РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (13) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Идеальный телефон для велосипедиста
Wertomaniak
Дата 12 Листопада 2011, 11:54
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (alex4alex @ нині, у 09:24)

Горілла гласс абсолютно нічого не означає. І я не випадково запитав про падіння з висоти в 1.5 метри на асфальт.
Мій Samsung Galaxy Ace хоч і захищений від подряпин і тп, але від падіння це скло абсолютно нічого не дало. Хоча до цього вдома на підлогу з аналогічної висоти падав і нічого не ставалося.
А щодо того, що плівка змусить телефон реагувати на руки в рукавичках... Абсолютний нонсенс.

P.S. "НЕ" з дієсловами пишеться окремо: "не царапається", "не було", "не зробив".

В самсунгах "Горилла" недопомагає. Незнаю чому. В мого друга тоже на гелексі неспасло. Там просто екрани якісь не такі. А горилла - вещь!
Email PosterUsers Website
Wertomaniak
Дата 12 Листопада 2011, 11:59
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 08:55)
а4а расскажи человеку про горрила гласс и как оно "героически" выдерживает встречу с асфальтом wink.gif))

товарищ ,горилла гласс никогда не было заявлено как противоударное, оно скретч пруфф и с этим оно справляется, но оно не противоударное ....зачем писать ерунду

пленки и чехлы не признаю, так что не вариант

Горилла не протиударна, я й неказав про то. Але вона міцніша простого покриття. Велику роль відіграє екран. Самсунги хоч і роблять амоледи але вони ті амоледи недружать з падіннями. В АСЕ вроді нема амоледу але екран такий же тонкий як і амолед.
Плівка відіграє велику роль. Принаймі на соніеріксонах. Мій х10 став слухнянішим відсотків на 20. І читається на сонці як читався - ідеально!
Ще одне. Якщо хочете протиударний смартфон, то це точно не самсунг. Про Нокіа я промовЧУ. Вони взагалі вже нічого толкового не роблять.

Це повідомлення відредагував МИКОЛА - 12 Листопада 2011, 12:07
SUPERUNKNOWN
Дата 12 Листопада 2011, 12:22
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 11:59)
Горилла не протиударна, я й неказав про то. Але вона міцніша простого покриття.Велику роль відіграє екран. Самсунги хоч і роблять амоледи але вони ті амоледи недружать з падіннями. В АСЕ вроді нема амоледу але екран такий же тонкий як і амолед.

имхо бред. асе бюджетный смарт и амоледом там никогда и не пахло. экран тфт таки у алекса остался цель и невредим ,а вот горилла глэсс (ее кста производит одна контора на сколько я знаю, и это можно посмотреть на родном сайте горилла глэсс) лопнул и красовался ажурной паутиной трещин.

се уже не существует как бренда, се и качество начали идти в разные стороны начиная еще с 2008 года.

"якись таки не таки" трудно расценивать как аргумент.
alex4alex
Дата 12 Листопада 2011, 12:31
Quote Post

рокет Алекс

Подтверждаю, на ACE нет амоледа и близко smile.gif
Users Website
Wertomaniak
Дата 12 Листопада 2011, 12:34
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 10:22)
имхо бред. асе бюджетный смарт и амоледом там никогда и не пахло. экран тфт таки у алекса остался цель и невредим ,а вот горилла глэсс (ее кста производит одна контора на сколько я знаю, и это можно посмотреть на родном сайте горилла глэсс) лопнул и красовался ажурной паутиной трещин.

се уже не существует как бренда, се и качество начали идти в разные стороны начиная еще с 2008 года.

"якись таки не таки" трудно расценивать как аргумент.

biggrin.gif Я ж казав що там амоледу нема. І ще одне. СЕ існує з 2001 року і буде існувати. І починаючи з 2009 року вони набрали обертів. Зараз ця фірма виготовляє дорогу але якісну техніку. А той хто говорить, що вони з 2008 року зіпсувались нерозуміє суті справи, бо офіційною заявою СЕ починаючи з 2009 року - висока якість і топові девайси. От подумайте пане SUPERUNKNOWN, чому починаючи з 2009 року у СЕ немає девайсів дешевше 1000 грн? А вже починачи з 2011 року дешевше 2000 грн? Це тому що вони перейшли на новий рівень. Чого нескажеш про самсунги, нокії і т.д. В світі існує тепер лише 2 контори що роблять дійсно якісну продукцію - СЕ і ХТЦ. Самсунги трішки недотягують до цього рівня. Про яблоко я взагалі мовчу. Хоч і якісна пласмаса, але апарати вже йдуть у минуле. Майбутнє за андроїдом! tongue.gif
alex4alex
Дата 12 Листопада 2011, 12:40
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 12:34)
От подумайте пане SUPERUNKNOWN, чому починаючи з 2009 року у СЕ немає девайсів дешевше 1000 грн? А вже починачи з 2011 року дешевше 2000 грн? Це тому що вони перейшли на новий рівень. Чого нескажеш про самсунги, нокії і т.д.

З якого перепугу ціна є визначенням якості? Нокії ще дорожчі - і за твоєю логікою вони мають бути ще якісніші. Порівнюй однакові продукти, аналогічні за характеристиками, а не гіпотетично моделі в різних класах. Бо інакше все зводиться до банального вихваляння власного апарату і бренду.

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 12:34)
Чого нескажеш про самсунги, нокії і т.д.

не звернув уваги на мої виправлення? "НЕ" з дієсловами пишеться окремо: "не царапається", "не було", "не зробив".
Users Website
Wertomaniak
Дата 12 Листопада 2011, 12:48
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (alex4alex @ нині, у 10:37)
З якого перепугу ціна є визначенням якості? Нокії ще дорожчі - і за твоєю логікою вони мають бути ще якісніші.

Нокії не є зараз дорожчими. Смартфони їхні можна купити за 1000 грн. А самий крутий смарт коштує 4 тис. з копійками. І якість їхня тепер повне УГ. Ціна є признаком якості, якщо це говориться про СЕ. Я вже апаратами СЕ користуюся з 2003 року (т-68, т610, ж300, к750, в800, к790, к 800, к 770, м600, в950, п1, х10) І хочу сказати що в останнього якість на 5 голів вище. Сам корпус нецарапається. І повірте, мені є з чим порівняти. Бо також користувався ХТЦ (Г1, ЛЕГЕНДА), нокіями (3250, 5320, 5230, 5800), самсунгами (і600, і900), лижою ку990 і навіть яблоком 3. З тих всіх апаратів по якості зборки хочу відзначити лише х10, легенду, і600, 5800. Тому аргументів для спору хватає.
A.V
Дата 12 Листопада 2011, 13:02
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 12:48)
Я вже апаратами СЕ користуюся з 2003 року (т-68, т610, ж300, к750, в800, к790, к 800, к 770, м600, в950, п1, х10)

получается за 8 лет, ты сменил 12 телефонов blink.gif

звонили плохо?
Users Website
Wertomaniak
Дата 12 Листопада 2011, 13:05
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (AB @ нині, у 11:02)
получается за 8 лет, ты сменил 12 телефонов blink.gif

звонили плохо?

Нет, просто долго у меня апараты неостаються, надоедают
ЧД_
Дата 12 Листопада 2011, 14:02
Quote Post

sprzedawca materacow

ЧД читает и пользует Samsung Xcover 271 (B2710). Кто еще пользует телефоны из приведеного списка? laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 12 Листопада 2011, 14:02
Andrey
Дата 12 Листопада 2011, 19:42
Quote Post

Nega(Ti)ve

QUOTE (AB @ вчора, у 21:12)
Какой телефон более удобен для велосипедиста?

По-моему любой.
Лишь бы владельцу нравился.
Email Poster
demon
Дата 12 Листопада 2011, 21:30
Quote Post

Membёr

бомбейский телефон SONIM XP1300 CORE, но я себе купил смарт самсунг, ронял его с метровой высоты на кафель, выжил. Но, каленое стекло (горилла) невыдержит торцевых падений, мой просто удачно упал.
SPike_666
Дата 12 Листопада 2011, 22:04
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:02)
ЧД читает и пользует Samsung Xcover 271 (B2710). Кто еще пользует телефоны из приведеного списка? laugh.gif

Так вони ж в нас не продаються? Щось змінилося чи з-за кордону?)
A.V
Дата 12 Листопада 2011, 22:08
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (SPike_666 @ нині, у 22:04)
Так вони ж в нас не продаються? Щось змінилося чи з-за кордону?)
бомбейский телефон SONIM XP1300 CORE

думал его взять, но смутили размеры и масса.
такой кирпич в кармане веломайки - это перебор sad.gif
Users Website
Velomax
Дата 14 Листопада 2011, 12:10
Quote Post

неутомімый командор

По-моему модель телефона следует подбирать по функционалу и удобству пользования, а не просто выкладывать сюда список зубонепрокусаемых трубок разных фирм.
Например мне были бы нужны для вело-телефона блютус, камера хотя бы на 3 МП и хорошо читаемый на солнце дисплей. Желательно большие кнопки, т.к. у меня большие пальцы smile.gif А производитель может быть любой, всё равно таких, как я тут сочинил, телефонов нет.
Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (13) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll