Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ночная покатайка, но уже с мясом
POT_up
24 2007, 6:11
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 246

Я так вирубився, що не чув ні будильника, ні того,як хтось намагався мене розбудити unsure.gif , вибачайте
techfan
24 2007, 11:32
Quote Post

: Рівне
: 21

Мені байдуже скількилюдей сьогодні приїде, але я буду біля Шеви. Тільки вибирайте час (12pm or 3am) - до 10pm дайте знанти. bye.

regards, techfan

techfan - 24 2007, 14:24
techfan
   24 2007, 22:26
Quote Post

Оскільки ніхто не відгукується, нічне катання замінюється (в мене особисто) на вранішнє (катання до медику та пірнання в крижаний басейн і на роботу :-) ). На протязі 30хв можу передумати......
alex
25 2007, 9:57
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

нічний виліт не відбувся в звязку з приступом глибокої сонливості в учасників, треба більше кави пити перед сном laugh.gif
techfan
25 2007, 10:25
Quote Post

Взагалі то менше, щоб сон був регулярний. А то в мене із-за кави до п'ятої не спиться, а потім на роботі приходиться відсипатися )))

btw, перший раз сьогодні катався після 1-ої - КЛАС!! немає ні машин, ні ірраціональних пішоходів (бабок, п'яних дедок, обкурених малолєток,...) які пригають під колесо, коли ти даєш їм можливість спокійно відійти в бік ))))
alex
25 2007, 11:23
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

QUOTE (techfan @ нині, у 11:25)
btw, перший раз сьогодні катався після 1-ої - КЛАС!! немає ні машин, ні ірраціональних пішоходів (бабок, п'яних дедок, обкурених малолєток,...) які пригають під колесо, коли ти даєш їм можливість спокійно відійти в бік ))))

в 1ій ще трапляються індивіди які не доповзли додому, а от в 3ій і їх вже нема, крім того зустрічати світанок також дуже класно
techfan
25 2007, 11:25
Quote Post

надіюсь як мога найближчим майбутнім це побачити )))
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll