Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (91) «  ... 89 90 [91]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Обговорення різних ситуацій на дорозі
Spiner
30 2014, 20:24
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (bata @ нині, у 21:11)
ninja.png  га?

Ближче до китайської стіни. Такий довгий-довгий будинок... на гугломапі видко. 267-269.
Так називають на збоїщах ту махіну...

Spiner - 30 2014, 20:28
bata
30 2014, 20:44
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

тепер ясно))) я за грінченка не заходив)))))
Email Poster
alex4alex
30 2014, 20:46
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 09:40)
Я от на Стрийська - В.Великого скільки кажу клоунам - не ходіть тут, це небезпечно, мого старого тут розковбасило, а вони падли і далі бігают, натомість недавно одну дурепу збило, хз чи успішно, ознаки життя подавала наче, принаймні чоловік її тискав і гладив. Тепер кажу перебігаючим, тут на днях одну дуру вже переїхали, але вони б-ть думають що я невдоволений життям і бажаю їм зла. Це вже не кажучи про те що колись якогось ябаного в рот відставного прапора збив який і перебігати не вмів. але тоді я був ще молодий і зелений, тому важких наслідких йому вдалося уникнути.
Цікаво як зміниться ситуація коли доремонтують перехід.

Те саме біля аквапарку. Людям реально важко пройти 15 зайвих метрів. Так ще й ходять так вал"яжно, наче там теж є перехід...
Users Website
Oleg132
30 2014, 21:19
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (Arustokrat @ нині, у 17:15)
Але ж там недалеко є нормально облаштований підземний перехід.
А якщо їй на Галицьке Перехрестя, то біля нього теж є нормальна зебра...
І навіщо вони так роблять?

Всі вічно кудись поспішають, часу бракує, от і скорочують собі дорогу і життя. А, вразі дтп, шукають винних.
romakvadrat
30 2014, 21:22
Quote Post

той, шо в квадраті

: 582

QUOTE (alex4alex @ нині, у 21:46)
Те саме біля аквапарку. Людям реально важко пройти 15 зайвих метрів. Так ще й ходять так вал"яжно, наче там теж є перехід...

там ще до водіїв є чого придертися - часом напаркуються так, що петля просто. добре, що вулиця широка - є де їхати
А щодо афігевших перехожих - ззаді за аквапарком тоже вулиця є, з іншої сторони базарчику, там і машини часто їздять і людиська вискакують прямо під колеса - налетіти на когось, як двапальця....
Email Poster
Oleg132
30 2014, 21:22
Quote Post

Ветеран

: 2926

QUOTE (alex4alex @ нині, у 20:46)

Так, Алекс, Ви замітили, як вибігають з трамваю люди на кінцевій. Цікава тенденція. І на пальцах порахувати хто доходить до пішохідного переходу.

Oleg132 - 30 2014, 21:24
Protected
29 2016, 20:29
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 93

Не знаю чи цей пост побачать ті 2 велосипедисти з перехрестя Сахарова/Стрийська але хотілось би до них донести що перехрестя по діагоналі не переїжджають в принципі, а особливо коли машина швидко наближається і зовсім не очікує такого розвитку подій huh.gif
Email Poster
com
29 2016, 20:43
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

Protected, відео-реєстратор є? На Ютуб викладайте. Всі ми грішні. Буде що аналізувати.
Email PosterUsers Website
Protected
29 2016, 22:58
Quote Post

Початківець
*

: 93

QUOTE (com @ нині, у 20:43)
Protected, відео-реєстратор є? На Ютуб викладайте. Всі ми грішні. Буде що аналізувати.

Реєстратора нажаль нема, накидав схемку в paint, зеленим кольором мій маршрут, червоним як велосипедисти проїхали. На всяк випадок уточню що я їхав на зелене світло.
user posted image
Email Poster
PlusOdyn
01 2016, 9:32
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Protected @ вчора, у 23:58)
На всяк випадок уточню що я їхав на зелене світло.

Вони теж на зелене)))

Гм, зазвичай пеерлаштовуюся в лівий ряд або на роздільну, із попередженням про маневри.
Email Poster
syn.gates
03 2016, 18:28
Quote Post

: 15

Ох ці водії, такі різні.
Було у мене 2 діаметрально протилежні ситуації на вул. Професорській, які мені дуже запам'яталися.
Рух там односторонній, справа бордюр, машин припаркованих немає, а зліва усі паркуються, там є "кишеня". Якщо їхати згідно ПДР ( якомога правіше), то більше ніхто не проїде, тому я тримаюся лівої сторони, даючи змогу себе об'їхати.
Одного разу їхав, середнім темпом і чую ззаду нервові гудки WV Golf II , який так агресивно мене підрізав і об'Їхав, на що я в момент підрізання (коли ми зрівнялися) втиснув йому під боком AirZound-ом на повну гучність (якщо вірити х-кам, то це близько 100дБ) , він злякався, почав виляти машиною, зупинився почав кукурікати, на що я його послав куди подалі і поїхав далі.
Наступна ситуація. Лексус (!) там же, тягнувся за мною, спокійно, нічого не мав проти. Я притиснувся до кишеньки, показав йому рукою "проїжджай" , на що він помигав аварійкою. Був приємно здивований. Тому раджу часом входити в положення адекватних водіїв smile.gif

syn.gates
03 2016, 18:33
Quote Post

QUOTE (Protected @ 29 Лютого 2016, 22:58)
Реєстратора нажаль нема, накидав схемку в paint, зеленим кольором мій маршрут, червоним як велосипедисти проїхали. На всяк випадок уточню що я їхав на зелене світло.
user posted image

З правого ряду наліво - це дічь!
Треба було кинути у них чимось, бо потім через таке на всіх бочку котять wacko.gif
PlusOdyn
04 2016, 11:32
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (syn.gates @ вчора, у 19:28)
Я притиснувся до кишеньки, показав йому рукою "проїжджай" , на що він помигав аварійкою. Був приємно здивований. Тому раджу часом входити в положення адекватних водіїв smile.gif

Всігда так роблю, якщо є можливість. Буває правда водій тупить, і ти наче кілька секунд тому махав йому об'їжджей, а поки він дав дупля, то тобі вже лівіше треба взяти.
Email Poster
syn.gates
04 2016, 19:38
Quote Post

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 11:32)
Буває правда водій тупить

Оце точно підмітив) Частенько туплять)
_BuR_
04 2016, 22:10
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

QUOTE (syn.gates @ нині, у 20:38)
Оце точно підмітив) Частенько туплять)

Я не вигороджую, але вони таки не туплять, а чекають щоб бува олень на двох колесах чогось не вчудив)), краще вже хай так туплять.
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (91) «  ... 89 90 [91]  Reply to this topicStart new topicStart Poll