РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> зимовий чи літній час ?

какой часовой пояс лучше для львовских велосипедистов?
жить в GMT+2 (зимой темнеет на 1 час раньше) [ 15 ]  [50.00%]
жить в GMT+3 (зимой темнеет на 1 час позже) [ 15 ]  [50.00%]
Загалом голосів: : 30
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
vchaban
Дата 19 Жовтня 2011, 13:55
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 13:42)

Есть хмары, нет хмар - рассвет и закат от них не зависит. Это астрономический показатель.

Ти хочеш сказати, що освітлення о 21:00 у безхмарну погоду = освітлення о 21:00 у хмарну погоду!?

Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 19 Жовтня 2011, 14:07
Quote Post

рокет Алекс

Тоді треба починати з того, що і в 18-00 освітлення в хмарну погоду гірше, ніж у безхмарну. І в 15-00. І навіть у 12-00.

А відтак це не аргумент, оскільки мова йде про захід та схід сонця.
Users Website
vchaban
Дата 19 Жовтня 2011, 14:26
Quote Post

vchaban.blogspot.com

У цій дискусій про перехід на літній\зимовий час піднялося два питання: біологічний дискомфорт від зміни часу і фактор ранішого\пізнішого розвиднілося\потемніло. Тому я написав, що ці процеси залежать також від погоди, але це ніхто не бере до уваги, тим часом роздумуючи про те, що від переведення годиника на зимовий час темніє швидше на годину.

Я веду до того, що фактор "потемніло\розвиднілося" не може бути вирішальним, бо він залежить ще як мінімум від погоди. rolleyes.gif

Так само, як наприклад кататися в лісі буде темніше ніж кататися на поляні.
Griga
Дата 19 Жовтня 2011, 14:27
Quote Post

Активный лентяй

По-моему, в голосовалке не хватает пункта "жить в GMT+2" - максимально приближенное к астрономическому времени для территории Украины
Griga
Дата 19 Жовтня 2011, 14:36
Quote Post

Активный лентяй

Напомнило публикацию Леонида Каганова на эту тему. Кому не лень, почитайте сами.
Экономическая обоснованность хорошо видна по цитате: "Когда дар речи вернулся ко мне в третий раз, я спросил, правильно ли я понимаю, что эффективность акции по переводу стрелок составляет 0.3%? «Как вы это вычислили?!» — удивились энергетики. «Ну, если мы экономим 1 день, а в году дней 365... я неправильно подсчитал, не 0.3%?»"

Це повідомлення відредагував Griga - 19 Жовтня 2011, 14:37
bata
Дата 19 Жовтня 2011, 14:37
Quote Post

офісний планктон

Физически мне все равно по поводу переводов. Организм перестраивается ровно 1 раз - ну встал на час раньше, и чё? А потом - ну проснулся за пол часа до будильника, и чё? На следующюю ночь уже все норм.

По поводу велосипеда больше нравится +3, так как можно еще при свете покататься за городом, а то так стремновато по трассе в темноте. Приходится больше по городу.

Griga хорошо подметил что надо в этом найти економичский характер, так как (я посмею подумать) около половины населения Украины только просыпается в 8, а на работу идет на 10, значит до 8 они электричество не используют, а в 6 вечера работает просто всё, я думаю что можно сэкономить если например темнота будет наступать в 7. Один час для всей страны каждый день и так 2 месяца - это много.

Це повідомлення відредагував batabt - 19 Жовтня 2011, 14:43
Email Poster
Cheburek
Дата 19 Жовтня 2011, 15:34
Quote Post

Постійний учасник

Помойму краще і далі ганяти стрілки годинника.
Якось нелогічно було би в грудні при літньому часі зустрічати схід сонця о пів дев'ятої ранку, або при зимовому часі в червні о третій ночі. За Радянського Союзу, якшо не помиляюсь, взагалі влітку темніло після 23-ої, і нічо, жили якось люди.
Організм має прокидатися приблизно зі сходом Сонця - згадайте як важко відірватись від подушки раніше восьмої взимку, і як легко і бадьоро встається о 5-6 годині влітку.
А про стреси організму смішно слухати - таке враження, шо ті стрілки переводять не 2 рази на рік, а міняють час кожен тиждень wink.gif
Email Poster
stone
Дата 19 Жовтня 2011, 16:23
Quote Post

ride or die!

та задовбали.
що рада що людиська!

НЕМА ЗИМОВОГО ЧАСУ!!!
є локальний та літній.

можна відмінити перехід на літній.
але зимовий неможливо - оскільки його не існує.
vchaban
Дата 19 Жовтня 2011, 16:31
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (stone @ нині, у 16:23)
та задовбали.
що рада що людиська!

НЕМА ЗИМОВОГО ЧАСУ!!!
є локальний та літній.

можна відмінити перехід на літній.
але зимовий неможливо - оскільки його не існує.

Термінологія суті справи не міняє, усі і так розуміють про що йде мова.

А наша Верховна Рада, а не здивуюсь, якщо запровадять перехід на Καιρός і Χρόνος laugh.gif
Sapfira
Дата 19 Жовтня 2011, 17:15
Quote Post

Sapfira

QUOTE (batabt @ нині, у 14:37)

Griga хорошо подметил что надо в этом найти економичский характер, так как (я посмею подумать) около половины населения Украины только просыпается в 8, а на работу идет на 10, значит до 8 они электричество не используют, а в 6 вечера работает просто всё, я думаю что можно сэкономить если например темнота будет наступать в 7. Один час для всей страны каждый день и так 2 месяца - это много.

Ви шукаєте економічний ефект не зовсім там. Врахуйте те що сонце на сході і заході країни сходить і заходить по різному. Тобто, умовно, в Харкові світловий день починається на деякий час раніше ніж у Львові, так само як і темніти там починає теж швидше. Відповідно пік використання електроенергії не є однаковим по всій країні. А щоб при таких обставинах був економічний ефект від перекручування стрілок годинника взад-вперед потрібно ще дві речі які в наш час мало ймовірні:
1. запровадити регіональний час
2. модернізувати високовольтні лінії електропередач, бо по тих що є зараз електроенергія передається не рівномірно, тобто тим шо за певний час зранку ми економимо на сході успішно компенсуємо те що втратимо вечером на заході. Таким чином воно все балансується, і поясніть мені тепер, прихильники крутити стрілки годинника, який сенс дьоргати своє тільце 2 рази в рік і заставляти його раніше прокидатись/пізніше засинати і навпаки ??
bata
Дата 19 Жовтня 2011, 17:46
Quote Post

офісний планктон

QUOTE (Sapfira @ нині, у 18:15)
який сенс дьоргати своє тільце 2 рази в рік і заставляти його раніше прокидатись/пізніше засинати і навпаки ??

щоб бабулькам які говорять про погоду біля підїзду 2 рази на рік була ше нова тєма для обсуждєній)))))
Email Poster
Cheburek
Дата 19 Жовтня 2011, 17:49
Quote Post

Постійний учасник

Економічної вигоди в перегонці стрілок я теж не бачу, але якщо постійно жити в GMT+3, то зимою вставати буде просто ацько - краще промучитись день чи два, ніж страждати від листопада до квітня.
П.С. Наскільки зрозуміло з новин, дана тема вже не актуальна. Тепер пора про перейменування нашої доблесної міліції трохи подумати laugh.gif
Email Poster
A.V
Дата 19 Жовтня 2011, 18:07
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Cheburek @ нині, у 16:34)
... і як легко і бадьоро встається о 5-6 годині влітку.

... эх, молодежь sad.gif легко ... бадьоро... о 5-6 годині ...

утром спать надо.
Users Website
max3d
Дата 19 Жовтня 2011, 18:07
Quote Post

страшний халявщик

кататись хочеться після роботи - да. ну і на лижах шоб подовше. привикати тільки тим хто в банку, діти має, або пса (та й скільки там того, 1-2 дня мучитись). економія - невідомо яка, я на гітарі з виключеним світлом граю smile.gif а заводи і так стоять. чи треба шоб на зекономлені гроші хтось ше один вертальот придбав? полюбе ж ліпше жити від того не стане. бісить тіко те - шо це (як і камуфляжі, еротика, паспорта, і інше вліяніє мочі на солнєчниє лучі) є пріорітетом для наших чиновників ...
Griga
Дата 19 Жовтня 2011, 19:14
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Sapfira @ нині, у 17:15)
Ви шукаєте економічний ефект не зовсім там. Врахуйте те що сонце на сході і заході країни сходить і заходить по різному. Тобто, умовно, в Харкові світловий день починається на деякий час раніше ніж у Львові, так само як і темніти там починає теж швидше. Відповідно пік використання електроенергії не є однаковим по всій країні. А щоб при таких обставинах був економічний ефект від перекручування стрілок годинника взад-вперед потрібно ще дві речі які в наш час мало ймовірні:
1. запровадити регіональний час
2. модернізувати високовольтні лінії електропередач, бо по тих що є зараз електроенергія передається не рівномірно, тобто тим шо за певний час зранку ми економимо на сході успішно компенсуємо те що втратимо вечером на заході. Таким чином воно все балансується, і поясніть мені тепер, прихильники крутити стрілки годинника, який сенс дьоргати своє тільце 2 рази в рік і заставляти його раніше прокидатись/пізніше засинати і навпаки ??

Сапфіра, стаття, на яку я посилаюся - про Росію, відповідно економічний ефект від регіонального часу там вже включено, та й та електоенергія, що використовується в побуті людьми це крапля в морі.
Найбільше енергії використовують виробничі потужності, а там, як правило, процес неперервний. Спробуй домну на ніч зупинити - потім будеш розбивати і складати нову...
Лепки самим рішенням ВР теж не поміняєш, на це треба гроші та роботу покласти

Так що тут питання лише про зручність для нас та наше відношення до "переводу стрілок"
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll