Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Карпатський трамвай. Неділя., Славськ-р.Мізунька-Стрий
Petiok
14 2013, 15:41
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 488

Ще на початку літа ми з Павлом (Erednimras) планували проїхати по долині р.Мізуньки, але злякалися болота і вирішили відкласти на пізніше, коли буде сухіше. От і довідкладалися laugh.gif .
А на на веломаксі gulikov зпропонував в суботу проїхатися по цьому маршруту. В суботу нам з Павлом не виходило поїхати, тому вирішили їхати в неділю. До нас мали приєднатися Lanz і vykh.
Я приїхав раніше на вокзал, взяв квитки. Потім під'їхав vykh. І яке ж було моє здивування, коли до нас підійшов gulikov, який вже в суботу їздив тим маршрутом! Дочекавшись Lanza рушили до електрички. Павло проспав і з нами не поїхав facepalm.png .
Небо було вкрите хмарами, а на горах стояв густий туман. Закупивши в Славську солодкі шняжки, неспішно покотилися в сторону Сколе, до повороту на Нижню Рожанку. Дальше, по гравійній дорозі в стилі грунтової двохсотки з невеликим підйомом доїхали до Верхньої Рожанки, де звернули на лісову дорогу.
user posted image
Завдяки лісовозам дорога була вся в болоті. Спочатку пробували обїжджати, але потім забили і поїхали його місити tease.gif .
user posted image
Не встигло закінчитися болото, як почався підйом на перевал. Трохи їхали, трохи йшли і милувалися осінніми барвами.
user posted imageuser posted image
Дальше поїхали хребтом, поповнили запаси води. Незважаючи на всі прогнози, почався дощ.
user posted image
Потім був кайфовий пологий спуск по траві, з трохи крутішим фінішним відрізком по дорозі. Найсміливіші подолали річку вбрід bb.gif .
user posted image
По дорозі до Сенечева Lanz проколовся.
І тут я бачу пропущений дзвінок від Павла. Виявляється він якимось чином
добрався до Славська і їде по наших слідах shok.gif . Заклеївши камеру, поїхали дальше. В Сенечеві звернули на ліво і поїхали вздовж річки Мізуньки. А дальше почалася нереально мальовнича стежка вздовж вузькоколійки.
Але стежка йшла то з одного боку, то з другого боку колії, то взагалі пробадала, і доводилося йти по шпалах. Колія багато разів перетинала річку, переходити по таких мостиках було досить екстремально str.gif . Дощ не переставав. На одній зі станцій хотіли сісти на дрезину, але мені не вдалося її завести.
user posted image
Отож довелося дальше їхати вздовж вузькоколійки. Навколо була осіння казка.
Так проїхавши 100500 км по вузькоколійці, проклинаючи ті шпали, ми нарешті виїхали на нормальну грунтову дорогу. І тут перестав падати дощ і вийшло сонце. Такої краси я ще не бачив.
Біля водопаду нас догнав Павло.
user posted image
Трохи помившись біля джерела, всі в зборі, поїхали до Стрия. По дорозі ще застали шикарний захід сонця.
трек

Petiok - 14 2013, 15:56
Email Poster
Wertomaniak
14 2013, 16:02
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Все таки добре що я не їхав. Екстремали ви. Молодці. я б ьам га ригіді поламався smile.gif Гарний звіт!
Email PosterUsers Website
ShBr2k
14 2013, 16:04
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Афигеть, красота... ))
Petiok
14 2013, 16:16
Quote Post

Постійний учасник

: 488

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 16:02)
Все таки добре що я не їхав. Екстремали ви. Молодці. я б ьам га ригіді поламався smile.gif Гарний звіт!

