РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сколе- Урич(Тустань) - Схидниця - Трускавець, матрасно, 27-06-2010
Leonid
Дата 23 Червня 2010, 21:45
Quote Post

ветеран броуновского движения

QUOTE (RVV @ нині, у 20:40)
Rozmary, можем и в воскресенье. Правда потом целый понедельник прийдется оглашать кабинет стонами и воплями шо админ устал от отдыха и нетрогайте его за здесь ))))

Понедельник - выходной

На Гуркало заехать по времени очень получается, если кто точно знает дорогу, так как там легко свернуть не туда.
На Параску с великом идти не советую. 90% пешком. Проверено в недавние выходные. smile.gif
Лучше больше по Тустани походить, да еще на ближайшие скалы заскочить.
Email PosterUsers Website
Leonid
Дата 23 Червня 2010, 21:48
Quote Post

QUOTE (Varvar @ нині, у 15:40)
Можете "удосконалити" маршрут і після Урича і огляду Тустані ? повернутись назад у Підгородці і поїхати у сторону Довгого ... і далі до Дрогобича чи Трускавця. Зможете оглянути залишки залишків недобудованої ГЕС, неодноразово згадуваної тут на форумі. Там ще По кілометражу певно вийде десь 70 км +-.
Перевага в тому що будете їхати вздовж річки Стрий і якщо буде спекотно час від часу занурюватись. Ще там якесь озерце має бути (в районі недоГЕС). Правда вода р. Стрий в червні через опади буває мутною.

Хороший совет. Действительно хорошо там едется, ненапряжно.
Lulia
Дата 23 Червня 2010, 21:54
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (RVV @ нині, у 20:40)
Rozmary, можем и в воскресенье. Правда потом целый понедельник прийдется оглашать кабинет стонами и воплями шо админ устал от отдыха и нетрогайте его за здесь ))))

Спасибочки !!! smile.gif

После 50 км-стоны и вопли и устал от отдыха? unsure.gif

Прислушаемся к совету Вестсайдера и выйдем в Сколе, проедемся несколько км к каскаду водопадов?

Leonid, спасибо за советы, но лучше присоединяйся к нам! smile.gif
Email Poster
RVV
Дата 23 Червня 2010, 22:07
Quote Post

Порядочная Сволочь

QUOTE (Rozmary @ нині, у 21:54)
После 50 км-стоны и вопли и устал от отдыха? unsure.gif

админ на работе всегда уставший ))) лично я устаю сразу в 9:00 с началом рабочего дня, и неважно что прихожу на работу после десяти ))))

Насчет маршрута - щас смотрю карту, отмечаю на ней все советы, тогда буду коректировать моршрут.

Единственно что не хочу менять направление движения. Тоесть из Сколе в Трускавец. Выбор обусловлен тем что если сильно заматрасим и провтыкаем электричку то за Дрогобычем есть дорога на Щерец, и на ней машин практически нету, а если пилить по македонке то прийдется нюхать выхлоп автострады smile.gif

ЗЫЖ
Гуркало однозначно пропускаем. Туда поедем сосвем матрасно, при ярком солнышке, медленно и звеня тарой как настояшие алкобайкеры.
Lulia
Дата 23 Червня 2010, 22:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (RVV @ нині, у 22:07)

звеня тарой как настояшие алкобайкеры

blink.gif wacko.gif
-1 на Гуркало
Email Poster
RVV
Дата 23 Червня 2010, 22:20
Quote Post

Порядочная Сволочь

QUOTE (Rozmary @ нині, у 22:15)
blink.gif wacko.gif
-1 на Гуркало

а всякое вкусное поджареное на костре тоже -1 ? wink.gif

Просто на водопаде Гуркало красиво, и прискакать поставить галочку "мы тут были" и ускакать плохо. Я туда хочу при хорошей погоде с камерой, парочкой объективов, штативом и бутылочкой пива smile.gif
RVV
Дата 23 Червня 2010, 22:43
Quote Post

Порядочная Сволочь

Как вариант можем ехать так:

Сколе - водопад Каменка - Корчин - Крушельниця - Підгородці - Урич-Тустань - возвращаемся назад в Підгородці - Сопіт - Довге - Рибник - Новий кропивник - Східниця - Борислав - Трускавець

примерно 80 км по карте.

Це повідомлення відредагував RVV - 23 Червня 2010, 22:43
Lulia
Дата 23 Червня 2010, 22:51
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (RVV @ нині, у 22:43)

Сколе - водопад Каменка - Корчин - Крушельниця - Підгородці - Урич-Тустань - возвращаемся назад в Підгородці - Сопіт - Довге - Рибник - Новий кропивник - Східниця - Борислав - Трускавець

примерно 80 км по карте.

Вариант очень нравится! smile.gif
И на водопад попадаем, и в Урич, и вдоль реки будем ехать!
И километраж побольше,а то 50 км-маловато.
Email Poster
E-one
Дата 23 Червня 2010, 22:52
Quote Post

троль ще той

а я би радив вилізти на сусідні скелі в Тустані, ну дуже там феншуйно:
user posted image

ой, не та фотка. Є більш феншуйна:
user posted image
Email Poster
Leonid
Дата 24 Червня 2010, 8:35
Quote Post

На Гуркало целый день нечего делать - там скучноsmile.gif
Uri2
Дата 24 Червня 2010, 8:40
Quote Post

Рідкісний зануда

Народ, про те що тре їхати З Трускавця а не ДО Трускавя я серйозно. Якщо з Трускавця - то після Східниці дорога буде тільки вниз, вниз і вниз.
Varvar
Дата 24 Червня 2010, 9:12
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (RVV @ вчора, у 23:43)
примерно 80 км по карте.

В Сопіт заїжджати необов"язково, хіба дуже хочеться smile.gif. Сопіт насправді знаходиться за р. Стрий на ділянці дороги Підгородці-Довге.
Norco
Дата 24 Червня 2010, 11:14
Quote Post

Зацікавлений
**

Якщо вже вирішили їхати через Сопіт, то хочу вас потішити, що біля недобудованої ГЕС, в лісі, є також водоспад !!! І ви запросто на нього можете потрапити smile.gif

Фото і координати smile.gif

Це повідомлення відредагував Norco - 24 Червня 2010, 11:14
mrGromko
Дата 24 Червня 2010, 23:01
Quote Post

Як побачив той маршрут " Сколе- Урич(Тустань) - Східниця - Трускавець, матрасно," то аж ожив, це була моя перша матрасна поїздка яку я не планував а їхав на вмайня! З якої б сторони не їхати чи зо сторони Сколе чи з Трускавця там є на що подивитися! В Східниці, Бориславі та Трускавці можна подигустувати "нафтусю" бо бути в тих краях і не пробувати то....(((( Чого варта лише недобудована ГЕС! Якщо їхати з Трускавця то виїжаєте зі Львова електричкою близько 7-ї години, але то варто перевірити і десь в 9:30 будем у Трускавці , далі лісовими дорогами заїжаєм в Борислав за ним перевал 3-км на якому восени проходять раллі! Східницю ми проїжаєм лише з боку, за нею Кропивник.... і ше трохи і там ГЕС! Після якої заїжаєм в Урич-Тустань! Проїжаєм через сам центр Східници поповнюєм водно-електролітний баланс Східницькою нафтусею! Виїжаєм знов на той самий перевал але вже зі сторони Східниці дивимся на вітряки , які на жаль вже не працюють((( Ставим рекорд швидкості спускаючись з того перевалу! Борислав - Трускавець, можна поспацерувати по Трускавцю і в 19:... відправляється електричка на Львів! Якщо на неї не встигнути тоді Дрогобич - Меденичі - Щирець-Пустомити -Львів! То моє бачання даної поїздки, але як би там організатор не спланував я їду полюбому! Такщо +1
Email Poster
Challenge
Дата 24 Червня 2010, 23:17
Quote Post

насяльніка

То моє бачання даної поїздки, але як би там організатор не спланував я їду полюбому!

Мені подобається твоє бачення
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll