто його знайти неможе.

Це повідомлення відредагував zipper - 18 Травня 2016, 15:38
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (16) « Перша ... 13 14 [15] 16  Reply to this topicStart new topicStart Poll