РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Герметик для безкамерок
demon
Дата 22 Серпня 2013, 22:58
Quote Post

Membёr

"золотнік" викручував, результату ноль! Покришка точно не 13-го року
Stevens
Дата 22 Серпня 2013, 23:09
Quote Post

Велофанат

QUOTE (pakolv @ нині, у 21:57)

Стів, якщо ви бачили 66 колеса, то висновок з ізострічкою, фліперами і іншою сільгосптехнікою напрошується сам.

Колеса бачив
Тут або єловтейп в кілька шарів, або ізострічка з фліпером

demon, приносьте колесо, поставим laugh.gif

Це повідомлення відредагував Stevens - 22 Серпня 2013, 23:11
Email PosterUsers Website
demon
Дата 23 Серпня 2013, 7:41
Quote Post

Membёr

QUOTE (Stevens @ вчора, у 23:09)

demon, приносьте колесо, поставим laugh.gif

куди під"їхати?
demon
Дата 23 Серпня 2013, 15:51
Quote Post

Membёr

спасибо, Stevens! Но, на Брюлова не поеду, никто там со мной пацкаться не будет. К тому же я почти уверен, что ничего бы у вас не вышло. Еще раз повторюсь, что покрышка стояла долго с камерой, но все равно оказалась жутко горбатой и травила откуда только можно было, да и не призначена она для этого. Тут нужен был только резкий удар воздухом (TIR), либо взрыв. и даже после взрыва, когда покрышка села на борта, нифига не накачивалась и жутко травила. Спас только герметик.
Дайте лінку якесь і'мя

Це повідомлення відредагував demon - 23 Серпня 2013, 16:12
Merck
Дата 30 Серпня 2013, 14:40
Quote Post

QUOTE (E-one @ 13 Лютого 2013, 10:27)
Не дуже. Два сезони користувався: прямі проколи затягує нормально, бокові порізи - фіг. За два сезони мав чотири бокових порізи (один з них на КГ, через що вилетів з десятки) - приходилось ставити камеру... Плюси - він не засихає так швидко, як Стенс.
Зараз взяв Стенс. Подивимось.

Які висновки, стенс чи кафелатеітд? А то якраз стенс закінчується, от і думаю брати знов стенс чи попробовути це капучіно))))
Email Poster
Stevens
Дата 30 Серпня 2013, 15:03
Quote Post

Велофанат

demon, пацькатись не треба. Я ж написав, шо таке вже робив, і проблем особливо з цим не було. Робите з мухи слона, ІМХО facepalm.png
vchaban
Дата 30 Серпня 2013, 15:06
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Merck @ нині, у 15:40)
Які висновки, стенс чи кафелатеітд? А то якраз стенс закінчується, от і думаю брати знов стенс чи попробовути це капучіно))))

Користуюся кафелате на ендуріку. За сезон жодних проблем не виникало. Чи це робота герметика, чи я просто не проколювався, не знаю, шини не розглядав smile.gif
Heitaver
Дата 08 Листопада 2013, 0:21
Quote Post

Початківець
*

Каффелатекс хуже клеит проколы чем Нотубс.
Использовал на разных покрышках оба, результаты одни - нотубс клеит быстро и надежно, каффелатекс заплевывает все, что может и только потом может быть заклеит..
Так же каффелатекс я использовал на Кояк 2.0 - работал, но быстро высыхал. Проколов не было, но на заклейку боковин ушло много жижы.

Для камер ни тот, ни тот не годятся
Taiwo
Дата 16 Грудня 2014, 15:49
Quote Post

road sage

підніму тему. тут всі переважно описують герметики які використовують на 26" колесах, можливо хтось мав справу з трубками на 28" колесах? чи є якась різниця крім кількості залитого герметика? маю дві пробитих трубки s33 pro і s22, в яких залито амерекинський герметик (назви нажаль не знаю, бо купляв в веломагазині на розлив). він в принципі добре затягує "рани", але тільки не великі. мав невдачу пробити обидві трубки і то так, що герметик не справляється з проколами. можливо хтось порадить герметик, який не так швидко витече з трубки і задує дірки? і чи є можливість їх у львові купити? дякую

п.с.: те що с22 розшивається і клеїться я в курсі. не хочеться з цим заморочуватись
PlusOdyn
Дата 16 Грудня 2014, 15:59
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Taiwo @ нині, у 16:49)
він в принципі добре затягує "рани", але тільки не великі. мав невдачу пробити обидві трубки і то так, що герметик не справляється з проколами. можливо хтось порадить герметик, який не так швидко витече з трубки і задує дірки? і чи є можливість їх у львові купити?

Практика катання із любителями безкамерок показує, що інколи (наразі 2 рази за близько 5 місяців) трапляються такі пошкодження цього всього безкамерного комплексу, що герметик не допомагає. Якщо у Вас трубки, то там певне тиск високий (хз, ніколи не мав, виключно теорія), відповідно при тій же товщині покрихи що й для нижчого тиску, максимальний розмір порізу, що затягується буде меншим. Ну і "нотюбс" кажуть краще всіх.

Десь бачив в таваріща Stevens відерко.
Email Poster
Taiwo
Дата 16 Грудня 2014, 16:24
Quote Post

road sage

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 16:59)
Практика катання із любителями безкамерок показує, що інколи (наразі 2 рази за близько 5 місяців) трапляються такі пошкодження цього всього безкамерного комплексу, що герметик не допомагає. Якщо у Вас трубки, то там певне тиск високий (хз, ніколи не мав, виключно теорія), відповідно при тій же товщині покрихи що й для нижчого тиску, максимальний розмір порізу, що затягується буде меншим. Ну і "нотюбс" кажуть краще всіх.

Десь бачив в таваріща Stevens відерко.

качаю від 8 атм., бо вони з часом здуваються. можливо з меншим тиском проколи були б менші.. хз. чув теорію, що при високому тиску трубки рідше проколюються.
краєм вуха чув щось про нотюбс, але поки ним не користувався

Це повідомлення відредагував Taiwo - 16 Грудня 2014, 16:25
demon
Дата 16 Грудня 2014, 19:38
Quote Post

Membёr

QUOTE (Taiwo @ нині, у 16:24)
качаю від 8 атм., бо вони з часом здуваються. можливо з меншим тиском проколи були б менші.. хз. чув теорію, що при високому тиску трубки рідше проколюються.
краєм вуха чув щось про нотюбс, але поки ним не користувався

при таком давлении, любой герметик в трубу вылетит. надо стравить, хотя бы до 2атм, тогда и затянет, если конечно там не порез с 1/2 см. катаюсь уже довольно долго на бескамерке, и чет у меня не получается прокалываться 4 раза в год...может я не там катаюсь, бо я вообще забыл что такое прокол
PlusOdyn
Дата 16 Грудня 2014, 20:07
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (demon @ нині, у 20:38)
если конечно там не порез с 1/2 см.

катаюсь уже довольно долго на бескамерке, и чет у меня не получается прокалываться 4 раза в год...может я не там катаюсь, бо я вообще забыл что такое прокол

Поїхали зі мною. laugh.gif
Email Poster
Taiwo
Дата 17 Грудня 2014, 13:34
Quote Post

road sage

QUOTE (demon @ вчора, у 20:38)
при таком давлении, любой герметик в трубу вылетит. надо стравить, хотя бы до 2атм, тогда и затянет, если конечно там не порез с 1/2 см. катаюсь уже довольно долго на бескамерке, и чет у меня не получается прокалываться 4 раза в год...может я не там катаюсь, бо я вообще забыл что такое прокол

пробував качати менше, всерівно спускає cwy.png
дірка вроді не гігантська, але чомусь не затягується
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll