РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (14) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Fuji Nevada 4.0, Потроху змінюється
Uri2
Дата 01 Грудня 2011, 19:28
Quote Post

Рідкісний зануда

Микола, забий. Вони тобі нарадять.
Ще підеш зараз шосера купляти, аби не бути схожим на калхозніка smile.gif

Купляй ту гуму, яка тобі до ока припаде. Все одно скільки людей, стільки "правильних" варіантів.
SUPERUNKNOWN
Дата 01 Грудня 2011, 21:18
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

QUOTE (Cheburek @ нині, у 17:58)
QUOTE (МИКОЛА)
В планах:

- гума Мішелін 2,50

такі шини ставлять собі або поважні дядьки-даунхілери або пацики на ардісах у парку ім. Франка.
Якщо мова йде про поїздки по місту і в гори, то треба мати 2 резини - півсліки і щось зубате на 1,95 - 2,10. Якщо піджимає бюджет або впадло весь час перебортовуватися, я би порадив Смарт Семи - легкі, універсальні, довгоживучі, на асфальті накат практично як у півсліків.
П.С. ну і розміри рам придумали не маркетологи...

на счёт смарт сэма и полуслика улыбнул . разница на самом деле ощутима, очень ощутима. сравнивая смарт сэм и сэмми слик могу сказать что сэм сливает в плане наката очень сильно.

от себя добавлю что кояки 1,35 идеальная резина для города. тут и накат и вес и цена очень приятные.

Це повідомлення відредагував SUPERUNKNOWN - 01 Грудня 2011, 21:21
Wertomaniak
Дата 01 Грудня 2011, 23:18
Quote Post

Человек-руина

Дякую всім за поради, Uri2 правильно підмітив скільки людей-стільки думок. Але з даної дискусії я багато чого зрозумів. Зараз катаю на ризині 1,95. Катає мягко, але хотілось помісити трохи болотця в Карпатах, от і придбаю гуму на 2,50. Ця гума буде не для кожного дня, я б її тільки на болотце вдягав, а для звичайних поїздок 1,95. Також на даний момент я збираю шосер, на якому буду добирався кожен день на пари та роботу. А МТБ буде для покатушок по болотах, Карпатах, Погулянках і поїздках на гриби/рибалку. Тому гума 2,50 буде актуальною.

Це повідомлення відредагував МИКОЛА - 01 Грудня 2011, 23:20
Email PosterUsers Website
Wertomaniak
Дата 01 Грудня 2011, 23:23
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Cheburek @ нині, у 15:58)
такі шини ставлять собі або поважні дядьки-даунхілери або пацики на ардісах у парку ім. Франка.

не бачив я пациків на Ардісах в парку Франка))) Вони катають походу на чомусь не гірше магелана
Cheburek
Дата 01 Грудня 2011, 23:23
Quote Post

Постійний учасник

SUPERUNKNOWN, мені кояки тож дуже подобаються, ну але то сліки, а я намагаюсь "прорекламувати" всюдисущу шину smile.gif
Крім того, не знаю як інші, а я довго плювався, коли натягнув на свій вел 1.1 сліки. Думаю на МТБ естетично виглядають хіба 2.0 кояки.
Email Poster
Ioan85
Дата 01 Грудня 2011, 23:31
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 00:18)
Зараз катаю на ризині 1,95. Катає мягко, але хотілось помісити трохи болотця в Карпатах, от і придбаю гуму на 2,50.

2.10" 2.2 це вже потолок. Чим ширша гума тим більше бруду до неї пристає. Просвіт між перами рами та ногами вилки зменшиться. Більше бруду буде чинити опір рамі та вилці...
E-one
Дата 02 Грудня 2011, 0:08
Quote Post

троль ще той

Звичайно ж можна послухати пана Uri2 і повірити в ідею "купуй, що до ока припаде" і на ентузіазмі їхати місити болотце. Але я тобі гарантую, що на таких покришках весь ентузіазм пропаде через декілька десятків метрів підйому.
Email Poster
Uri2
Дата 02 Грудня 2011, 9:09
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (E-one @ нині, у 01:08)
Але я тобі гарантую, що на таких покришках весь ентузіазм пропаде через декілька десятків метрів підйому.

Ой, гаранта спитати забули. Чи мо гарантувальника?
E-one
Дата 02 Грудня 2011, 10:33
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Uri2 @ нині, у 09:09)
Ой, гаранта спитати забули. Чи мо гарантувальника?

Ти все сказав? Чи ще якісь питання і "цінні" поради будуть? laugh.gif
Email Poster
Uri2
Дата 02 Грудня 2011, 10:44
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (E-one @ нині, у 11:33)
Ти все сказав? Чи ще якісь питання і "цінні" поради будуть? laugh.gif

Та як можна давати "цінні" поради пану всезнайці і офіційному речнику усіх львівських шосерів? Нє-нє-нє, я краще піду помовчу в куточку, а то ще не дай боже ентузіазм в гори їздити на грубих покришках пропаде.
Уявлення не маю, як я після такого жити зможу smile.gif
Velomax
Дата 02 Грудня 2011, 11:36
Quote Post

неутомімый командор

Брек, брек! smile.gif
Для катания в Карпатах достаточно 2,1" Смартсэмов или любых других похожих покрышек от Рубены до Швальбы.
Надо полегче - покупается более дорогая облегчённая Швальба, надо подешевле - покупается тяжеленная Рубена за 70 грн.
2,5" оправданы только для катания вниз с пониженным давлением в камерах, чтобы было мягче.
Users Website
max3d
Дата 02 Грудня 2011, 14:07
Quote Post

страшний халявщик

теж не розумію чому Ви чепились цифри 2.5 ... 2.5 то вже дх - там воно треба, а у вас ровер ніяк не для екстріму. тут люди правильно підказують про вибір ...
A.V
Дата 02 Грудня 2011, 15:33
Quote Post

триммер стакселя

Если влезло в раму и колёса всё еще крутятся - это не слишком широкая резина © smile.gif
Users Website
Velomax
Дата 02 Грудня 2011, 16:24
Quote Post

неутомімый командор

Потом на покрышку налипнет немного грязи, а зазор маленький - будет царапать раму.
Users Website
ЧД_
Дата 02 Грудня 2011, 16:51
Quote Post

sprzedawca materacow

Сорри шо вмишуюсь в Ваш спор шановни сосайтники, але шановный пан Иван правду каже 2,5 это до...ну очень много. Кайфу от поездки не будет, разве что согреетесь. ЧД месил грязь в Карпатах на Марафонах 1,5. Блю груве 2,1 и Дрю 2.0. Так во, хотите кайфа за мало денег, то Дрю2, то шо треба. 2,5 то зря не пропитые грощи. Все ИМХО. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 02 Грудня 2011, 16:51
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (14) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topic