Ахаха, ми тебе згадували, коли по шпалах їхали laugh.gif
Email Poster
Lanz
14 2013, 17:21
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Багато слів від мене:
xxx

Про маршрут вздовж вузькоколійки я вже встиг начитатись звітів, надивитись фотографій та наслухатись вражень. Але в цьому році якось і компанії не було, і все щось не виходило, думав вже перенести на 2014 рік, тим більше що сезон 2013 для себе вважав вже закритим. Ага laugh.gif
Хороший прогноз погоди, хороший маршрут і хороша компанія гарантували поїздку, яка запам’ятається надовго, так власне і вийшло. Тільки деякі прогнози підвели wacko.gif .
В Славськ приїхали мукачівкою, одразу ж на пероні порозсовував по кишеням таблетки і гелі, приготувався і добрав хлопців біля магазину. Там же і зустріли ShBr2k, пару хвилин розмов і вже їдемо в сторону Рожанки. Повітря свіже, темп бадьорий, пульсометр верещить… facepalm.png Дорога в Славському і до Рожанки розбита в хлам, а ще років з 5 був такий собі асфальт. Через 5-6 км зробили мінімальний привал, хто чим перекусили і поїхали далі. Збавляю темп щоб не заганятись від самого початку. Навкруги краса, гори в тумані і вирубані схили. Рожанки проїхали швидко і звернули на лісовозку що веде на перевал. Віталік попереджав що на нас чекають пару кілометрів карпатських говен і він в цьому виявився правий. Спочатку намагався їхати обережно, потім вже зрозумів що нема чого втрачати і відривався по болоту. Переїжджаєм вбрід річечку і торчок до перевалу, Петьок виїжджає своїм ходом, ми спішуємось і пхнемо вгору. Нагорі хатина із озерцем, а пейзажі все красивіші. Таке враження що попав у казку. Спуски-підйоми стежками і лісами вибираємось на хребет. По дорозі находжу трохи грибів, шкода, але до Львова від них нічого не лишиться. На межі областей вирішуємо яким напрямком нам їхати і повертаємо направо на Сенечів, куди веде приємна лісова дорога, котра місцями переходить в сінглтрек. Спуск у село шикарний. Швидкісний, без колій та інших неприємностей. Їдеться дуже кайфово. У селі робим зупинку набрати води і поїсти яблук. Погода починає псуватись і з неба несеться мряка. Далі знову шикарнейший спуск травою та укатаною стежкою. Петьок на підвісі мчить попереду, за ним gulikov, vykh і я. Дистанцію тримав невеличку і от на спуску vykh різко гальмує, я беру вправо і…під переднім колесом хрустить брама до загону tongue.gif . Рівновагу втримав, із колесом все добре, майно функціонує) Спуск веде аж до річки, котру треба переїжджати убрід. Далі мчимо вниз болотом повз смереки і моє заднє колесо починає шипіти…Знімаю латаю дірку, витягую кусок дроту із покришки і коли вже накачував колесо виявився другий прокол. Все заново. Час йде, розмовляєм із Тарасом і Віталіком на роверові теми і жартуємо що Петьок вже під Моршином. Нарешті колесо встановлено, і спуск продовжується. Ловлю себе на думці що зараз не в Карпатах, а десь у районі Поляни або Лопушної. Така сама ґрунтовка і смереки по бокам. В Сенечеві звертаємо до вузькоколійки і несемось вниз пару кілометрів просто по крупному камінню. Хочу плюшеву вилку і взагалі здалось би підвіс для такого rolleyes.gif . Починається зкидання висоти, їхати легше, пульс стає адекватнішим, а краєвиди все гарнішими. Дорога проходить в долині річки між горами по дуже диким місцям. Перші кілометри ще трапляються люди, а потім починаються іржаві рельси і стає дедалі дикіше. Їхати доводиться по вузесенькій стежечці між шпалами і кущами, часами приходиться спішуватись і йти по самим шпалам. Біля першого мосту і джерела знову робимо зупинку і нас накриває дощик. Радію що взяв із собою дощовика. Чим далі їдемо тим більше дощ і красивіша природа. Починаються траплятись мости через річку, через котрі ссикотно і незручно переходити із велосипедом, шпали мокрі, пластикова підошва на них ковзає, летіти у киплячу річку високо str.gif . Проїжджаємо через станції вузькоколійки, болота стає все більше і все частіше доводиться переходити із однієї сторони колії на іншу. Дуже кайфово летіти по сінглтреку біля колії, колеса заносить, вискакуєш то на шпали, то на ожину. Але не впав ні разу sleep.gif
За станцією Дубовий Кут залізниця йде вліво, а ми продовжуємо їхати ґрунтовкою. Мокро і холодно, але вкручування ще поки зігріває. По дорозі ще злякали трьох коней які паслися. Через якийсь час дощ перестає, а з-за гір виглядає сонце. І тут наступає розуміння що поїздка була недарма. Пару фоток і несемось далі. За кілька кілометрів мене спіткає чудовий сюрприз - стокові механічні гальма Тектро, котрі я матюкав усю дорогу взагалі відмовляють на спуску перед річкою prankster2.gif w00t.png . Гальмую ніфіга-не-контрольованим заносом на втіху спостерігаючим, форсую річку вбрід і на іншому березі намагаюсь хоч якось відлаштувати їх. Фігово але якось вдається. Доїхали до джерела і водоспадів, хлопці пішли фотографувати, а я знову зайнявся гальмами. Тут же нас наздогнав Павло. Так ми і докотились до Нового Мізуня, у котрому нарешті побачили той самий карпатський трамвайчик і виїхали на асфальт. На асфальті почали гнати 28-33 км і так вже фігачили до Стрия із зупинками. Хоч їхали і швидко, але мокрий одяг і взуття давали своє, в думках були тільки гаряча ванна і сухі шкарпетки. В Стрию гарячий чай, фастфуд і ТЕПЛА трускавецька електричка додому. Вранці крепатура, конструкція із болота у формі велосипеда і усвідомлення вчиненого. Сезон для себе вважаю успішно і цікаво закритим. Дякую всім за компанію, сподіваюсь на слідучий рік ще не одну таку поїздку організуємо.

Від порогу до порогу 124.7 км, середня 17,8 і максимальна 46,4 км/год.
Часу в сідлі 07:00:19
Середній пульс: 151, максимальний 190, калорій 6024.
Email Poster
E-one
14 2013, 17:46
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Мда... Всі, хто поїхав на ці вихідні в Карпати кантрійними маршрутами - однозначно залишився у виграші. Всім решта сочувствую. Гризіть лікті і катайтесь в Свірж через Бібрку по генштабівці

тролл-смайл
user posted image

user posted image

E-one - 14 2013, 17:51
Email Poster
ShBr2k
14 2013, 20:46
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Угу, осень в этом сезоне как-то особено полна красок... ))
mp3shyn
14 2013, 22:53
Quote Post

Початківець
*

: 94

Дуже класний звіт good.gif , фото афігенні...
Email Poster
Lanz
14 2013, 22:55
Quote Post

Постійний учасник

E-one, а ви де катали?
Email Poster
Lanz
14 2013, 22:56
Quote Post

Постійний учасник

Віталік, так як пп в тебе заблокована, то напишу в тему - скинь будь-ласка і свої фото куди-небудь архівом.
Email Poster
Skailer13
14 2013, 23:30
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv.Стрийська
: 126

Цікаві звіти і фото казкові
Email Poster
E-one
14 2013, 23:55
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (Lanz @ вчора, у 23:55)
E-one, а ви де катали?

В околицях Воловця wink.gif
Email Poster
gulikov
19 2013, 17:49
Quote Post

Початківець
*

: 32

Добавив і свої фото Карпатського трамваю
Email Poster
Lanz
19 2013, 22:13
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (gulikov @ нині, у 18:49)
Добавив і свої фото Карпатського трамваю

А скачати звідти можна? Походу тільки для перегляду права.
Email Poster
vykh
07 2014, 19:57
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

: 503

більш мальовничий варіант. правда ровер пхати теж треба більше)

якраз ідеально встигнути с Стрий на трускавецьку

vykh - 07 2014, 19:58
Email PosterUsers Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll