РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лінзи чи окуляри?, О-О
Оленка
Дата 08 Грудня 2012, 11:13
Quote Post

Початківець
*

Вже три роки (а може і більше) ходжу, бігаю, їзджу, плаваю в лінзах. Про окуляри не хочу і згадувати, крім захисних - від сонця, пилу і вітру. Мінус лінз - вдягати зранку і знімати ввечері, промивати...не дуже люблю ті процедури, особливо, при несприятливих умовах - під час подорожей, в поїзді, і т.д. Але дійсно, можна купити місячні, які досить час від часу знімати і промивати, і не паритись. smile.gif А у всьому решта - дуже зручно - взула і забула smile.gif

Це повідомлення відредагував Оленка - 08 Грудня 2012, 11:15
SUPERUNKNOWN
Дата 09 Грудня 2012, 1:03
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

забыла написать что от контактных линз (даже самых дорогих с 48% Н2О) все равно глаза сушит.

ношу линзы с 2001 года . Подумываю о лазерной коррекции

Це повідомлення відредагував SUPERUNKNOWN - 09 Грудня 2012, 1:03
Yura777
Дата 09 Грудня 2012, 15:38
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 02:03)
забыла написать что от контактных линз (даже самых дорогих с 48% Н2О) все равно глаза сушит.

ношу линзы с 2001 года . Подумываю о лазерной коррекции

Силікон-гідрогелеві краще навпаки з меньшим вмістом води. Тобто з часом висихає і неприємніші відчуття якраз на тих, у яких початковий вміст води більший.
Air Optix NIGHT & DAY Материал: Лотрафилкон А
Тип линзы: силикон - гидрогелевые
Содержание воды, %: 24
Кислородопроницаемость, Dk/t: 175
Толщина в центре, мм: 0,08
Набагато краще носяться ніж
PureVision 2 HD
диаметр - 14.0 мм
влагосодержание - 36%
кислородопроницаемость Dk|t- 130
більше значення напевно має киснепроникність. Хоч це все тільки цифри, які невідомо як хто вимірює. Найкраще все-таки самому пробувати.
З лазерною корекцією також не все так просто. Знайомий робив, правда років 10 тому. Зір сильно впав, потім їздив в Польщу, там йому допомогли. Тобто справа все таки ризикована, залишається ймовірнісь невдачі. Хоч за 10 років я думаю все-таки мали б навчитись.
SUPERUNKNOWN
Дата 09 Грудня 2012, 15:59
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

Сыкотно. Да. Но процент фейлов всетаки мизерный, единственное что смущает это физическое уменьшение толщены роговици под воздействием лазера.
Стоит не дорого (я так понял тысяч 6 на глаз) и по факту дешевле чем носить линзы до конца жизни ))
Uri2
Дата 10 Грудня 2012, 12:03
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ вчора, у 16:59)
Сыкотно. Да. Но процент фейлов всетаки мизерный, единственное что смущает это физическое уменьшение толщены роговици под воздействием лазера.
Стоит не дорого (я так понял тысяч 6 на глаз) и по факту дешевле чем носить линзы до конца жизни ))

Годиков с 12 назад один хороший знакомый делал себе такую коррекцию. Через год зрение вернулось к предыдущему, докорректному уровню.
SUPERUNKNOWN
Дата 10 Грудня 2012, 20:57
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

Для полноты картины нужно очвучить технологию по которой делалась операция. Если эт,о по методе "п"ёдорова с кромсанием глаза то вполне может быть. А если по ласик то маловероятно.
Хотя все может быть.
drronn
Дата 11 Грудня 2012, 10:55
Quote Post

Зацікавлений
**

Нарахунок того, що лінзи сушать... зі свого досвіду можу сказати таке: якщо заснути у лінзах, то в багатьох екземплярах після їх зняття око бачить наче в тумані (думаю це як раз через висихання рогівки), проте через півгодини-годину все нормалізується. Звісно, що це не добре для ока. Проте сучасні так звані "дихаючі" лінзи такого ефекту не мають.
Крім того рогівка сохне і без лінз, якщо не моргати (привіт всім, хто сидить за комп'ютером: частота моргань зазвичай зменшена в рази smile.gif )
Email Poster
KolosOK
Дата 13 Грудня 2012, 22:50
Quote Post

Зацікавлений
**

Як на мене найкращий варіант, це окуляри!. Коли я починав кататись на велосипеді , відтоді я в окулярах). Як на мене: не паришся з одяганням лінз, не будеш думати, що щось може попасти, чи вона може посунутись, а нзамитак одів окуляри і поїхав)...заляпав багном-став, плюнув)..повитирав і поїхав далі)))

Зараз недорогий оптимальний варіант окуляр можна купити за 200грн з пластиковими лінзами).якщо не для щоденного використання....ось така моя порадаsmile.gif
Email Poster
drronn
Дата 14 Грудня 2012, 14:37
Quote Post

Зацікавлений
**

Я повсякденно ходжу в окулярах, але для "спортивних" подій (типу вело-покатушки, ковзани, лижі, ролики, басейн) використовую лінзи. З міркувань, власне, безпеки: боюсь, що впаду і окуляри розіб'ються. Отаке во smile.gif
Email Poster
MShaman
Дата 14 Грудня 2012, 22:58
Quote Post

Доктор

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ 09 Грудня 2012, 13:59)

Делал коррекцию в 2009 году. Решался долго. До этого много лет линзы и очки. Сразу после операции были определённые проблемы, потом когда всё стало на свои места - ощущение, что родился заново. Правда больше года снилось по ночам, что зрение опять упало, просыпался и сразу проверял biggrin.gif
Email Poster
Fotinia
Дата 15 Грудня 2012, 0:02
Quote Post

Fotinia
*

Для велосипеда линзы намного удобнее чем очки, а вот какие именно - тут, мне кажется, только самому пробовать и сравнивать. PureVision я вообще носить не смогла - линза раздражает как мусоринка в глазу. Думала может с рук что-то попало, пару раз вынимала и снова промывала линзу. В результате таки положила одну мимо контейнера, и вопрос решился сам собой - снова покупать Джонсоновские.
Email Poster
Velomax
Дата 15 Грудня 2012, 12:23
Quote Post

неутомімый командор

Нужно и то, и другое. Если ездишь в линзах, то обязательно надо надевать очки от солнца и от пыли.
И безусловно, удобнее ездить в линзах, т.к. угол зрения шире.
Сейчас технологии гораздо шагнули вперёд, и современные линзы это вам не линзы начала 90-х smile.gif Вы наверное и не знаете, но тогда существовали так называемые "жесткие" контактные линзы из оргстекла smile.gif, а мягкие из силикона только начали появляться.
Users Website
SUPERUNKNOWN
Дата 16 Грудня 2012, 12:29
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

Вот откуда брались тру мужики пачками))

Уверен АтютЕния были незабываемые wink.gif
Dok62
Дата 16 Грудня 2012, 12:42
Quote Post

Старий волоцюга

Користуюсь окулярами зі школи. Постійно почав носити а армії, коли ганяв в самоволку, щоб з далеку бачити патруль. cool.gif Оскільки активно займався спортом, то під час гри у волей чи баскет, користувався лінзами. А для велосипеда?Вважаю лінзи не потрібні і в окулярах їздити комфортно. smile.gif
Email Poster
MShaman
Дата 23 Грудня 2012, 22:52
Quote Post

Доктор

QUOTE (Velomax @ 15 Грудня 2012, 10:23)
Вы наверное и не знаете, но тогда существовали так называемые "жесткие" контактные линзы из оргстекла smile.gif

Вот только такие я и носил в начале 90-тых. crazy.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll