РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Найкраща Велоподія 2011

Найкраща Велоподія 2011
Критий Ровер [ 4 ]  [5.00%]
2 х Проба [ 2 ]  [2.50%]
Тур Галичини [ 4 ]  [5.00%]
Перша Сотка [ 6 ]  [7.50%]
Велодень [ 9 ]  [11.25%]
Марафони АСР 200-600 км [ 22 ]  [27.50%]
Прийняття програми розвитку велоруху у місті Львові [ 8 ]  [10.00%]
Велопаради Дівчат [ 6 ]  [7.50%]
Тиждень мобільності [ 1 ]  [1.25%]
Drag Racing Lviv [ 1 ]  [1.25%]
Велокроси на Погулянці [ 3 ]  [3.75%]
Night Madness [ 14 ]  [17.50%]
Загалом голосів: : 80

freya
Дата 20 Березня 2012, 11:29
Quote Post

Леді на Велосипеді

На перше місце я віднесла Тиждень мобільності та Велодень, бо ці події пропагують здоровий спосіб життя і фокусують увагу людей на цьому.

Велопаради Дівчат теж відносяться до пропаганди здорового способу життя але мають позитивний "вірусний" відтінок. До речі, нас почала підтимувати сусідка - Білорусь! party2.gif Нещодавно до Львова завітала гостя та майбутня організаторка Велопараду Дівчат у Бресті і цікавилася у мене різними нюансами щодо цієї події.

Далі йде Критий Ровер. І хоч я не відношуся до фіксерів і навряд чи колись сяду на такий ровер, проте щиро вболіваю та надіюся, що на велотрек звернуть увагу і візьмуться за його реставрацію.
SerBus
Дата 14 Травня 2012, 21:02
Quote Post

Lucky Man

Я за бревети АСР. Ну дуже припали до душі, думаю - це моє. Дорога, що стелиться у далечінь, сотні кілометрів ,які чекають на тебе, сонце, вітер, дощ, відчуваєш, що живеш. Надзвичайно шкодую ,що не наважився минулого року на 300-ку і вище, порахував себе ще не готовим, а цього року видно взагалі пролечу з-за травми. Треба запропонувати себе на цей сезон штатним КППістом(волонтером), хоч якась користь буде smile.gif . А ще рахую бревети найдемократичнішим ( їдеш як можеш і на чому можеш ) змаганням з собою, погодою. дорогами, технікою. Ну і найбільшу сатисфакцію приносять свідомість, що ти це зробив і очі crazy.gif знайомих і друзів biggrin.gif

Це повідомлення відредагував SerBus - 14 Травня 2012, 21:04
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Closed TopicStart new topicStart Poll