РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> зимовий чи літній час ?

какой часовой пояс лучше для львовских велосипедистов?
жить в GMT+2 (зимой темнеет на 1 час раньше) [ 15 ]  [50.00%]
жить в GMT+3 (зимой темнеет на 1 час позже) [ 15 ]  [50.00%]
Загалом голосів: : 30
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
rosen
Дата 19 Жовтня 2011, 19:25
Quote Post

суровый

QUOTE (Sapfira @ нині, у 17:15)
дьоргати своє тільце 2 рази в рік і заставляти його раніше прокидатись/пізніше засинати і навпаки??

Думаю, что от двух подергиваний в год, ничего страшного для организма не происходит. Я, например, при поездках в Европу регулярно перевожу часы туда/назад - но не жалуюсь. Да и при одинаковом GMT, в разных странах по разному встает/садится солнце.
Sapfira
Дата 19 Жовтня 2011, 20:35
Quote Post

Sapfira

QUOTE (Griga @ нині, у 19:14)
Сапфіра, стаття, на яку я посилаюся - про Росію, відповідно економічний ефект від регіонального часу там вже включено, та й та електоенергія, що використовується в побуті людьми це крапля в морі.
Найбільше енергії використовують виробничі потужності, а там, як правило, процес неперервний. Спробуй домну на ніч зупинити - потім будеш розбивати і складати нову...
Лепки самим рішенням ВР теж не поміняєш, на це треба гроші та роботу покласти

Так що тут питання лише про зручність для нас та наше відношення до "переводу стрілок"

1. Ту статтю, про яку ти розповідаєш я ще не читала, буде трохи вільного часу - обов"язково ознайомлюсь
2.Неперервне виробництво ми до уваги не беремо, оскільки воно працює без зупину і той фоктор який ми обговорюємо ніяким чином не впливає
3.Питання справді в зручності та у нашому відношенні, на що я написала що на рахунок цього думаю, і відповідно, думку свою обгрунтувала
Email PosterUsers Website
Sapfira
Дата 19 Жовтня 2011, 20:57
Quote Post

Sapfira

QUOTE (Cheburek @ нині, у 17:49)

П.С. Наскільки зрозуміло з новин, дана тема вже не актуальна. Тепер пора про перейменування нашої доблесної міліції трохи подумати laugh.gif

Я б не була така певна. Вони вернули все назад з одної простої причини, про яку я намагалась писати в першому своєму пості цієї теми. Так вже сталось що лічильники електроенергії налаштовані так, що самі переключаються на літній і зимовий час. Відповідно якщо перходу вже не буде, а буде єдиний час, доведеться ті лічильники перепрограмовувати. Крім цього їх потрібно наново опломбувати, таке право мають виключно різні Обленерго. І це все має бути зроблено до переходу на новий час. Тепер спробуємо собі уявити наскільки це великі масштаби. Ці роботи є платними, їх вартість оплачується споживачем або організацією, на балансі якої знаходяться електролічильники. Якщо організації ще так-сяк, то серед населення явно почнеться бунт, бо перепрограмувати один такий лічильник коштуватиме близько 500 грн.
Думаю, це просто відклали на деякий час. Не знаю що вони там придумають, але до цього питання ще повернуться, це факт.
Ром
Дата 19 Жовтня 2011, 21:36
Quote Post

Велофанат

Це все робиться виключно з метою щоб ви не думали чому ви так добре живете . Потім підніметься ще не одна "важлива" тема (сьогодні - про гомо) . Насправді їм сильно наплювати на нас і наших дітей (як вони йдуть до школи) . В людини життя обмежене і його в першу чергу варто витрачати на більш важливі теми . Таке враження що в нас все чудово .

Це повідомлення відредагував Ром - 19 Жовтня 2011, 21:38
Email Poster
alex4alex
Дата 20 Жовтня 2011, 0:24
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Sapfira @ вчора, у 21:57)
Так вже сталось що лічильники електроенергії налаштовані так, що самі переключаються на літній і зимовий час. Відповідно якщо перходу вже не буде, а буде єдиний час, доведеться ті лічильники перепрограмовувати.

Я щось ніфіга не зрозумів про лічильники. У кого це програмовані? У 99% стоять старі а-ля совєцкі лічильники, механічні, які просто крутять циферблатом.

Чи мова за якісь інші?
Users Website
Sapfira
Дата 20 Жовтня 2011, 13:36
Quote Post

Sapfira

QUOTE (alex4alex @ нині, у 00:24)
Я щось ніфіга не зрозумів про лічильники. У кого це програмовані? У 99% стоять старі а-ля совєцкі лічильники, механічні, які просто крутять циферблатом.

Чи мова за якісь інші?

Та ні, їх не 99%. Механічні (совєцкі) лічильники встановлювати перестали не знаю коли. Залишились тільки ті що перейшли у спадок ше з минулих часів. Багато людей за для економії вже перейшли на новіші, в новобудовах, офісах ти їх теж не знайдеш. Про підприємства я взагалі мовчу тому, що там однофазові лічильники взагалі не використовуються. Оптова ринкова ціна електричної енергії формується на погодинній основі, відповідно облік електроенергії здійснюється теж погодинно, тому логічним є те, що лічильники є прив’язаними до часу. На побутовому ж рівні, ті однофазові лічильники які перепрограмувати не вдасться буде запропоновано їх замінити. Наскільки я чула, замінити на електронні багатотарифні лічильники електроенергії та перейти на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу, так званих тарифних зонах. Тобто вдень одна ціна за 1 кВт а вночі інша, там є декілька варіантів градації тих зон.
alex4alex
Дата 20 Жовтня 2011, 13:42
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Sapfira @ нині, у 14:36)
замінити на електронні багатотарифні лічильники електроенергії та перейти на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу, так званих тарифних зонах.

Ото народ буде перфораторами вночі фігачити: дешевже ж smile.gif

А взагалі дякую за консультацію smile.gif
Users Website
Sapfira
Дата 20 Жовтня 2011, 13:49
Quote Post

Sapfira

Межі тарифних зон:
Для двотарифного лічильника:
• за спожиту електроенергію в нічний період (з 23 до 7 год. ранку) побутовий споживач оплачує 70% від діючого тарифу для населення;
• в денний період (з 7 до 23 год.) — оплата стовідсоткова, тобто тариф є таким, як і для споживачів, що не мають багатотарифного обліку.
Для трьохтарифного лічильника:
• в нічний період (з 23 до 7 год. ранку) побутовий споживач оплачує 40% від діючого тарифу для населення;
• в напівпіковий період (з 7 до 8 год., 11 до 20 год. та з 22 до 23 год.) — оплата стовідсоткова, тобто тариф є таким, як і для споживачів, що не мають багатотарифного обліку;
• в піковий період (з 8 до 11 год. та з 20 до 22 год.) — тариф є в 1,5 разу більшим, ніж для споживачів, що не мають багатотарифного обліку.
Sapfira
Дата 20 Жовтня 2011, 13:50
Quote Post

Sapfira

Порядок переходу на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу для побутових споживачів:

Перший етап:

1.1. Необхідно звернутись із заявою на ім’я начальника виробничо-маркетингової служби ВАТ „Львівобленерго” за адресою м. Львів, вул. Сяйво,10 про надання дозволу на перехід розрахунків за спожиту електричну енергію по тарифах, диференційованих за періодами часу. До заяви необхідно додати однолінійну схему електропостачання помешкання, в якій повинен бути вказаний тип існуючого приладу обліку електроенергії та його основні параметри. Однолінійну схему повинен оформити керівник групи по роботі з побутовими споживачами району електромереж (РЕМ) за місцем проживання.

1.2. На основі заяви буде видано технічні заходи переходу на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу.

Другий етап:

2.1. Необхідно вибрати тип багатотарифного приладу обліку електроенергії відповідно до отриманих технічних заходів.

2.1. Багатотарифний прилад обліку електроенергії побутовий споживач повинен придбати за власні кошти і згідно з п. 8 «Правил користування електричною енергією для населення» в енергопостачальної організації.

2.2. Придбаний прилад обліку електроенергії необхідно передати в службу приладів обліку ВАТ ”Львівобленерго” для проведення параметризації або перевірки правильності параметризації і оплатити вартість цих робіт. За результатами параметризації лічильника буде видано Протокол параметризації, підписаний начальником служби приладів обліку ВАТ ”Львівобленерго”.

Третій етап:

3.1. Необхідно звернутись у РЕМ за місцем проживання з виданими технічними заходами та Протоколом параметризації для проведення заміни існуючого приладу обліку на багатотарифний прилад обліку.

3.2. Заміна приладу обліку, перевірка його роботи під навантаженням та пломбування, здійснюється лише після оплати вартості позапланової заміни приладу обліку.

3.3. Після проведення заміни складається Акт збереження пломб та приладу обліку електроенергії, який підписується представником ВАТ ”Львівобленерго” та побутовим споживачем.

3.4. У договір на користування електричною енергією вносяться зміни щодо розрахунків за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу.

3.5. Подальша експлуатація, планова заміна, ремонт (у випадку відсутності вини споживача у несправності приладу обліку), повірка багатотарифного приладу обліку здійснюється за рахунок енергопостачальної організації.

3.6. У випадку, якщо межі тарифних зон будуть змінені постановою НКРЕ, повторна параметризації приладу обліку здійснюється за рахунок ВАТ”Львівобленерго”

До уваги споживачів! Консультації та роз’яснення з питань електропостачання можна отримати у Інформаційно-консультаційному центрі ВАТ „Львівобленерго”, що знаходиться за адресою: 79059, м.Львів, вул.Шевченка,1.

У Інформаційно-консультаційному центрі цілодобово діють багатоканальні телефони (032) 239-24-55, 239-20-05 та 15-68, скориставшись якими теж можна отримати потрібну інформацію з питань електропостачання.

Відділ корпоративних зв’язків
ВАТ „Львівобленерго”
Griga
Дата 20 Жовтня 2011, 18:17
Quote Post

Активный лентяй

Да, за свои же деньги с этой волокитой связываться - х.з. когда окупится...
max3d
Дата 20 Жовтня 2011, 18:34
Quote Post

страшний халявщик

QUOTE (Griga @ нині, у 18:17)
Да, за свои же деньги с этой волокитой связываться - х.з. когда окупится...

ну це кому як. в кого опалення на електриці, то 40% від тарифу - є суттєва економія, тим більше шо акумулятори вночі заряжати мож.

прикольна інфа доречі, до того не чув. дякую Sapfira.

доречі, а в селі теж такий лічильник мож поставити?
camomile
Дата 20 Жовтня 2011, 19:24
Quote Post

колясочно-велосипедная категория

Я тоже в числе тех, кому перевод часов два раза в год совсем не по душе. Еще со школы "полюбила" стрелки переводить. У нас было обучение в две смены. Чтоб вторая смена не досиживала последние уроки в темноте (а дело было на Востоке Украины, где темнеет приблизительно на час раньше, чем во Львове), нам с переводом часов приходилось идти в школу не на восемь, а на семь часов утра. В принципе, то на то и выходило, но с домочадцами график утренней побудки расходился на час. Также в памяти всплывает несколько неприятных примеров опозданий на автобусы, пересчетов времени доезда и неразберих со временем назначенной встречи, когда эти события на день перевода стрелок приходились. Да и физически лично мне трудно перестраиваться, хоть и два раза в год. Требуется, как минимум, неделя, чтоб приучиться ложиться на час раньше/позже, чтоб потом нормально проснуться на час раньше/позже.

Це повідомлення відредагував camomile - 20 Жовтня 2011, 20:03
Sapfira
Дата 20 Жовтня 2011, 20:25
Quote Post

Sapfira

QUOTE (max3d @ нині, у 18:34)

доречі, а в селі теж такий лічильник мож поставити?

Думаю, цілком. Не бачу там ніякої прив"язки до місцевості.
Для точної інфи подзвони в обленерго в консультаційний центр, телефон в кінці попереднього мого посту
A.V
Дата 21 Жовтня 2011, 19:30
Quote Post

триммер стакселя

У зв´язку з прийнятим рішенням Верховної Ради про введення зимового часу, графік руху поїздів Укрзалізниці в далекому, міжнародному і транзитному сполученні вимагає коригування, причому у стислі терміни, повідомляє Укрзалізниця

Вперше різниця в часі з Росією, Білоруссю та Молдовою становитиме 2 години. Це означає, що потяги з Україною будуть приходити на кордон з країнами СНД із запізненням на годину пізніше, а з країн СНД - на годину раніше.Залізничники обіцяють розробити і узгодити новий графік з країнами СНД до 3 грудня, хоча зазвичай на цю процедуру йде два місяці і більше.

У перехідний період можливі запізнення поїздів та незручності для пасажирів, пов´язані з часом їх відправлення зі станції призначення. Особливо це стосується тих пасажирів, які взяли квитки на дати з 30 жовтня по 3 грудня на міжнародні та транзитні поїзди. Цим пасажирам рекомендується уточнювати час відправлення свого поїзда на станції відправлення, або приїжджати на станцію заздалегідь.

Як пояснив перший заступник начальника Головного пасажирського управління Ігор Бреус, пасажири з країн СНД на Київ-Пасажирський або на іншу українську станцію прибудуть на годину раніше, а ось ті, хто їде з України до Росії або Білорусі, мають шанс запізнитися на пересадку, тому що їхні поїзда прибудуть на годину пізніше.

«Порада для пасажирів, які ще не купили квитки - купувати їх після того, як буде проведено коректування графіка і відкрито продаж, особливо на потяги міжнародного значення. Це відбудеться до 1 грудня.Що стосується пасажирів, які вже придбали квитки на період з 30 жовтня по 3 грудня, тут є проблема. Поїзди, що прибувають з СНД, будуть приїжджати на годину раніше. Тому українські пасажири, які вже придбали на них квитки, можуть з´явитися на вокзал і виявити, що їхній поїзд пішов на годину раніше. Ми рекомендуємо приходити завчасно за 1-1,5 години. У квитках, які будуть купуватися після 30 жовтня, буде вказуватися час з урахуванням зимового переходу. Касири можуть ручкою написати час відправлення, якщо графік на той час не буде відкоректований.Велика частина квитків у нас продається за три дні, тому до 1 грудня продаж квитків на дати після 3 грудня буде відкрито і з України, і з Росії. Питання внутрішнього графіка та продажу квитків всередині Україні ми плануємо вирішити вже на початку листопада», - повідомив Бреус.

©
Users Website
bata
Дата 26 Жовтня 2011, 21:00
Quote Post

офісний планктон

Кароче, наверно я облажался с тем что писал тут раньше. Хочу ГТМ+2!!!

Мне на роботу надо вставать 6:45. Ложится стараюсь до 23:00. Последнюю рабочую неделю, все как всегда, уже даже по привычке просыпаюсь на пару минут раньше будильника, но вот окончательно раздуплится и встать, это стало очень тяжело. Канеша, железная сила воли и мысль о том что я опоздаю на машину и прийдется переть на маршрутке делают свое дело, но я уже жду не дождусь выходных когда переставят время назад.
З.Ы. выхожу из дому 7:35, темно, можно вздемнуть пока пешком иду через парк))) но к 8-ми часам уже норм.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll