Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topic

> Критий Ровер 2014, 29-30.03.2014
Dok62
10 2014, 13:50
Quote Post

Старий волоцюга

:
: 3100

user posted image

Cobble Stone Runners та Lviv Bicycle Club за підтримки Федерації велосипедного спорту Львівської області та Inglorious Bikers (Краків, Польща) раді повідомити про проведення четвертого щорічного змагання «Критий Ровер».

Реєстраційний внесок складає 120 грн

PЕЄСТРАЦІЯ
РОЗКЛАД
Хто, що і навіщо
Правила на треку
FACEBOOK

У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні, ми вимушені зупинити підготовку до Критого Ровера 2014. Попередньо подія переноситься на осінь цього року. Сподіваємося, до того часу ситуацію в країні буде врегульовано. Нову дату проведення Критого Ровера 2014 буде заздалегідь повідомлено.
Email Poster
Dok62
10 2014, 14:23
Quote Post

Старий волоцюга

:

user posted image
Email Poster
Elephant
01 2014, 12:19
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 779

Dok62
04 2014, 15:43
Quote Post

Старий волоцюга

:

Яка буде вартість прокату фікса?
Email Poster
A.V
04 2014, 23:18
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні, ми вимушені зупинити підготовку до Критого Ровера 2014. Попередньо подія переноситься на осінь цього року. Сподіваємося, до того часу ситуацію в країні буде врегульовано. Нову дату проведення Критого Ровера 2014 буде заздалегідь повідомлено.

user posted image

Users Website
Dok62
05 2014, 9:04
Quote Post

Старий волоцюга

:

А в чому проблема?
Email Poster
imAginary
05 2014, 10:18
Quote Post

Постійний учасник

: Новояворівськ
: 497

у зв*язку з ситуацією, яка склалася в Україні, усі офіційні змагання переносяться...
Email Poster
Dok62
05 2014, 10:29
Quote Post

Старий волоцюга

:

Не бачу проблеми в тому щоб любителі покататись на чудовому Львівському треку зібрались і покатались. Що не приїдуть наші друзі з Московії? Ну то й що?
Email Poster
Velomax
05 2014, 13:55
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Это к новому министру спорта вопросы.
Users Website
Dok62
05 2014, 13:56
Quote Post

Старий волоцюга

:

QUOTE (Velomax @ нині, у 13:55)
Это к новому министру спорта вопросы.

Я вже зрозумів... facepalm.png
Email Poster
=Nowl=
05 2014, 15:55
Quote Post

: Київ
: 15

То це розпорядження міністерства? ((( А я не могла зрозуміти, чому відмінили, бо Львів звідси здається такою собі safe haven.

вже маю квитки до Львову, ще й дітей частина напросилася, найменша навіть хотіла на трек подивитися, а то й проїхати, як буде можливість. Зі Львову не брала, тепер думаю, чи здавати зовсім, чи таки приїхати на день з шосером просто покататися.
Email Poster
Velomax
05 2014, 17:58
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Полагаю, что вам никто не откажет в плане просто покататься по треку. Свяжитесь с организаторами "Ровера" - они подскажут, к кому обратиться.
И вообще - раз уж в этот день все собирались на мероприятие, то почему бы не собраться и просто не покататься по треку?
Users Website
Krasow
05 2014, 19:10
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Галицький район
: 400

QUOTE (Velomax @ нині, у 15:58)
Полагаю, что вам никто не откажет в плане просто покататься по треку. Свяжитесь с организаторами "Ровера" - они подскажут, к кому обратиться.
И вообще - раз уж в этот день все собирались на мероприятие, то почему бы не собраться и просто не покататься по треку?

отличное предложение, я за )
Yosyf
05 2014, 22:05
Quote Post

ветеран

: 1332

QUOTE (imAginary @ нині, у 10:18)
у зв*язку з ситуацією, яка склалася в Україні, усі офіційні змагання переносяться...

"Критий ровер" - це ж неофіційні змагання, а типу громадські, приватні, громадська ініціатива. Хіба їх може міністерство забороняти? Хіба міністерство культури забороняє виступи співаків чи ансамблів? Он міністерство оборони не забороняє чужинецьким солдатам розгулювати зі зброєю по Криму і блокувати військові об"єкти...
Email Poster
Ром
05 2014, 23:02
Quote Post

Велофанат

: 1649

Не думаю , чи доцільно відміняти , хіба є якісь вагомі неозвучені причини ( проблеми з безпекою , добиранням , неможливістю прибуття багатьох учасників ..). У Львові проблеми з безпекою мені не відомі .Навпаки , з нічними сумісними патрулюваннями (помагають і велосипедисти) навіть зменшилася злочинність .
А таке короткочасне міроприємство на обороноздатність країни не вплине , навпаки , я би порівняв з невеличкою міжнародною мирною конференцією , яка об"єднує людей цілої України ( і не тільки).
Для прикладу С. Вакарчук для об"єднання закинув музику ,зустрічається з молоддю по всій країні , майже не спить , чув його з Донецька .
Єдина країна - единая страна .
Це вього лише моє бачення .
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic