Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (5) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зимняя "спячка", УСЁ
spirit-o
17 2009, 10:01
Quote Post

постійний флудер

: Львів
: 890

Щодо взуття читай тут:
http://www.skisport.ru/doc/read.php?id=239

Одяг - залежно від погоди biggrin.gif
В цілому так як на вел, але менше "віндстоперу", хіба що хочеш похудати.

Стопу ставити "по інтуіцїі" smile.gif , краще м'яко і розслаблено.
По канонам л/а бігти треба "з носка", але це доцільно лише на стадіоні та на високій швидкості. У лісі (парку), тобто на нерівному грунті краще робити прокат з п'ятки на носок.
В крутий підйом можна забігати на носках, але зимою чи на слизькому грунті можна ставити всю стопу із силою щоб не просковзувати.

Коли бігати - це справа абсолютно особиста, залежно від організму та біоритмів. Але не рекомендується сильно напрягатись відразу після прокидання чи перед самим сном. Бажано щоб був інтервал 60-90 хв.

А де? У мене географія широка і виходить за межі кільцевої дороги в усі сторони.
Email Poster
дядя тренер сан
17 2009, 10:36
Quote Post

Постійний Чак Норріс

: Льwів апасний
: 968

Йа сегодня так бодренько на велике проехался на работу через КайзерВальд, просто сказка. Советую всем! Тока "злые" покры ставить надо!
Leon
17 2009, 13:00
Quote Post

Постійний учасник

: 620

Я завжди бігаю рано. Починаю десь в 6.15. Спершу підйом по Драгоманова, який дуже зігріває, а тоді по Стрийській вверх, попри парк (в парку темно і нецікаво))) ), тоді до податкової,розворот по вул.Чмоли і знову попри парк по Франка в центр. На сніг вдягаю найдешевші футбольні "буци"... Практикую біг з перешкодами: використовую усі клумби, парапети і т.п.
Email PosterUsers Website
ursa
17 2009, 13:06
Quote Post

racing.lutsk.ua

: Lutsk
: 306

А никто после бега не купается в проруби? smile.gif
alex4alex
17 2009, 13:19
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

А я проснулся в 12-30 smile.gif
Users Website
джаzz
17 2009, 13:34
Quote Post

йа креведко

: 652

а я ніяк не можу прокинутися зранку, хоча кожен вечір обіцяю, що буду бігати...
Email Poster
ЧД_
17 2009, 14:12
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Друже Джаззе, а ты багато чаю выпий з вечера и з ранку встанеш без будильника и очень рано. Главное не расплескай когда бежать будеш. laugh.gif
alex4alex
17 2009, 16:36
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (pasport22 @ нині, у 16:32)
хотелось бы, чтобы тема была больше в советах, предложениях, можно и в мини-отчетах, НО аж никак в очередном пискамерянии и в красноречивых высказываниях!

Ну... Выглядит как очередная фаллометрия.
Users Website
JeD
17 2009, 16:41
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

Льова ти колінка посадити не боїшся? Я звичайнов порівнянні із спірітом в бізі нчого не шарю, але то що читав на бігових форумах і в літературці зводиться до небезпеки бігу через пятку, бо вся вага тіла зразу йде на колінний суглоб. Можливо ключова фраза тут саме в :
прокат з п'ятки на носок.
. Тобто там якась техніка теж мусить бути?
Email Poster
Atom
17 2009, 16:48
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

: Новий Львів
: 353

Сам кросом займався... любительським... доречні поради Спіріта ДОРЕЧНІ... але я всетаки ОБОВЯЗКОВО радив би прокат з п'ятки на носок... причому необхідний хороший протектор кросівок... плюс упор всетаки на пятку... носок в кросі дуже лиха штука!!!!
2spirit-o ВАМ з вашим коліном не радив би кросових пробіжок... то з досвіду своєї спортивної.....
2pasport22 Сон це захисна і природня функція твого організму... це добре ... Я ніколи не вбачав якісних тернувань ввечері... сам після тренуваннь сплю як дитина!!!!! Вранішня пробіжка тільки в комплексі з набором впарв дає тобі надію на результат.... wink.gif
І ЩЕ ПОПРОШУ У ТАК СКАЗАТЬ ЛЮБИТЕЛЕЙ ПОБІГАТИ ЗРАНКУ ВВЕЧЕРІ... ЗАЙМАЮЧИСЬ БІГОМ ДЛЯ СЕБЕ ... ЯК ВИ ВСІ ДЕКЛАМУЄТЕ.... ЗАЙМАТИСЬ СПОРТОМ ЗАРАДИ КОРИСТІ ЗДОРОВЮ...А НЕ ВИПРОБУВАТИ СВІЙ ІМУНІТЕТ....
БАЖАЮ УСПІХУ ПАСПОРТІШКО....... biggrin.gif biggrin.gif
JeD
17 2009, 17:01
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

А чому носок погано? я сам про біг подумую, начитався книжок і людей мудрих, всі матом криють біг через пятку. Кажуть шо носок, точніше не носок а подушечка перед пальцями, діє як аморт і крім того працює ікроножний мяз.
Чи в бізі по грунтах інші принципи? І ше є думка, що сучасні матрасні бігові тапки якраз спонукають до бігу через пятку і ше й масово рекламують просунуту амортизацію в підошві під пяткою.

І ше на рахунок ранку. Вже кілька разів на собі випробував, пульс рано на 10-15 ударів вищий, ніж ввечері, під час нагрузки. Кажуть рано кров густіша. Які будуть думки з цього приводу?

JeD - 17 2009, 17:03
Email Poster
Atom
17 2009, 17:14
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

: Новий Львів
: 353

Біг зміцнює впершу чергу серцево-судинну систему!!!!!Я впершу чергу раджу перед тренуваннями прочитати книжки по л/а... як це зробив JeD.. а пізніше дивитись як це роблять тренера... бож методики змінюються... тим більше... що в кожній книжці є написано приклади комплексів тренувань тих же легкоатлетів .. можна вибрати будь яку яка тобі підходить... в кросі головне це темп!!!!!! який в свою чергу підпитується фізухою....JeD вірно пишеш про новітні технології коли вони в твоєму взутті присутні... в мене ж таких не було... і дуже боляче сприймалась ота амортизація.... це нерівності і каміння до яких після стадіону привикнути вкрай важко!!!! на рахунок ранку ще раз наголошую... перед тренуванням кровця розганяється вправами... на кінець ОФП який включає цілий комплекс вправ.. які передують бігу.... і ще згадаю і підчеркну бігати так як і все робити треба на результат.. і якісним вимірником результату у кросі є пульсометр з кардіодатчиком.....

Atom - 17 2009, 17:16
alex4alex
17 2009, 17:19
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (pasport22 @ нині, у 16:40)
тогда не забывай каждый день всем сообщать на сколько у тебя встал на 12.30 или 13.15 wink.gif

Вообще-то я сказал это к тому, что смотрею, тут все по утрам бегают, спортом занимаются, а я ленивый.
Users Website
polly-po
17 2009, 17:27
Quote Post

Нас не догонят !!!

: 780

QUOTE (pasport22 @ нині, у 16:57)
також чув що хребет не любить біг... unsure.gif

Нібаїсь, у мене три компресії в хребті і весь скручений в какашку, а бігати не забороняють - кажуть бігай на здоров'я. Тільки кажуть уникати прямого "вертикального" навантаження по лінії хребта, тобто штанги краще не піднімати.

А на рахунок колін - не знаю.
spirit-o
17 2009, 17:42
Quote Post

постійний флудер

: 890

2spirit-o ВАМ з вашим коліном не радив би кросових пробіжок... то з досвіду своєї спортивної.....

Дякую за турботу. Але тоді краще відразу мене пристрельте wink.gif
Я серйозно бігаю більше 20 років і проблема з коліном виникла лише цього року та й то з власної дурості - біг 24 години рогейн без належної попередньої підготовки. Не планував так валити, але ввійшов в азарт bigsmile.gif

Щодо носок - п'ятка, то теорій багато, але тут як при їзді на ровері існує мінімальна швидкість комфортного (стійкого) пересування.
Біг із п'ятки більш природній та енергоефективніший.
Мені колись пробували ставити правильну техніку, але вся техніка летить, коли біжиш лісом напролом, трава до колін, не бачиш що під ногами (а там і ямки, і гілки, і пеньки). Але це моя специфіка.
Якщо вдається навчитись бігти з носка то чому б і ні?
А якщо є проблеми з колінами - бажано уникати асфальту.
Ідеальний варіант - це бігати стежками, що засипані листям (як на Вульках), або збоку від стежки по грунту.

І ше на рахунок ранку.  Вже кілька разів на собі випробував, пульс рано на 10-15 ударів вищий, ніж ввечері, під час нагрузки.  Кажуть рано кров густіша.  Які будуть думки з цього приводу?

Це все дуже індивідуально. Мені суто психологічно легше вибігати в 7-30 ранку (а встаю я 6-00...6-15) після сніданку ніж 19...20 година.

Atom написав
.. і ще згадаю і підчеркну бігати так як і все робити треба нарезультат.

А з цим категорично не згідний.
Бігати (їздити на велосипеді. плавати і т.д.) треба для здоров'я і задоволення.
А на результат - це вже треба пахати. І це вже зовсім інша тема для розмови.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll