Ūֲ | Ҳ | | |

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> і знову Говерла
jurabike
04 ѳ 2010, 10:43
Quote Post

мегачеловек

: Івано-Франківськ
: 1008

ввечері 1 січня я зрозумів що вже не можу жерти олів"є і пити горівку. Старію... раніше міг дотягти до Святвечора чи навіть старого НР. :/ Почав проручувати в голові варіанти і згадав пропозицію Испанца про Говерлу.... Вирішили піти 3 -го

пята ранку підйом, кава, бутіки, забрава Кекса з Симпатичним, Чувачка і в 6.3- стартонули від Сільпо разом з екіпажом Олавіна. В нього були Гарбуз з Испанцем та Катеринка з Лесею. На шлагбаумі недовгі переговори з сторожом Говерли і газу на Заросляк. На самому верху моє кенгуру зашпорталось на лЕді та орлипідщтовхнули і ми на базі. Там до нас підтяглись коломийські друзі. Чай,кава. бутіки, збирання екіпу і ми пішли.

user posted image

вихід з лісу
user posted image

жарко, млін

user posted image

кекас : " А можна, я полежу?"
user posted image

типу Мала Говерляна
user posted image

невже я бачу вершину !?!?!?!?!?!

user posted image

на вершині як зажди ВІТЕР і МОРОЗ. Поки перевдягав черевики та готував шолом\маску замерз шо мауглі...Пальці рук та ніг не відчував... На якісь 15 хвилин визирнуло сонечко, у Олавіна будуть казкові фото, ми зраділи та вирішили валити вниз по сонечку та сів туман , лягли хмарки і сонця ми більше не побачли... Снігу мало, жосткий і несмачний та спуск все рівно був файний...
потім заїхали до Трутня на чай, тобто то мала бути сауна з чайом та я від холоду затупив і недопідтвердив наш приїзд. Попри відро чаю поділились враженнями, по машинам і додом. Як доліз до ліжка, не памятаю.
Піду ще... як буде паудер...
треба качатись :cool: wink.gif
max3d
04 ѳ 2010, 12:42
Quote Post

страшний халявщик

: Львів
: 918

зачот!

Піду ще... як буде паудер...

а ми теж не проти smile.gif ... може якось зконтактуємось і десь сходимо разом?
Email PosterUsers Website
jurabike
04 ѳ 2010, 14:24
Quote Post

мегачеловек

не проти, звичайно
якщо ви маєте досвід катання на лижах. З новачками надзвичайно важко. Вчора два новачка так з лижами і вниз зійшли.
max3d
04 ѳ 2010, 14:41
Quote Post

страшний халявщик

: Львів
: 918

новачки і на Говерлу - то дійсно трохи складно ...

а ми маєм трохи досвід і вже з Говерли зїжжали і будем раді ще не раз так зїхати, та ще й з гарною компанією, аби погода і сніг були smile.gif ... так шо кажіть - як надумаєте знову ... також можна і на Петрос, або ше десь ...
Email PosterUsers Website
jurabike
04 ѳ 2010, 15:54
Quote Post

мегачеловек

є ідея на ці вихідні поїхати на беккантрі в сторону Драга на Близницю) а на Говерлу вже після хорошого снігопаду

а як у вас з трансфером ?
ми віижжаєм з Франківська в 6.00-6.30 , зимовий день короткий
jurabike
05 ѳ 2010, 9:10
Quote Post

мегачеловек

модні фото тут
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll