РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Crank Bros - Candy C - ремонтопридатні чи ні?, заклинила, зараза..
Mc
Дата 19 Липня 2012, 10:01
Quote Post

Постійний учасник

Вчора заклинила мені одна педаль - зразу і не зрозумів, бо сидів за бусом на спуску 70+ км/год, а кілометрів за 5 почув, що пищить педаль ліва - виявилося заклинила (таке враження, що підшипник полетів) - не прокручується платформа і пружина для встьобування шипів, вірніше прокручується, але з сильним зусиллям (звідки і писк з'являється). питання таке - це можна поремонтувати чи вже з кінцями?
Email PosterUsers Website
vchaban
Дата 19 Липня 2012, 11:07
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Не до кінця зрозумів що конкретно сталося... але за 3 роки катання в кренках нічого подібного не ставалося...
Varvar
Дата 19 Липня 2012, 19:21
Quote Post

Постійний учасник

У мене теж такої проблеми не було, були проблеми з пружинами - одна поламалась десь через 2,5 тис.км, друга десь на тисячу пізніше.
Думаю, що ремонтопридатні, питання тільки у ціні, вроді навіть в Україні на форумі бачив продають ремкомплекти, не пам"ятаю чи там в комплекті підшипник є, але можливо окремо підшипник-аналог можна купити у Львові, якщо звичайно проблема у ньому.
Розбери педаль, подивитись що там і як, може сама розбірка/збірка/змазка вирішить питання smile.gif
vchaban
Дата 19 Липня 2012, 21:11
Quote Post

vchaban.blogspot.com

На ГАЛПРОМі підшипників до кольору до вибору, з тим проблеми не мало би бути
E-one
Дата 19 Липня 2012, 22:37
Quote Post

троль ще той

Ремонтопригодне! (або подивись відповідний ребілд-кід для твої педалей) Регулярно раз в сезон вбиваю підшипники в Кренках (Нікалаїч робить це 3 рази в сезон). В моєму випадку були EggBeater-и, полетів голковий підшипник і так само клинила.
Email Poster
Mc
Дата 20 Липня 2012, 8:39
Quote Post

Постійний учасник

vchaban, сама платформа крутиться навколо осі тугувато, а пружина взагалі йде з писком і дуже туго. поки переставлю з Трека педалі - вони в мене теж вже досить довго і без проблем..

Varvar - пружина ціла, візуально педаль в нормі - то явно підшипник..

E-one, о, дякую. а що з того ребілд-кіта треба? якщо тільки підшипник, то, може, є сенс його окремо купити?

вчора думав в Спліті знайти майстерню, але щось сумно тут з ними, тому по приїзду додому буду розбирати.
ЧД_
Дата 20 Липня 2012, 8:46
Quote Post

sprzedawca materacow

У меня другая модель и подшипник дюймовой размерности, его сложно найти в свободной продаже. laugh.gif
Varvar
Дата 20 Липня 2012, 17:01
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Mc @ нині, у 09:39)
Varvar - пружина ціла, візуально педаль в нормі - то явно підшипник..

Про пружину то я більше на тему характерних проблем цих педальок.
Що значить візуально в нормі ? Розібрати і подивитись, заодно підшипник "пощупати".
Такий ребілд кіт, на який вказав Іван, пару разів траплявся у продажі на іншому форумі, вроді вигідніше, ніж з чейну.
Десь до середини минулого року час від часу на педальки цього класу/серії були неслабі розпродажі на чейні, приблизно до 20 євро можна було купити нові з шипами. Відповідно не було змісту особливо бавитись з їх ремонтом, зараз поки такого нема. З іншої сторони, якщо, наприклад, наближається час зміни шипів, то може буде вигідніше замість ребілд кіт+шипи, купити нові педалі. Взагалі я прийшов до висновку, що нижні моделі кренків, незважаючи на свою дешевизну (особливо дешевими були десь 2 роки тому), насправді досить дорого обходяться через різного роду поломки, відповідно ремонт і т.д. виводить на зовсім іншу ціну цих педальок. З "верхніми" моделями ніби краща ситуація.
Mc
Дата 20 Липня 2012, 23:56
Quote Post

Постійний учасник

"візуально в нормі" - буквально то і значить, розбирати і дивитися в середину поки не маю як - буду вдома, тоді займуся.
шипи в мене вже третій сезон, але (тьфу-тьфу) поки ніц їм не є - працюють нормально - на всякий випадок замовив ще одні. якщо не зремонтуються, то перекручу такі самі з Трека, а туди візьму щось по розпродажах на чейні або на сусідньому форумі, там подібні в продажі..
SUPERUNKNOWN
Дата 21 Липня 2012, 19:39
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

мои наблюдения говорят что кренки прошлых годов были надежней чем то что они штампуют с 2011 года smile.gif . к моим эггбитерам С ( это самые низкие эггбитеры) которые проехали уже тысяч 10 так же как и к аналогичным педалям шибуртука (боюсь даже представить сколько они у него проехали за ~4года) нет ни каких притензий вообще.....ттт
SPike_666
Дата 02 Вересня 2012, 0:04
Quote Post

Постійний учасник

хто що може сказати про такі педалі - http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=50028?
В педалях не розбираюся. Хочеться щось на пром підшипниках (вони ж на пром підшипниках?), бо вже замахався в своїх кастомних спешівських шарики збирати...та й скриплять вони вже...як варіант - змінити вісь старих, але сумніваюся, що знайду потрібну...

а ДМРів колір подобається))
PlusOdyn
Дата 02 Вересня 2012, 0:13
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (SPike_666 @ нині, у 01:04)
хто що може сказати про такі педалі - http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=50028?
В педалях не розбираюся. Хочеться щось на пром підшипниках (вони ж на пром підшипниках?), бо вже замахався в своїх кастомних спешівських шарики збирати...та й скриплять вони вже...як варіант - змінити вісь старих, але сумніваюся, що знайду потрібну...

а ДМРів колір подобається))

Буш і на них кульки збирати.
Але тут наче є масльонка (думаю на вентиль Маєвського схожа), тому розбирати задля змазування не треба буде.

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 02 Вересня 2012, 0:18
Email Poster
SPike_666
Дата 02 Вересня 2012, 0:47
Quote Post

Постійний учасник

а як же "Runs on precision ground loose ball bearings"?

upd: таки шарики

Це повідомлення відредагував SPike_666 - 02 Вересня 2012, 1:00
PlusOdyn
Дата 02 Вересня 2012, 1:10
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (SPike_666 @ нині, у 01:47)
а як же "Runs on precision ground loose ball bearings"?

В цьому й справа. biggrin.gif
Насипні кулькові підшипники, наскільки я можу це перекласти.
Тобто: Обертається на точно пришліфованих насипних кулькових підшипниках.

Хоча завтра спробую в носіїв розізнати. Вже не треба, GT підказав ще одне значення слова GROUND.

апдейт:
QUOTE (SPike_666 @ нині, у 01:47)

upd: таки шарики

Вы мне не доверяете?
user posted image

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 02 Вересня 2012, 1:18
Email Poster
SPike_666
Дата 02 Вересня 2012, 8:17
Quote Post

Постійний учасник

Перевіряю, бо педальки дуже сподобалися)

цікаво чи можна було б в такі педальки всунути проми і щоб воно нормально функціонувало.
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll