РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Старий Самбір, Подорож до вітряків
Voyutichi
Дата 14 Квітня 2015, 18:53
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 11:58)
Та намальний там спуск. Дає можливість перевірити зв'язку покрихи-гальма-сфінктер. laugh.gif

А от лінк на вікімапі на сонячну електровню можна.
Voyutichi
Дата 14 Квітня 2015, 19:13
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогоднішня подорож була при вітрі. Половину дороги вітер дув прямо в обличчя, а половину - в спину.
Креще би спочатку у спину, а потім навпаки, тому що їхати до Добромиля через Хирів - це суцільний "вверх-вниз", оди раз навіть спішувався (після серпантину), село якось в суцільній ямі розташувалось. Після Нового Міста вітер дув тільки у спину. Прикольно так, швидкість вітру десь в районі 30 км/год, на педалях легко тиснув 45 км по спідометру smile.gif, а ось до Добромиля - такий же вітер, тільки в обличчя, на спуску приходилось крутити педалі і то більше 20 не міг легко набрати..

ПС. Як боретеся з вітром у вухах?

Самбір-Хирів_Добромиль-Нове Місто14 квітня 2015
PlusOdyn
Дата 15 Квітня 2015, 9:15
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 20:13)
ПС. Як боретеся з вітром у вухах?

Самбір-Хирів_Добромиль-Нове Місто14 квітня 2015

То такий крутий драмер на дробнику валить, то ж музика, чьо.

Щодо треків. Накидайте їх краще в http://www.gpsies.com/. Там просто зарегатися, і буде відразу ще й перепад висот шляху показувати. Можна не лише позначати проїхане, але ще й планувати. Думаю розібратися із налаштуваннями буде не складно.
Хоча ніхто не боронить один і той же маршрут прокласти кількома маршрутопрокладачами - той же гугл, та ж страва - є сенс на більших 100 км відстанях, якщо хочете дорогами.
А якщо є ГПС на трубці, то можна й трек писати, закидати наприклад на Страву, із тих що користував наразі видається чи не найкращий піськоміральник. Тепер там наче додали функцію прикріплення фото до треку, якщо їхньою програмкою на трубці користуватися. Робить точно на Андроїді, на решта не цікавився.
Сам користую ГПС-велокомпутер, потім зливаю трек на Страву.
Email Poster
CrissAngel
Дата 15 Квітня 2015, 9:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 16:49)
На засипаних нереально вправитися з керуванням, велосипед норовить вискочити кудись в сторону з-під задниці.. Тому спускатися треба повільно.

Ну це ми самі перевіримоsmile.gif + об"єднаємо трек з віртяками і батареями wink.gif
Email Poster
Voyutichi
Дата 15 Квітня 2015, 21:50
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (CrissAngel @ нині, у 10:36)
Ну це ми самі перевіримоsmile.gif + об"єднаємо трек з віртяками і батареями wink.gif

сонячна станція буквально за 300 метрів від мосту через Дністер на виїзді з Самбора. Тобто по дорозі до вітряків ви можете навіть побачити сонячні панелі, а якщо під'їдете до них - то можете і тривожну сигналізацію послухати.. Пікає так як автосигналізація.. smile.gif
Voyutichi
Дата 15 Квітня 2015, 21:58
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 10:15)
То такий крутий драмер на дробнику валить, то ж музика, чьо.

Щодо треків. Накидайте їх краще в http://www.gpsies.com/. Там просто зарегатися, і буде відразу ще й перепад висот шляху показувати. Можна не лише позначати проїхане, але ще й планувати. Думаю розібратися із налаштуваннями буде не складно.
Хоча ніхто не боронить один і той же маршрут прокласти кількома маршрутопрокладачами - той же гугл, та ж страва - є сенс на більших 100 км відстанях, якщо хочете дорогами.
А якщо є ГПС на трубці, то можна й трек писати, закидати наприклад на Страву, із тих що користував наразі видається чи не найкращий піськоміральник. Тепер там наче додали функцію прикріплення фото до треку, якщо їхньою програмкою на трубці користуватися. Робить точно на Андроїді, на решта не цікавився.
Сам користую ГПС-велокомпутер, потім зливаю трек на Страву.

маю в аренді трекер EtrexH. Вчорашню подорож - трек не записав, тільки точки.. Хотів записати трек, щоб привязати карту генштабу - і забув включити запис треку. Як тепер вгадати, де яка точка - не знаю..
Щось я підозрюю (як новачок у справі навігації), що ці привязки карт зараз марна справа. Достатньо в гугльмапс нашукати точок, вписати їх координати у трекер і можна їхати..
Ось тільки в мене не навігатор, а трекер.. Я ще не навчився обходитися тільки ним, без карти..

За підказку дякую!, буду вивчати.
CrissAngel
Дата 16 Квітня 2015, 8:57
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 19:50)
сонячна станція буквально за 300 метрів від мосту через Дністер на виїзді з Самбора. Тобто по дорозі до вітряків ви можете навіть побачити сонячні панелі, а якщо під'їдете до них - то можете і тривожну сигналізацію послухати.. Пікає так як автосигналізація.. smile.gif

а хто з них пікає? вітряки чи сонячні батареї?)
Email Poster
PlusOdyn
Дата 16 Квітня 2015, 9:21
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 22:58)
маю в аренді трекер EtrexH. Вчорашню подорож - трек не записав, тільки точки.. Хотів записати трек, щоб привязати карту генштабу - і забув включити запис треку. Як тепер вгадати, де яка точка - не знаю..
Щось я підозрюю (як новачок у справі навігації), що ці привязки карт зараз марна справа. Достатньо в гугльмапс нашукати точок, вписати їх координати у трекер і можна їхати..
Ось тільки в мене не навігатор, а трекер.. Я ще не навчився обходитися тільки ним, без карти..

За підказку дякую!, буду вивчати.

Генштабівська мапа лише щоб покататися кудись як на мене наразі то зайва річ.
Можете малювати десь маршрут (трек), а потім заливати на Гармін. Я отак катався минулої суботи, по треку, попередньо проклавши маршрут ГПСіесом. Звичайно ж були певні зміни, але то таке.
Email Poster
Voyutichi
Дата 16 Квітня 2015, 22:18
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (CrissAngel @ нині, у 09:57)
а хто з них пікає? вітряки чи сонячні батареї?)

сонячні батарейки пищать, вітряки - інфантильні, вони тільки на вітер реагують.. smile.gif
mandriy722
Дата 17 Квітня 2015, 7:19
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 22:18)
сонячні  батарейки  пищать, вітряки -  інфантильні, вони  тільки на  вітер реагують..  smile.gif

...я так розумію, що встановлено якесь обладнання, щоб ніяка комуняка не могла підійти і щось скомунячити biggrin.gif ...
Users Website
Voyutichi
Дата 17 Квітня 2015, 8:21
Quote Post

Зацікавлений
**

датчики руху по периметру + по с товпах якісь випромінювачі стоять, на подобі променя, від стовпа до стовпа просвічують чимось напевно..
CrissAngel
Дата 25 Квітня 2015, 20:23
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ 14 Квітня 2015, 16:49)
Спуск від  вітряків (чи підйом  до них)  -  бетонні плити,  посипані дрібним шутром, є  місця  чисті  від шутру, а є засипані. На засипаних нереально вправитися з керуванням, велосипед норовить вискочити кудись в  сторону з-під задниці..  Тому спускатися  треба повільно.

швидкість 35-45 те що треба cool.gif
на поворотах скидав швидкість до 20, після того, яквийшов з повороту відпускаю гальма і за 1-2секунди швидкість знову 35-45 км/год, і то пригальмовуючи, швидше якось стрьомно)
максимальна було 48,6км/год

Це повідомлення відредагував CrissAngel - 25 Квітня 2015, 20:25
Email Poster
Voyutichi
Дата 25 Квітня 2015, 23:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Були біля вітряків?
CrissAngel
Дата 26 Квітня 2015, 10:04
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ вчора, у 21:35)
Були біля вітряків?

так, до сонячної електростанції не їхали, їхали зразу в дрогобич через брак часу...
Email Poster
Voyutichi
Дата 26 Квітня 2015, 17:23
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогоднішня вилазка в СтароСамбірський район

user posted image

Решта тут
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll