Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (4) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 400km 2016.07.2-3 "АСР" ВІДГУКИ/РЕЗУЛЬТАТИ
Spin Doctor
02 2016, 3:45
Quote Post

Постійний учасник

:
: 272

Результати http://lvivbicycle.club/results/400-2016/

Фото:
Старт, КП1, КП1-КП2 by -=Zen=-
КП2 by _BuR_

Spin Doctor - 14 2016, 10:00
Email Poster
Ksiondz
03 2016, 12:22
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

ну так і де всі відгуки? особливо тих, хто перший раз їхав
від мене коротко це - старт, класно, свіжо, тепло, їжа, жара, здох, відпочив, ужок, мати, їжа, кайф, городок, фініш.
Dok62
03 2016, 13:00
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 12:22)
від мене коротко це - старт, класно, свіжо, тепло, їжа, жара, здох, відпочив, ужок, мати, їжа, кайф, городок, фініш.

Ксьондзе. Увсіх ще тремтять руки. smile.gif А шо ти хтів! prankster2.gif
Email Poster
-=Zen=-
03 2016, 13:28
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 238

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 13:22)

О це ж пекло, я хоч і педалі не крутив та все бачив! smile.gif

user posted image

Яка перевага їхати шосером ніж МТБ?
Email PosterUsers Website
-=Zen=-
03 2016, 14:11
Quote Post

Зацікавлений
**

: 238

і допомагали ми не всім... smile.gif

user posted image
Email PosterUsers Website
Dok62
03 2016, 14:15
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (-=Zen=- @ нині, у 14:11)
і допомагали ми не всім... smile.gif

user posted image

Аааа, Ксьондзяка! Хотів на трамваї проїхатись smile.gif smile.gif smile.gif
Email Poster
MShaman
03 2016, 14:48
Quote Post

Доктор

: 672

Поки здатен тільки сказати величезне дякую волонтерам, і окремо Пако за покришку, інакше би зійшов на КП2.
Email Poster
vovanxp
03 2016, 14:53
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів Золота
: 215

Ксьондзяку ви чимось заманювали, може шашличком з машини його дразнили, а от він бідака хотів вас догнати, а ви жорстокі та тиснули педальку газу.
Email Poster
proteo
03 2016, 15:05
Quote Post

Початківець
*

: Луцьк
: 93

Дякую усім, хто приймав участь у даній події. Особлива подяка Івану Захарову з Білорусії за камеру, що дало змогу фінішувати, адже від моїх камер та покришки живого місця не залишилося.
Email Poster
Dok62
03 2016, 15:29
Quote Post

Старий волоцюга

"Світанок на перевалі" 2016 року перевершив усі мої сподівання! Туман, спека, круті підйоми і карколомні спуски, випробовування на будь який смак тестували учасників на стійкість і витривалість. Надзвичайно приємно що переважна більшість учасників з честю витримала тест і успішно фінішувала. Лише 5 shok.gif сходів!!!
Вітаю всіх з успішним подоланням "Світанку", особливі привітання нашим дівчаткам
kiss_3.gif. Ви мегакруті! Оля, Олеся. Христя і Христя... Одеса, Київ і Станіслав, а де ж Львів?
Велика подяка волонтерам! Без вашого піклування багато хто і не доїхав би до фінішу.
Тепер, коли три бревета позаду, у великої кількості рандоннерів з'являється шанс стати СУПЕРрандоннером проїхавши 6оо км "До центру Європи" 16.07.16р.
До зустрічі на ШЕСТИСОТЦІ prankster2.gif
Email Poster
trum v
04 2016, 7:17
Quote Post

: Дубно
: 20

Kono
04 2016, 11:30
Quote Post

Зацікавлений
**

: 123

Дякую Доку, що віз мене в найважчі моменти. Хоча іноді хотілось, щоб мене пристрелили.
Спека.....
Вага до старту 89 кг (моя стандартна)
Вага після фінішу -83 кг.
Email Poster
PlusOdyn
04 2016, 12:05
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

user posted image

Якби знав що за "їжа" буде на КП, брав би свою ковбасу і ще спагетті - не було сенсу пинятися.

Перегрівся, заголодав, засушив коліна, Брукс натер. Психологічна травма у вигляді сальто Всемиуважаемого через пса із 40-ка на спуску в Торуні. Даречи, як він там?

Із ділянкою КПП-Бориня жодних позитивних змін, а понарозказували то. Їздити таке покриття більше одного разу? На шосері? Иии. А ви впевнені, що все робите вірно? Може десь чогось не дочитали в настанові користувача? Або не так зрозуміли? Або переклад кривий? Бо за косяки в Біблії ви ж напевне в курсі? Ну хз, може хтось щось комусь хоче довести. unsure.gif
Стрілки-Самбір таки потішило свіжим асфальтом. І сильно свіжим у Самборі.
В Самборі на вокзалі якісь странні службовці - сплю із ровером в обнімку, а вони будять і кажуть мов "тут немає міліції, тому майте на увазі". Постійно, курва, будять.

Потішила розчинна Галка на перевалі в Торуні - то наразі певне єдина розчинна кава без "ефекту сонливості".
Дякую Bur'у, що доволочив до столу на КП-2, так я ще ніколи не заголоджувався - від Турківського перевалу боявся вивалитися із сідла.

Wasted weekend.

Таки краще XCM. Там якось веселіше і затишніше.
А ще краще авто із кондиціонером і хорошим водієм. Ябав я той ровер. І той граний спорт.
Email Poster
Lanz
04 2016, 12:23
Quote Post

Постійний учасник

: 637

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 12:05)
Їздити таке покриття більше одного разу? На шосері? Иии. А ви впевнені, що все робите вірно? Може десь чогось не дочитали в настанові користувача? Або не так зрозуміли? Або переклад кривий? Бо за косяки в Біблії ви ж напевне в курсі? Ну хз, може хтось щось комусь хоче довести.  unsure.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

PlusOdyn, ЗЧМ?
Email Poster
A.V
04 2016, 12:37
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 13:05)
Їздити таке покриття більше одного разу? На шосері? Иии. А ви впевнені, що все робите вірно? Може десь чогось не дочитали в настанові користувача? Або не так зрозуміли? Або переклад кривий? Бо за косяки в Біблії ви ж напевне в курсі? Ну хз, може хтось щось комусь хоче довести. unsure.gif

отзыв девочки на шоссере:
Никаких страшных дорог там нет. Есть короткие битые участки, все проезжаемые.
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll