Ūֲ | Ҳ | | |

: (4) 1 [2] 3 4  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Super Randonne 600km
Dok62
19 2015, 18:25
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (magnus @ нині, у 18:14)
The length is 600 km (it can be a little longer, but should not exceed 619 km).
Email Poster
magnus
19 2015, 18:31
Quote Post

Зацікавлений
**

: Київ
: 227

QUOTE (Dok62 @ нині, у 19:25)
Іспанія

незачёт))
Email Poster
Dok62
19 2015, 18:43
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (magnus @ нині, у 18:31)
незачёт))

Це офіційно зареєстроване в АСР Супер Рандонне smile.gif
Email Poster
magnus
19 2015, 19:06
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Dok62 @ нині, у 19:43)
Це офіційно зареєстроване  в АСР Супер Рандонне smile.gif

я вижу, на 1км больше, но 700км думаю уже не прокатит.
Email Poster
segar29
19 2015, 19:30
Quote Post

Постійний учасник

:
: 282

QUOTE (magnus @ нині, у 20:06)
я вижу, на 1км больше, но 700км думаю уже не прокатит.

а ну раз так тоді не катить, як не крути від ригаловки не втікти mosking.gif
Ray
20 2015, 10:05
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Сихів
: 127

Готово! yes2.gif
Примітки.
Плануючи трек, я припустив наступне:
1. По кожній дорозі можна проїхати як у прямому, так і в зворотньому напрямку, але лише один раз;
2. За наступну весну-літо завершать прокладання нової дороги Хащованя-Пилипець. Як вона точно пройде зараз ще невідомо, але відмінності від існуючої, думаю, будуть несуттєві;
3. За наступну весну-літо завершать ремонт ділянки Бориня-Мохнате;
4. Дорога на ділянці Ужок-Перехресний в задовільному стані.

Отож, поїхали! Наразі подумки... popcorm1.gif
Super Randonne 600km
У Воловці дружно вивалюємо з чартерного вагона cool.gif і стартуємо від мотелю "Над Вичов" (якщо хтось забув взяти свого ровера, то там є велопрокат biggrin.gif) і валимо на Міжгірський перевал. Спустившись у Синевир звертаємо наліво і їдемо ще 2,45км в сторону Синевирської Поляни до моста через Тереблю. Фоткаємось на фоні моста і їдемо назад через Міжгірський на Торунь і Вишків. Доїжджаємо до Мислівки. Хаваємо в харчевні "Медвідь" і повертаємося в Сойми, де звертаємо на Пилипець. Звідти карабкаємося через новий перевал на Волосянку. У Волосянці фоткаємося на фоні великої церкви. А взагалі, якщо доїхати до гірськолижного комплексу "Захар Беркут", то вийде ще +77м набору і +5,5км дистанції. Повертаємося у Пилипець і їдемо через Нижні Ворота на Староверецький. Далі в Тухольці звертаємо наліво і їдемо до Мохнатого, де звертаємо направо на Бориню. З Борині їдемо на Ужок. В Ужку звертаємо наліво на незвіданий перевал (хто чув-був там - просвітіть яка там дорога) і їдемо 17км до центру села Перехресний. Робимо фотку на фоні церкви і назад через Ужок в Розлуч до Альтани. Виїдаємо все що господарі не встигли сховати і через Бориню Повертаємося в Мохнате. Спускаємося в Коростів. "Окей" вже нас чекає! Через Староверецький повертаємося в Нижні Ворота. Далі на Абранку до корчми жерти "дальнобійні" шашлики! Повертаємось в Нижні Ворота, але тепер педалюємо на Верецький по M06. Трохи спускаємося з перевалу до моста через Стрий і фоткаємось на фоні чогось там набудованого. Повертаємося на перевал нямати бограч з узваром в кафе "Точка", а далі спуск в Нижні Ворота, Верхні Ворота, і, фініш у Воловці. Вуаля! smoke.gif

P.S.: На маршруті є достатньо точок, від яких можна метнутись ще в якусь гору чи яму і набрати ще 50-100м висоти. Маршрут фактично є одним великим кільцем (але упакованим під вакуумом prankster2.gif), тому старт і фініш можуть бути будь-де на треку в одній точці, але якщо фінішувати у Воловці на перевалі, то можна зекономити 2,55км дистанції без втрати набору. Так само можна виключити 28,3км найдовшого спуску з Торунського до центру Міжгір'я, якщо стартувати з центру Міжгір'я на Міжгірський, а фінішувати на Торунському зі сторони Вишківського. Це зменшить набір лише на 128м, але тоді можна буде додати ділянку Абранка-Уклин-Абранка. Це +30,35км дистанції і +499м набору. Такий трек напевно потягне вже на 10,5K і 51год. Послідовність проходження гілок маршруту можна змінювати, обираючи оптимальну з огляду на час доби! Залишилось детермінувати трек, нанісши на нього КП. boast.gif
Email Poster
segar29
20 2015, 11:12
Quote Post

Постійний учасник

:

QUOTE (Ray @ нині, у 11:05)
Super Randonne 600km
Такий трек напевно потягне вже на 10,5K і 51год.

О так за таким принципом я мав на увазі, але нажаль, знов розчарую - це знов ті самі 8 тис. Перші 270 та останні км правильні, а от 270-310 та 390-480км зовсім не вражають, саме вони псують картину.
Lanz
20 2015, 11:34
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

QUOTE (Ray @ нині, у 10:05)
За наступну весну-літо завершать прокладання нової дороги Хащованя-Пилипець. Як вона точно пройде зараз ще невідомо, але відмінності від існуючої, думаю, будуть несуттєві

А звідки ця інформація? Там зараз тупо грунтовка, з коліями на самому перевалі, не кожна машина навіть заїде.
Email Poster
A.V
20 2015, 12:04
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

не надо рисовать в gpsies-е.
он завышает набор в 1,5 раза в горах, и до 2 раз на равнине.

QUOTE (Ray @ нині, у 10:05)
В Ужку звертаємо наліво на незвіданий перевал (хто чув-був там - просвітіть яка там дорога) і їдемо 17км до центру села Перехресний.

там грунтовка.
почитай отчеты Чебурека

трек с повторяющимися кругами или проездом через точку старта - не зарегистрируют.
Users Website
Dok62
20 2015, 13:47
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (A.V @ нині, у 12:04)

трек с повторяющимися кругами или проездом через точку старта - не зарегистрируют.

Доведеться таки їхати в Іспанію, Італію чи Болгарію
Email Poster
A.V
21 2015, 2:00
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

Вчера, 17 декабря,  в Сколевском районе началось строительство дороги Хащованя-Боржава, которая соединит  Львовскую и Закарпатскую область.
"Подготовительные работы планируют завершить до конца этого года, чтобы уже весной следующего начать укладку дорожной основы и асфальтового покрытия",- рассказывает Игорь Свистун.
Users Website
AndySouth
21 2015, 15:24
Quote Post

Початківець
*

: Kharkov
: 53

Email Poster
segar29
21 2015, 18:00
Quote Post

Постійний учасник

:

QUOTE (AndySouth @ нині, у 16:24)
вот вариант

З таким варіантом краще вже полетіти під границю із Сирією laugh.gif
alex4alex
21 2015, 19:34
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Да уж, как-то экстремальненько. Пожалуй, рекомендовал бы от таких предложений воздержаться.
Users Website
magnus
21 2015, 20:31
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (AndySouth @ нині, у 16:24)
вот вариант
https://www.strava.com/routes/3802168

через Крымский заповедник не пропустят. надо по другому.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll