Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 29'' вілсет самосбор, На чому збирати?
Lanz
   22 2015, 22:45
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Отже потроху починаю вже моніторити інтернет на предмет вигідних пропозицій і виникли питання по вілсету для нового велосипеду. Хочу кастомний, лайтовий і міцний (вже взаємовиключно?) вілсет для кантрійного катання. Безкамерка само собою.

Вага 80-85 кг. Техніка катання неочінь, ловлю коріння, каміння, ями, гоцаю по сходам і бордюрам. Болото також не рідкість, часом і від керхера втулкам перепасти може.

Специфікація наступна:
1. Втулки щось між DT240/Hope 2 Evo/Trailmech. Ось, 32 дірки, 6 болтів.
DT240 - начитався відгуків, ніби проблем бути особливо не має бути. 176 грам передня, 230 задня.

Hope 2 Evo - красиві, голосні, ніби як невбиваємі і розповсюджені. 181 грам передня (15 ось), 306 задня.

Trailmech - 6 градусів вільного ходу, український виробник і ваще цікаво. 145 грам передня, 280 задня.

2. Обода - ZTR.
Якби я був маленький і легкий - взяв би ZTR Crest і не думав би. Але зі всіх сторін мені говорять про їх пластиліновість за рахунок лайтовості, гемор із зборкою і обмеження ваги до 85 кг. Реально у моєму випадку на таких їздити чи після кожних 50 км треба було б рівняти?

380 грам на ободі.

Як альтернатива - міцніші і важчі майже на сотню грам - ZTR Arch Ex. Ну ніби як проблем не мало би виникнути в принципі. 460 грам один обід.

Шо брати? Який досвід у кого?

3. Спиці - хз взагалі. Що по розміру, що по виробникам. Порадьте щось із власного досвіду.

4. Ніпеля спиць так само хз. Хотілося якісь красиві червоні biggrin.gif Знайомий відраджує від тієї затії, з причини "червоні ніпеля=люмінь. Люмінєві ніпеля - гемор із натяжкою спиць". Має рацію?

5. Стрічка, герметик, ніпеля, гума - то вже по ситуації.

Порадьте щось rolleyes.gif
Email Poster
Lanz
23 2015, 21:47
Quote Post

Постійний учасник

Попали сьогодні в руки ось такі обода - DT Swiss XR 331 http://www.dtswiss.com/Components/Rims-MTB/XR-331. Подвійні, 385 грам на одному ободі. Схоже що Крестам є серйозна альтернатива biggrin.gif
Email Poster
Stevens
23 2015, 23:35
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

QUOTE (Lanz @ нині, у 21:47)
Попали сьогодні в руки ось такі обода - DT Swiss XR 331 http://www.dtswiss.com/Components/Rims-MTB/XR-331. Подвійні, 385 грам на одному ободі. Схоже що Крестам є серйозна альтернатива biggrin.gif

DT- пластилін
Email PosterUsers Website
Stevens
24 2015, 0:13
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

На правах імхи:

Колеса мають бути робочі і ремонтопридатні, тобто J- подібні шпиці, обода з нормальною к-стю шпиць і втулки з стандартними промами. Укатав проми- поміняв на колінці. Виламав шпицю- поміяв на колінці. Склав обод- в магаз за новим (ободом, а не колесом) Мавікам і прочім прівєт

Обода:
Для мене крест- ідеальний обод. За рік не вдалося укатати. Ні 26", ні 29" Маленькі вісімки в межах міліметра, звичайно, були, але це швидше за все наслідки шпицьовки "на воко", без тензометра. В мене колеса витримують все що дозволяє скіл. Єдиний мінус крестів- їхня попсовість.

Шпиці:
Пофік, аби з нержавійки. Прості срібні 2.0 а-ля sapim leader будуть норм.
звичайно, можна заморочитись, на якісь крруті батовані sapim race, dt competition, dt champion, або взагалі dt revolution чи sapim laser (2.0- 1.5- 2.0). Але чи вплинуть ці надцять грам на швидкість? Не дуже.

Втулки:

Норе- тупо вічні. Я за 12к км задню про2ево не укатав. Купував б.у невідомо скільки до мене катана. Коли розібрав колесо- крутилась ІДЕАЛЬНО гладко. Продав як "льогке биу, жесті нівіділа" Міняв на ідентичну, бо не підходила по кольору до ннового байка.
Проми НЕ стандартні

Кріскінг- невкурсі

Шімана- сасай

Дт 240с- купа пантів з рачетом в 20(!!!!!!111) градусів "з коробки" Купувати стар рачет (36 зацепів, 10град вільного ходу) ще за 100$ при вартості пари втулок +- 500е якось не тойво.
Проми стандартні

Трейлмех- взяв парочку, але ще не тестив. Чому вирішив спробувати- 6град вільного ходу взаді, стандартні проми в обох, Український виробник, і взагалі, щось нове. Буду збирати на крестах 29" вілсет на осях і самособою, безкамерно. (Про безкамерку можна поговорити окремо.)
5 років гарантії, стандартні проми (обіцяють якісні японські, будєм пасматрєть).

xxx
user posted image

Ніпеля:

Люміньові- кольрьові- лайтові- стільні- модні- маладьожні то, звичайно, круто. Але вони прикопають до шпиць, і прикипають так що одному таваріщю недавно довелось пройтись кусачкапи по його sapim laser по надцять грн за штуку. З 32штук 8 викинули. Можна зекономини десь 50грам на вілсеті, але заробити купу гемору.

П.с. Хто асіліл- молодець biggrin.gif

Email PosterUsers Website
Lanz
24 2015, 8:14
Quote Post

Постійний учасник

Шикарно, саме це і цікавило drinks.gif clapping.gif
Email Poster
kiep
24 2015, 8:17
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

да да, хоть дорогие колёса сами едут, лучше вариант попроще собрать. а то с крутыми гемор может быть. во франции если хочешь сервиснуть колесо mavic, то надо его выслать на завод производитель. а в других странах только в авторизированных сервисах, которых в украине нет. если у меня получится купить спицы mavic, то отпишу. вообще сейчас некоторые крутые модели втулок отличаются тем, что имеют части анодированные. я себе поставил novatec, после н тысяч км с прицепом крутится как маселко.
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll