Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Брескул 9 січня, мала бути Близниця
jurabike
11 ѳ 2010, 9:33
Quote Post

мегачеловек

: Івано-Франківськ
: 1008

Після походу на Говерлу підсипало свіжачку і ми зібралися на Драгобрат. Та щось в останню мить позвонив коломийським , ті сказали що кулар під Брескулом весь білий і ми передумали.
цей тур був кращим за Говерлянський (3 січня), сонячна погода, без морозу, багато (хоч і мокрого) снігу. Зранку ше встиг зробити добре діло - вивів киян на вокзал. Ну їду по центру забирати Гарбуза, бачу як бусік МВ100 тикається в тупіки що сліпе кошеня. Забрав Гарбуза. їду за Кексом а той бус далі крутиться на місці, Підїжжаєм, типу питаю як справи, дивлюсь - за кермом молоде симпатичне дівчиня. рядом хлопчина з джіпіесом з розгубленим видом, не можуть знайти дорогу на вокзал. А в нас весь центр пререгороджений такими клумбочками щоб авто не їздили. А в джіпіесах вони не прописані wink.gif))За дві секунди вияснив що вони катали Говерлу, вертаються додому та мають заїхати на вокзал і трохи зблудили...нУ довів їх, попрощався, забрав своїх пасажирів і в ГОРИ! По дорозі звернули увагу що чим ближче до гір тим менше снігу, в Ворохті снігом не пахло взагалі!. Та на Заросляку ситуація покращилась, лижі на плечі і вперед. Підйом, зараза , важкий. Чи то я здохлЄк чи то вгору важко йти, зморився від того підйому. Та на вершині забув про втому, важкий рюкзак і все остальне. Снігу стало всім, він був мокрий , важкий та спуск вдався. Все було супер , глибокий кулуар, страшнючий карниз ... ВАХХХ. Испанец з ЕОSос дропнули величеньку скелю, респект їм.
На Заросляку був трамплінчік і невтомний гарячий Ватербой кинувся його стрибати. Ну просто енерджайзер smile.gif)

Я за той вас віддихався, попив чайку на базі. Потім познімкували як молодь стрибає, зібралися і в Ворохту до ТРутня. На цей раз ми відловивили все по повній програмі - гаряча сауна, карпатський чай і добрезна грибова юшка. Всі "рубали" так аж за вухами лящало smile.gif)) Величезне дякую ТРутням за гостинність !

фот у мене небагато, деякі повторюються з Испанцем тому вивішую трішки і чекаєм на придворного парарации Олавіна(якщо його фот не глюкнув від фронтфліпівsmile.gif) )

метеостанція на Пожижевській
user posted image

я та Кекс
user posted image

горЄчий столичний козак wink.gif
user posted image

ну і два наших
user posted image

Юля
user posted image

табличка не така пафосна як на Говерлі
user posted image