Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (10) «  ... 8 9 [10]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Флеш-моб "Нічне катання на велосипеді по Львову"
romakvadrat
13 2014, 5:44
Quote Post

той, шо в квадраті

: Lviv
: 582

Якби організовував цю штуку хтось з наших старожилів - можна б було спокійно їхати. А так - побачивши з фото, що було на так званому рейді проти бидла туди потрапити ні найменшого бажання не було.
Цікаво, хто з форуможителів там був?
Email Poster
DimaZ
13 2014, 9:25
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 94

що ви розкудахтались як старі пердуни. Ви ще їм білу лінію намалюйте і заставте по ній ходити. Нехай діти подуріють, головне щоб не матюкались в церкві biggrin.gif
Email Poster
PlusOdyn
13 2014, 11:16
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (concorde @ нині, у 01:31)
Это был мой первый и последний раз

Лол, ну разнепідовклас. laugh.gif
Email Poster
concorde
13 2014, 11:29
Quote Post

Постійний учасник

: 250

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 11:16)
разнепідовклас

Можно расшифровать? huh.gif
Email PosterUsers Website
kityra
13 2014, 14:57
Quote Post

: 2

Вчора перший раз я проїхався групою по нічному Львову, враження негативні. Як можна їхати такою великою групою без супроводження спецмашин. Я просто уявляю машину яка на повній швидкості влітає в цей натовп ЖЕСТЬ. Велосепедисти які були в цій групі вживали алкоголь, ніхто недотримувався ніякої елементарної безпеки руху.Люди таке враження що Ви своє життя не проживаєте з радістю, а тупо прожигаете.
Email Poster
PlusOdyn
13 2014, 15:01
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (kityra @ нині, у 15:57)
Вчора перший раз я проїхався групою по нічному Львову, враження негативні. Як можна їхати такою великою групою без супроводження спецмашин. Я просто уявляю машину яка на повній швидкості влітає в цей натовп ЖЕСТЬ. Велосепедисти які були в цій групі вживали алкоголь, ніхто недотримувався ніякої елементарної безпеки руху.Люди таке враження що Ви своє життя не проживаєте з радістю, а тупо прожигаете.

Що згорит то не зогние. prankster2.gif
Email Poster
ЧД_
14 2015, 10:48
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Тю, на Пасху пройшовся по Центру. Миж домиков де куча народу. пье, жере, гуляе. Народ на роверах не то шо ездит. а просто гоняе. Звертаюсь до Вас хлопчики на двух ДХ велах и роверыста на жовтоблакитному ровери на вибрейках: Для Вас же пид...ов шановный пан Шмид поручь велодорижку збудував.
Но дали я ще побачив хлопчика с дивчинкой на борту на скутере. Пидишов до беркута, чи хто воны зара таки. Пытаю, какого мужского полового органа тут стоите. Мычат шось в ответ и съе...ли. Европа, чё. laugh.gif
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (10) «  ... 8 9 [10]  Reply to this topicStart new topicStart Poll