РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поїздка на туристично оздоровчий комплекс, Медовий блюз-місце відпочинку велтуриста
mmaricson
Дата 09 Травня 2016, 15:55
Quote Post

Всім привіт, дуже хотів поділитись враженнями своїми!!!
Їздив недавно на велисопеді з друзями на пасіку Медовий блюз,неподалік від Львова в с. Лубяне,(там такий зробили цікавий відпочинковий комплекс) Мені знайомі порадили, що рік назад їхали з Карпат(з палатками і т.д) і по дорозі заскочили в цей відпочинковий комплекс, в результаті чого залишились там на пару днів, розклавши ті же намети прямо на території закладу. Ось і вирішили ми поїхати подивитись що і як, групою з 4 велолюбителів)) Вирішили там лишитись в хостелі, там ще були 2 красиві Еко будиночки,
Але ми обрали саме хостел так як це було більш атмосферно))
Хто планує туда їхати можу сказати що взагалі там можна організувати сімейний пікнік чи навіть велику гулянку на природі)так як там є альтанки, мангали, та інше.
Також на території бачили футбольне та волейбольне поле, дитячий та спорт майданчики, ферму тварин, і пасіка там своя є, на яку можна навіть екскурсію заказати, і що саме класно, де нігде не бачив ще, хіба в телевізорі на Януковича резеденції))) то вулик лежанка, що дуже для здоровя добре)
user posted image
Ось територія) дуже гарно там!Можна на території палатки розкласти, також кемпери стояли там коли я був.
Ось хостел де ми жили. Дуже сподобалось всередині))
user posted image
а хтось в палатках був)
user posted image
Так що всім рекомендую їхати відпочивати туда на вихідні ну або в будні! |#smile806|
Може ще хтось був, або був на схожому відпочинковому комплексі діліться враженнями. Бо таке дуже зараз рідко найти можна!
user posted image

Це повідомлення відредагував mmaricson - 13 Вересня 2018, 13:19
Email PosterUsers Website
demon
Дата 09 Травня 2016, 19:01
Quote Post

Membёr

что там красивого и интересного? особенно, если живешь в Мыколаеве, где под носом отличная природа, таже Воля или Бэхови озера. на выходных катались в Сходницу, там шикарная квартира со всеми удобствами 200 грн, а в этом "блюзе" сидишь в поле, в продуваемой альтанке за 250 грн? ну, можно пойти в бывший свинарник-ресторан, или посмотреть на улики за 350 грн экскурсия. увольте…
PlusOdyn
Дата 09 Травня 2016, 19:36
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Точка гавно, автор анальний раб власників бази.

Що за слово "велолюбитель"? Той хто піхає роверу?
Ти або їздиш, або нє.
Якщо ти їздиш, Ти роверист.
Якщо ти піхаєш роверу, піхай хоча б і каретку і не пиш про то на форумах, люди не зможуть спокійно дивитися на свою каретку, певний відсоток тому, що захоче присунути в неї.

Кароч, не палися так рекламов.
Email Poster
_BuR_
Дата 09 Травня 2016, 19:36
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Ваші враження схожі на рекламу
mmaricson
Дата 09 Травня 2016, 22:12
Quote Post

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 19:36)
Точка гавно, автор анальний раб власників бази.

Що за слово "велолюбитель"? Той хто піхає роверу?
Ти або їздиш, або нє.
Якщо ти їздиш, Ти роверист.
Якщо ти піхаєш роверу, піхай хоча б і каретку і не пиш про то на форумах, люди не зможуть спокійно дивитися на свою каретку, певний відсоток тому, що захоче присунути в неї.

Кароч, не палися так рекламов.

Велолюбитель як на мене це той хто вибирає їхати на скутері/машині чи на ровері. В самому слові є підсказка люблю велосипеди. А ти просто до слова докулупався. Я не э чиїмось рабом, за себе говори ліпше.
А точка реально класна я там побував і лишусь при своїй думці. Народ про які гроші мова йти може, вибір спустити на унітаз, чи поїхати подивитись на щось нове для себе.
P.S Живу у Львові вже як 2 рік... і їхали звідти.
Да в Миколаєві є також багато місць не спорю, але це як я писав вже унікальне в своєму плані.
Людина має побачити все як на мене. Не сидіти мені весь час ж на Волі ДЕ ДОРЕЧІ ЗА НЕСЧАСНІ СТОЛИКИ ТАКОЖ ПЛАТЯТЬ.
А Якщо вникнути в деталі то ціна оправдує себе там. Та сама Альтанка включає в себе дрова шампура, мангал, +маєш зоопарк невеличкий + майданчики ріізні і всі вимоги.
Деколи хочеш десь навіть поїхати просто щоб не було засрано! не було галасу! і тому подібних речей... Так що гроші штука відносна сьогодні є завтра нема.
mmaricson
Дата 09 Травня 2016, 22:25
Quote Post

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 19:36)
Ваші враження схожі на рекламу

рекламу? я думав тут враженнями і ідеями діляться, а якщо враження дійсно є, то я і всім друзям так поросказую... це тоже буде рекламою?)
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll