РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Продовження непростої еволюції простої рами Kona
Velo_nub
Дата 19 Жовтня 2014, 14:36
Quote Post

Початківець
*

Всю передісторію цієї рами можете прочитати ось тут:
Еволюція рами Kona, 2007-2013

Тексту трохи буде, для мене збирання велосипеда то щось нове, тому хочеться все детально описати wink.gif

Почалось все з мого першого велосипеда Ocean NaviMAXX FX100
user posted image

Тут і додавати нічого не треба, я думаю тут всі одностайно скажуть "Ашан-байк")
Але попри те, покищо 2500+ км накатано на ньому і дальше їде)

Та мова не про нього.
Знайомий заядлий велосипедист(в народі він же Wertomaniak, він же Микола, або просто Коля) вже давно знав, що я хочу скласти собі ровер, але коштів на то не мав. І от, під кінець вересня він мені каже:"Є рама алюмінієва. Можеш взяти собі, її і так будуть здавати на брухт". Ну і як не взяти?
Я звісно думав, що там не все гаразд з нею, тому коли побачив її в Actionbike трохи офігів - ніколи ще не бачив щоб відлетів кусок рами біля підсиділа. Але продавець зразу мені сказав: "Тільки ти знай, що на ній їздив дуже крутий чувак" cool.gif
user posted image
user posted image
user posted image

На фотографіях добре видно що саме відлетіло, також можна помітити що там вже варилось)
До речі, коли ніс раму з магазину додому тоже був в шоці - дуже легенька. Для мене, як для того хто фактично весь час катався лише на залізній рамі, така легкість реально здивувала. Поважив раму - на СРСР-ських вагах було близько 2250 гр, ну але там +-250 гр., так як вага неточна.
На останній фотографії видно підсиділ - то типу додаток до рами. Правда при детальнішому огляді я виявив, що він "не дуже" рівний, тому ця деталь під заміну(хіба що дійсно попробую випрямити, але не знаю чи з того щось вийде)

Після цього почались пошуки майстра, що зміг би зварити алюмінієву раму. Знайшов хорошого в районі привозкального, вулиця Затишна. В обід заніс. Вечором заїхав забрав. Загалом ціна 10 грн. за см(можливо можна було знайти і подешевше, але мені розходилось не стільки в ціні, скільки в якості зварки)+ я попросив його щоб було дійсно якісно, то він казав, що треба буде підчистити, підготувати. Загалом зійшлись на 170 грн - не мало, не дорого, так як рама сама нічого не вартувала. Потім ще раз ходив до нього ж таки - не помітив мікротріщинки, які пішли біля перемички. Ще +50 грн за роботу.
Ну, сказати чи супер зроблено чи ні не берусь - я в тому ділі не знаток. Покищо лишив раму на місяць, щоб алюміній зістарівся і зміцнів, потім трохи підчухаю і подумаю, що далі робити.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Тепер стало питання чим закрити ці некрасиві шви. Спочатку звісно ж приходить на думку перефарбувати порошковою фарбою. Але після коротких роздумів зрозумів, що мені це не по коштах. Дальше - фарбувати з балончика. Вроді і не дорого, але щоб вийти на рівень з порошковою фарбою треба напевно з 10 слоїв нанести + вона все одно буде нестійка, десь шарпнув - вже здерлась. Тому було вибрано найколхозніше/дієвіше/дешевше/практичніше рішення - закрити ці ділянки червоною ізолентою. На Епіцентрі купив останню червону, прирівнявши колір, з кольором рами - практично ідентичні.

Знаю, що то реально колхозно, ніхто так не робить, але рішення іншого не бачу - їздити з такими швами від зварки неохота, так що краще хоч щось, аніж нічого.
Зате ровер точно буде виділятись, напевно нівкого не буде стільки ізоленти на рамі.

Ось так і продовжується еволюція рами, яка вже чимало повидала і ще чимало повидає, так як, якщо мені вдасться зібрати те що я хочу, то наступний сезон буде багатий на поїздки=)
Наразі все, ровер збираюсь зібрати на наступний сезон, помалу буду закуплятись деталями і викладати все в коментарях.
Якщо бажаєте щось спитати - гоу в коменти.

P.S. Якщо хтось має якісь старі деталі, нехай покоцані, головне працюючі, і має змогу віддати за "пляшку пива і пачку анчоусів" - буду радий. Цікавлять любі деталі, потрібно фактично все, а вже піде на ту раму чи ні - то вже буду дивитись. Так як сам студент, лише вступив в універ, то основний дохід - стипендія, якої і так небагато, і на власні потреби треба, а решту буду давати на ровер.
Email Poster
Oleg132
Дата 19 Жовтня 2014, 17:39
Quote Post

Ветеран

Пацан, зірви ізоленту. Не позор рами.
demon
Дата 19 Жовтня 2014, 18:22
Quote Post

Membёr

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 14:36)

Після цього почались пошуки майстра, що зміг би зварити алюмінієву раму. Знайшов хорошого в районі привозкального, вулиця Затишна.

а майстер, точно "хороший"?
am.ok
Дата 19 Жовтня 2014, 18:47
Quote Post

Зацікавлений
**

Ну фіг його знає... Я все розумію: немає грошей, інші трабли, але це вже явний перебір...

Це повідомлення відредагував am.ok - 19 Жовтня 2014, 18:48
Zenyk
Дата 19 Жовтня 2014, 19:44
Quote Post

Зацікавлений
**

Не знаю що там знизу було, но зверху травма не смертельна - можна їздити, головне щоб підсиділка щільно без люфтів заходила, ну і з запасом.
Точно підбирати колір і колхозити ізолентою не обов'язково, там можна сотворити щось білою фарбою, як в районі рульової. Все що потрібно це балон білої фарби, рулон малярного скотчу і газета. Місце зварки зачистити, це в любому випадку.
П.С. А порошкова фарба крупним планом виглядає страшно - ну його нафіг, автоемаль таки краще... но дорожче laugh.gif
Email Poster
Wertomaniak
Дата 19 Жовтня 2014, 20:37
Quote Post

Человек-руина

facepalm.png
Email PosterUsers Website
Oleg132
Дата 19 Жовтня 2014, 20:50
Quote Post

Ветеран

ніяк не можу зрозуміти, для чого служить передній ротор на велосипеді
Ocean NaviMAXX FX100
?
PlusOdyn
Дата 19 Жовтня 2014, 21:27
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:50)
ніяк не можу зрозуміти, для чого служить передній ротор на велосипеді ?

То на розплод, от бачиш, тепер вже рама норм із дисковими гальмами))
Email Poster
Velo_nub
Дата 19 Жовтня 2014, 21:31
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 22:50)
ніяк не можу зрозуміти, для чого служить передній ротор на велосипеді ?

Бо спочатку були дискові гальма. Після того як сама система полетіла поставив вібри, а знімати колесо і відкручувати диск впадло було. Але пару місяці по тому пробив передню камеру, прийшлось знімати колесо, заодно і відкрутив ротор.

Ізоленти ще нема, то тільки в планах було її обклеїти.

QUOTE (am.ok @ нині, у 20:47)
Ну фіг його знає... Я все розумію: немає грошей, інші трабли, але це вже явний перебір...

Перебір в чому? В тому що рама зі всіх сторін переварена? А що ще лишається? Шукати оголошення і надіятись, що якийсь чувак продасть класну раму за малу ціну?

Це повідомлення відредагував Velo_nub - 19 Жовтня 2014, 21:36
Email Poster
PlusOdyn
Дата 19 Жовтня 2014, 21:42
Quote Post

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 22:31)
Бо спочатку були дискові гальма. Після того як сама система полетіла поставив вібри, а знімати колесо і відкручувати диск впадло було. Але пару місяці по тому пробив передню камеру, прийшлось знімати колесо, заодно і відкрутив ротор.

Ізоленти ще нема, то тільки в планах було її обклеїти.

Перебір в чому? В тому що рама зі всіх сторін переварена? А що ще лишається? Шукати оголошення і надіятись, що якийсь чувак продасть класну раму за малу ціну?

Не ябіть собі мозок, зберіть роверко і катайте, хулі їм мажорам вам студенту радити. laugh.gif

Доречі, хто там проти ізострічки, дивіться яке гармонійне поєднання синьої ізоляційної стрічки та зеленого скотчу. доречі, в зеленому скотчі ближче до рульової дещо замотане в зелену ізоляційну стрічку. Одним словом фен-шуй і гармонія, тому ізосчтрічка це як мінімум красиво.
user posted image

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 19 Жовтня 2014, 22:00
Email Poster
Petiok
Дата 19 Жовтня 2014, 23:36
Quote Post

Постійний учасник

Ой, незнаю, їздити на алюмінієвій рамі, після того як на ній поїздив Бур nea.gif Просто є така штука як втома металу, особливо актуально для алюмінієвих рам. І якщо рама вже почала тріскати в різних місцях - їй скорше всього капут((
Email Poster
vykh
Дата 20 Жовтня 2014, 0:07
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

ніколи не розумів коли в студента немає грошей, роботи повно, чим збирати лом - простіше попрацювати 3 місяці... і купити те що хочеш...

в студентські роки не бло жодного літа щоб я не працював, та й під час навчання калими завжди мав...
Email PosterUsers Website
am.ok
Дата 20 Жовтня 2014, 0:34
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Velo_nub @ вчора, у 22:31)

Рамі більше 10 років, поміняла n-ну к-сть педальєро і по всіх признаках їй 3,14. Вирішувати Вам, але фіксати здоров'я в Україні - трохи тойво, з власного досвіду говорю. Чому б не продати «відро» з 1-го посту, добавити зверху і взяти шось стокове або вже «готове» на будь-якій з барахолок? А потім вже помаленьку апгрейдитись.
Oleg132
Дата 20 Жовтня 2014, 5:01
Quote Post

Ветеран

PlusOdyn, на хіба ти то понамотував?
PlusOdyn
Дата 20 Жовтня 2014, 7:54
Quote Post

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 06:01)
PlusOdyn, на хіба ти то понамотував?

От катався б із нами до упору, знав би)))
GPSies - Вигулювання Маленького Бегемотика

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 20 Жовтня 2014, 8:05
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic